Cel mai Agresiv trib

  • Autor subiect DeletedUser40036
  • Data de început

DeletedUser

Eu nu planuiesc sa stau prea mult pe lumea asta. Astept lumea 28. Acolo voi juca mult mai serios decat aici. Momentan joc oarecum serios, mai deranjez lumea si pe altii, fac razboi, trib de 6 membri contra unui trib de 27 si culmea, tribul de 6 membrii castiga razboiul. Oricum pana la nobili mai este, dar nah, statistic noi castigam.
 

DeletedUser

Pai avand in vedere ca aia sunt cam nubi, nu trebuie sa fi extraordinar de bun.
 

DeletedUser41630

EU cred ca in acest clasament se vede valoarea unui trib, la punctaj, sunt multi jucatori de sim city care acum cresc sate, pe urma incep sa inobileze intern, ajung pe primele locuri, iar ei nu au dat un atac in viata lor, sau multi nici macar nu fac atac, ca sa nu consume resursele "aiurea", in momentul de fata cam asa sta statistica, urmarind-o va veti da seama cam ce trib va face un joc frumos pe aceasta lume, si ce trib "joaca" in adevaratul sens al cuvantului.


Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor

Loc - Numele tribului - Cucerit

1 Silent Hunters 13.329

2 300 - Eroii de la Termopile 11.456

3 Nomazi Magici 10.960

4 Menthor 10.460

5 Imperiul Persan 10.142

6 cine?când?unde? 9.776

7 Apocalipsa 8.776

8 Nu te supara, frate! 8.534

9 NoName 8.378

10 Treasure Hunters 8.077

In toamna anului 2011 am scos in evidenta, ca probabil, cel mai agresiv trib, va juca intradevar triburile, astazi avem asa:

Rang Trib Puncte Sate

1 SH 3,954,663 797

2 BURN 3,941,154 741

3 ~TBKM~ 3,784,345 739

Rang OÎ: 1.
(17,677,525 score)

Rang OÎ Atac: 1.
(12,951,625 score)

Rang OÎ Apărare: 1.
(4,725,900 score

Imi cer scuze celor care urasc tribul SH si nu i-au dat prea mult credit...dar nu uitati ca e doar un joc, nu mai tineti dusmania din joc si pe extern...ce e pe harta e pe harta, aici putem bea si o bere virtuala, sa incercam sa ne destindem, noi ne respectam adversarii si promitem sa avem grija de satele lor.

semneaza unul din intemeietorii SH

____________________________________________________________

hahahahahahaha....minunat topic:))

aia e media la oda per jucator? ori tot tribul?

Vai ce se vede agresivitatea cand nici macar 5000 lanci nu sunt rupte pt 13k ODA...Felicitari !:rolleyes:


Cea mai mare prostie sa alergi dupa ODA in start...punctele conteaza:D

Aici avem opinia unui nub, punctele vin odata cu agresivitatea, nubi nu au de unde sa stie asta....:) (no ofense)

_________________________________________________________

.Ro si ..RO.. :)) cel mai unit, cel mai organizat, cel mai cel.....La fel si jucatori care il alcatuiesc cei mai cei...

Pe astia i-am ras de pe harta...:))

_________________________________________________________
Un TOP al celor mai agresate triburi nu faceti? :)

-D- ul este constant in TOP 5 :))

Nu mai este nevoie, tot SH este cel mai "agresat" trib de pe harta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@mirceacuceritoru stai linistit ca in top oda trebuie sa fi constant sa rezisti :) vorbim dupa ce vine god peste voi :)

P.S. cu interne orice trib poate urca in top :) vorbim peste o luna doua... sa vedem cat chef o sa mai aveti de jucat atunci
 

DeletedUser

Sa ma bag si eu in seama, cum sa lipsesc.. :)

Va asteptam cu cea mai mare probleme..

Si.. iar problema cu internele !? Nu inteleg, sunteti gelosi ca noi luam sate la interne de se tot aduce vorba de interne !?
 

DeletedUser

Noi am distrus RIP, Noi am slabit Ro, Noi am urcat in top , Noi am stat aproape constant in top1 agresori, Noi nu am pierdut niciun sat la organizatul celor din titans pe noi(leam recuperat) si toate astea in timp ce voi stateati pe extern.
SH = Agresivitate fatala:))
------
Parte 1:
Triburi: SH, -SH-, ~SH~
Parte 2:
Triburi: TITANS

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 3
Diferență: 14

chart

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 119,631
Tabăra 2: 20,745
Diferență: 98,886

chart


Statistica asta atata timp cat noi nu am avut niciun organizat asupra lor si ei au avut unul azi dimineata cred ca dovedeste multe.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@Mister6002
Pai suntem gelosi ca stricati nobili pe interne in lco sa`i stricati pe noi :(

@LeGenDar Boy
Ati distrus pe dracu` :)))) da`i la statistici sa vezi care pe care a distrus RIP-ul
 

DeletedUser

:))Si Ro tot voi, nu? Am distrus Ro-ul din a doua zi dupa declaratia.
Avem nobili si pentru voi fiti linistiti.
 

DeletedUser

Cu Ro nu avem legatura :)
Unde vezi tu ca am scris de Ro ? La Ro au avut TITANS legatura :)))
V`a hraniti din razboaiele altora, stati ca niste vulturi plesuvi sa haliti lesurile altor razboaie dar acuma o sa v`a dam o confruntare pe masura :)
 

DeletedUser

La Ro TITANSU nu a avut nicio legatura, Sa suparat un conducator si a plecat in sh , dupa multi lau urmat. Ehh, dar va asigur ca din toti eu stiu cel mai bine ;) !
 

DeletedUser

Cu Ro nu avem legatura :)
Unde vezi tu ca am scris de Ro ? La Ro au avut TITANS legatura :)))
V`a hraniti din razboaiele altora, stati ca niste vulturi plesuvi sa haliti lesurile altor razboaie dar acuma o sa v`a dam o confruntare pe masura :)

Iar esti gelos !?
 

DeletedUser

Noi am distrus RIP, Noi am slabit Ro, Noi am urcat in top , Noi am stat aproape constant in top1 agresori, Noi nu am pierdut niciun sat la organizatul celor din titans pe noi(leam recuperat) si toate astea in timp ce voi stateati pe extern.
SH = Agresivitate fatala:))
------
Parte 1:
Triburi: SH, -SH-, ~SH~
Parte 2:
Triburi: TITANS

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 3
Diferență: 14

chart

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 119,631
Tabăra 2: 20,745
Diferență: 98,886

chart


Statistica asta atata timp cat noi nu am avut niciun organizat asupra lor si ei au avut unul azi dimineata cred ca dovedeste multe.



ai mincat si spanac, ai zburat si pe luna si deja ai montat si un harem... mai ai putin si ai sters toate triburile de pe harta :))))

Te lauzi prea tare ptr un razboi care a inceput de doua zile, mai trage aer in piept si asteapta si tu sa vezi cine si cum ride la sfirsit :p
Mister, ma dezamagesti... de la tine am pretentii mai mari la capitolul inteligenta ;)
 

DeletedUser

Lilisor, doar ma cobor la un nivel acceptabil sa pot discuta cu ramos pe aici.. Cred ca trebuie sa-i aduc aminte ca asa vorbea si cu GOD pe 14 la adresa CIRC-ului si pana la urma s-au lasat din lipsa de timp, etc, nu ca, CIRC-ul a jonglat cu ei. :)

Dar prea se ataca unii cu interne si sate moca (lesuri), asta imi dovedeste cat de gelosi sunt. Dar ca sa afle si el, luam interne si "lesuri" ca sa facem atac sa urcam fiecare jucator din GOD in primele ranguri ca inamici la aparator, poate il inveseleste putin ideea. :)

E doar un razboi si harta v-a vorbi in curand, ma scuzi, nu harta, ci jucatori. Iar eu am pretentii de la tine sa faci o organizata pe cinste, ma cam plictisesc..:(
 

DeletedUser

puishor, stii ca nu vrei ;)... dar nah, multe afirmatii din astea si ma pot razgindi in ceea ce priveste prioritatile mele :p
 

DeletedUser

Sa ma bag si eu in seama, cum sa lipsesc.. :)

Va asteptam cu cea mai mare probleme..

Si.. iar problema cu internele !? Nu inteleg, sunteti gelosi ca noi luam sate la interne de se tot aduce vorba de interne !?

hai sa iti spun eu care e faza cu internele... cand recrutezi o intreaga zona doar din dorinta de a o face albastra cat mai repede e penibil... sa vi dupa sa te lauzi ca esti jucator mare... dar mam obisnuit deja cu noobi eterni ca voi... stiu tacticile SH si o sa am grija sa afle cat mai multi :)


desi mie imposibil sa ajung in granita cu voi momentan fiindca am alte triburi de dizolvat si alti intemeietori de speriat... dar iti promit ca o sa accept cate sittere imi permite timpul in granita cu voi :) sa va arat cum o sa va fuga jucatorii din trib de parca a trecut panzerul peste ei :) spor la interne si in incheiere va comunic acelasi mesaj care lau primit si altii : cresteti minele si fermele :)
 

DeletedUser

Cine s-a laudat ca este mare jucator !? Sau jucator mare ?! Imi aduci aminte de cineva..

Dar stai, chiar te rog sa dezvalui tuturor tactica SH, maretul nostru plan ! Vrei sa te implor, bine, te implor ! Numai spune o data, nu ma lasa sa mor de curiozitate. :D

@lilisor - Mereu mi-am dorit si inca-mi doresc sa arat cat de praf sunt pe harta (dupa spusele panzerului) in astfel de ocazii. :)
 
Sus