Atacuri si defensive amuzante

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pai lcc92, nu vezi ca esti un inapt ?
Pe cine crezi ca intereseaza ca ai scazut adeziunea la 3 ?
Pentru mintea ta de 2 lei, sa sti ca satul se ia in momentul in care scazi adeziunea la 0, orice adeziune mai mare ca 0 inseamna ca satul ramane proprietarului. Dar de unde sa stie un inapt ca tine asa ceva ?
 

DeletedUser38145

mergeti bre la sapa daca nu va dati seama cat de amuzant e ca unu cu 3 sate era sa il innobileze pe altu cu 1273 sate rang1 de altfel
ufff asta e daca nu aveti tangente cu lumea asta mai bine plecat pe l10 sau pe unde mai jucati!
 

DeletedUser

Daca si cu Parca se plimbau cu-o barca... Daca Parca nu era, Parca Daca se-neca! Cam asa si tu... pune raport cand innobilezi, lasa visele! Cum sa il innobilezi pe ungur? Ce-i cu ineptia asta? :))
 

DeletedUser14000

bdc4c8f499df5d6be5161143ab33fe9e.jpg

Care imi da si mie o cafea sa ma prind care e faza amuzanta cu raportul asta? Pls...fie-va mila, e 2 jumate si nu gasesc ibricul :(
 

DeletedUser

mergeti bre la sapa daca nu va dati seama cat de amuzant e ca unu cu 3 sate era sa il innobileze pe altu cu 1273 sate rang1 de altfel
ufff asta e daca nu aveti tangente cu lumea asta mai bine plecat pe l10 sau pe unde mai jucati!

Faptul ca nu m-ai vazut pana acum pe forum nu inseamna ca nu joc pe lumea asta. Dar tu inapt fiind iti dai cu presupusul.
Ce e asa mare filosofie, era sa piarda un sat intr-o zona unde nu are dusmani, deci o zona clar unde nu sunt trupe.
Asa ca totusi astept si eu sa vad partea amuzanta, sau aia o inteleg doar inaptii ?
 

DeletedUser37659

vezi ca mai sunt cateva topicuri unde nu l-ai pus.

Dupa ce termini,sa-l postezi si pe alte lumi...
 

DeletedUser

ce-ai ungure?
te-ai supărat că sunt specimene din astea la voi în trib?
lasă omu să posteze unde se potriveşte.
nu cred că a întrecut măsura :)
 

DeletedUser37659

da ce treaba am eu cu ala? daca a fost asa bolovan incat sa-si lase atacu in sat si nu stie sa faca un dodge,sa fie sanatos.
 

DeletedUser

şi-atunci de ce-ai comentat aiurea? :))
e amuzant să vezi 3/5 full cu 21 nobili.:))
aşa de uşor de rupt..
 

DeletedUser

vezi ca mai sunt cateva topicuri unde nu l-ai pus.

Dupa ce termini,sa-l postezi si pe alte lumi...

nervos?....ce te deranjeaza ca am postat? nasol....cu multa caldura iti recomand un calmant ceva....da si acum ma duc la toate lumile si postez acest raport, esti nebun....altceva mai bun de facut nu am....:| ce naspa...da in fine....trecem peste..:D
 

DeletedUser37659

nu am comentat aiurea,mi se pare un gest de tolomac sa te apuci sa te lauzi cu un raport pe mai multe topicuri...

@troianu din iad: fratica,incearca sa inveti si tu semnele de punctuatie,ca folosesti mult prea multe puncte de suspensie intr-o propozitie de 2 randuri. asta e semn de agramatism,zau...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da...am ajutat un prieten sa posteze acest raport...nu mi se pare nici un gest tolomac....imi ajut prietenii la nevoie, nu ii injunghii pe la spate;;)
 

DeletedUser

nu am comentat aiurea,mi se pare un gest de tolomac sa te apuci sa te lauzi cu un raport pe mai multe topicuri...

@troianu din iad: fratica,incearca sa inveti si tu semnele de punctuatie,ca folosesti mult prea multe puncte de suspensie intr-o propozitie de 2 randuri. asta e semn de agramatism,zau...

asta crezi tu/sau el, cel care a scris asta.

Mai documenteazate sau sa se documenteze ca e cam pierdut : "In vorbire se stabilesc raporturi logice intre cuvinte, grupuri sintactice si propozitii care formeaza unitati aparte din punctu de vedere al intelesului. Pentru a exprima aceste raporturi,in afara de procedeele gramaticale, pauzele, intonatia si intreruperea sirului comunicarii.
Exprimarea in scris necesita intrebuintarea unor mijloace grafice cu ajutorul carora sa poata fi redate aceste procedee. Astfel se explica crearea punctuatiei- un sistem de semne convenctionale care au rolul de a marca in scris pauzele, intonatia, intreruperea cursului vorbirii."
 

DeletedUser37659

ok,macar am stabilit o chestiune aici,stii sa folosesti google :)

macar atat...
 

DeletedUser

hmmm...sa vedem...da stiu sa folosesc si google, locul meu de munca depinde in mare parte si de asta....si mai e faza cu 12 clase terminate, bacul luat, am invatat in liceu si in generala...si ce este mai important...nu am facut limba romana cu femeia de servici
 

DeletedUser

băi fraţilor da nu vă mai certaţi atât...ungure, şi eu folosesc o grămadă de puncte de suspensie în fraze scurte, dar nu mi-a spus nimeni până acum că sunt agramat. e un semn al faptului că te grăbeşti să scrii, nu că nu ştii să scrii..:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus