A fost frumos ...

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început

DeletedUser

Pai cand eram eu activ, tu inca te luptai sa iesi din anonimat ..te plimbai de colo colo, cand prin heaven, apoi in MIR , apoi diablo..nah genul de jucatori care se plimba din trib in trib ca sa scape de innobilare ... :) coloana vertebrala 0 :)

Nume: Gabyy89
Prima dată văzut: 2008-10-08 20:00:01
Ultima dată văzut: 2011-05-10 07:16:15
Schimbări de trib: 28


Rang: 2.
Nume: **stelele**iadului**
Trib: DIABLO
Puncte: 57,123,714
Sate: 4,700
Număr mediu de puncte pe sat: 12,154
Schimbări de trib: 13


dovada clara , cine a schimbat mai multe triburi :) , aaa , si apropo stelele a jucat mai mult , deoarece tu teai lasat de joc in 2011-05-10 , nu mai faceti toti pe rambo pe aici , asta e , lumea s-a terminat , tot timpul e cineva care castiga si altul care merita sa castige , in cazul de fata a castigat domnu' anonim si ar fi meritat stelele(dintre cei ce au mers pana la capat)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Tarzane tu de unde ai aparut? :D
Ce rost au schimbarile de trib? Eu m-am plimbat prin aceleasi triburi mereu, unele facute chiar la caterinca...nu m-am schimbat dupa cum bate vantul doar ca sa-mi fie bine :)
 

DeletedUser

Nume: Gabyy89
Prima dată văzut: 2008-10-08 20:00:01
Ultima dată văzut: 2011-05-10 07:16:15
Schimbări de trib: 28


Rang: 2.
Nume: **stelele**iadului**
Trib: DIABLO
Puncte: 57,123,714
Sate: 4,700
Număr mediu de puncte pe sat: 12,154
Schimbări de trib: 13


dovada clara , cine a schimbat mai multe triburi :) , aaa , si apropo stelele a jucat mai mult , deoarece tu teai lasat de joc in 2011-05-10 , nu mai faceti toti pe rambo pe aici , asta e , lumea s-a terminat , tot timpul e cineva care castiga si altul care merita sa castige , in cazul de fata a castigat domnu' anonim si ar fi meritat stelele(dintre cei ce au mers pana la capat)

Ia caracterizeaza-ma si pe mine ma desteptule, ia vezi, poti ??
 

DeletedUser

Tarzane tu de unde ai aparut? :D
Ce rost au schimbarile de trib? Eu m-am plimbat prin aceleasi triburi mereu, unele facute chiar la caterinca...nu m-am schimbat dupa cum bate vantul doar ca sa-mi fie bine :)

Nu stiu , nu imi pasa , ai zis ca stelele mergea din trib in trib , iar stasul a spus altceva...

Ia caracterizeaza-ma si pe mine ma desteptule, ia vezi, poti ??

De ce sa te caracterizez? nici macar nu te cunosc , sau nici nu te-am vazut pe harta L7...
 

DeletedUser

Titlul temei este :"A fost frumos!" ....haideti sa revenim la amintiri placute,nu mai aveti de ce va certa acum!
 

DeletedUser

Nu stiu , nu imi pasa , ai zis ca stelele mergea din trib in trib , iar stasul a spus altceva...



De ce sa te caracterizez? nici macar nu te cunosc , sau nici nu te-am vazut pe harta L7...

Asta pt ca probabil te jucai intr-un patrat de 15x15 si atat :)..
Noua ne puteai spune nenea cand jucam noi...
Ramo, ce sa fie frumos ?? Tu erai frumoasa..Carmen ... Mai vrei ? :D
Ps, zi tu ce a fost frumos
 

DeletedUser

Multumim Opty :*:*

Pt mine L7 a fost mereu frumoasa(cat am fost pe harta :p) ...putina dezamagire cand s-a destramat GVL-ul. Dar pt mine Triburile.ro inseamna L7 si L8,degeaba am mai intrat pe alte lumi,colectiv asa frumos ca pe aceste lumi nu am mai intalnit. Pe L7 mi-am facut primii prieteni(si nu ma refer la prietni virtuali,chiar daca asa ne-am cunoscut). Cred ca au trecut 2 ani de cand GVL-ul nu mai exista,si totusi noi inca radem de ultimele zile ale acelui trib...ne-am distrat copios.TSL-isti pe conturile noastre in ultimele cateva zile,nebunul de Assad1 care ma lasa sitter sa-i refac trupele si cand intra ataca cu tot de nu mai gaseam pe tot contul jumatate de sat off,sotul meu era cel mai fericit cand HK-ul incepea sa trimita nobilii,la sfarsitul zilei numara cati nobili a reusit sa "pape pe paine"...Carmen care s-a hotarat sa se lase definitiv cand a venit piciul ei sa-i aduca de mancare pt ca ea ne-a zis noua pe skype ca nu a mancat nimic :)))))....conferinta voice pe skype de 3 zile fara intrerupere,vorbeam putin de triburi si apoi ajungeam la tot felul de chestii,la un moment dat uitasem de tot de joc si intra Liviu sa urla la noi ca nu mai stie daca e conferinta de triburi sau de barfa intre fete(eram 5 gagici si 2 baieti in conferinta).....Lumea 7 a fost superba,chiar daca am fost scoasa la margine,chiar daca au fost jucatori marsavi,care nu stiau sa vorbeasca civilizat!


Opty,iti amintesti de intalnirea la cafea din Grand arena? A contat ca eu habar nu aveam cine era Danni? A contat ca noi doi nu prea vorbisem pana atunci? Ne-am distrat,am vorbit,am reusit sa ne cunoastem.

Daca voi va certati dupa inchiderea definitiva a lumii nu stiu ce sa mai cred.... :(
 

DeletedUser

Nu ne certam, apoi tu nu stii ce e aia cearta =))...
Eu imi aduc aminte de grand arena, ca nu m-ai luat la patinuar =))..A da, si ca nu i-am purtat resentimente lui danii =)...
Si eu am o gramada de amintiri placute legate de l7, poate le voi scrie alta data....
Din pacate si multe neplacute :)...
 

DeletedUser

Asta e acum :(
lumea s-a terminat , a castigat cine nu trebuia si gata ....
 

DeletedUser

Mai oameni buni,a castigat cine a reusit sa se mentina pe locurile fruntase prin orice mijloace.Oricine ar fi castigat tot ar fi existat nemultumiti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Are.....promit ca spun eu daca nu mai apare nimeni sa "dezlege misterul" :)
 

DeletedUser

aaa..... HK , ~TBDN~ si ~TBDS~ , sau TDL , rSq? unul din triburile astea? ca nu stiu :-?
 
Sus