Conținut recent de Bogdan3L

  1. Discutii libere L76

    :) :D
  2. Discutii libere L56 !

    Hai sa mai punem si statistici....ca numai spam p-aici de cand a inceput razboiul acesta de 2 saptamani deci cam asta e diferenta reala in acest razboi avand in vedere ca united a "uitat" sa adauge o academie(unit.A) in razboi Parte 1: Triburi: ZEN, Z3n, MnKs., MnKs.1, MnKs.3, MnKs.2, MnKs.4...
  3. Harti RO56

    chiar nu vreau sa fac spam :)) dar statistica zicea altceva nu stiu cum sa zic.. alianta zen mnk avea 100-150 sate peste alianta united roma. eu de obicei ma uit la razboaiele tribului>razboaiele tribului aflate in desfasurare, si acolo arata pt fiecare trib, pt alianta, pt fiecare jucator in...
  4. Discutii libere L56 !

    ma da cum vine asta...blindaje la roma, si sudul plange dupa sprijin...pana acum s-au lasat 3 jucatori de 300-400k nu era alinutzu ala care zicea ca toata granita e asigurata? imi pare rau de toti jucatorii aia activi care au ramas fara sate din cauza blindajelor iar diferenta aia de 10 sate...
  5. Discutii libere L56 !

    :))) nu am cum sa nu rad
  6. (Pokemonii) Gentle vs Green

    abia asteptam topicul asta :))))
  7. Gentle + Green VS Winter + Eoel

    Nu este vreo miscare anume sorin08, toata lumea care a plecat a urmat sfaturile conducatorilor. Green n-o sa pice, o sa ramana acolo mult timp de acum inainte, poate cum ai zis tu..noi nici n-o sa mai fim pe harta. Dar pana la urma e un joc si trebuie tratat ca atare, dar se pare ca anumiti...
  8. Gentle + Green VS Winter + Eoel

    Asa e, eu sunt un fel de Guru, dictez in conferinta catre 4 oameni in acelasi timp. Pe la jumatate extemporalului am pierdut niste idei dar ma bucur ca pana la urma circularele au ajuns unde a fost nevoie. Acum ce sa mai zic...daca voi ma vreti capul rautatilor, atunci eu sunt ala :) imi asum...
  9. A 2-a declaratie de dragoste !

    daca n-as fi jucat in nsfw te-as fi crezut :))))
  10. Prima declaratie de dragoste

    gata s-a dus alias :)) leul albastru a inceput cu circulare, a facut pe toata lumea tradatori de neam si patrie si a inceput sa concedieze :))
  11. Prima declaratie de dragoste

    In ciuda efortului diplomatic supraomenesc pe care jucatorul Mytza Moldoveanu l-a depus in rezolvarea conflictului iscat intre cele doua triburi si anume NFSW si Alias, totul a luat o intorsatura dramatica rezultand in prima declaratie de razboi. Chiar daca mai sunt 88h pana la terminarea...
  12. Avertizare pe viitor (triburi, lideri de triburi)

    cand stiai ca trebuie sa farmezi mai mult decat colegul de langa tine :) era mult mai frumos inainte si mai corect fata de cei care nu au posibilitatea sa bage bani
  13. Avertizare pe viitor (triburi, lideri de triburi)

    e melodia aia money makes the world go round :D e foarte potrivita pentru situatia din ultimii ani
  14. Avertizare pe viitor (triburi, lideri de triburi)

    noi sa fim sanatosi, restul e can can in momentul in care cei din rp fac fuziune cu merlin si apoi cu enigma...adica acele triburi cu care familia noastra se lupta, e si normal sa apara acest conflict de interese. e doar un joc.... si tind sa-i multumesc lu evoluti0n, a punctat foarte bine...
  15. Power Of Will

    noi sa fim sanatosi :D
Sus