Conținut recent de Ciupan3zu

  1. Ciupan3zu

    Discutii libere L99 !

    Daca intri sa rupi cum ai rupt pe l 101 mai bine stai in banca ta ,te mai faci si de ras:)))
  2. Ciupan3zu

    Discutii libere L99 !

    Nu stiu cine esti dar iti dau un sfat prietenesc ,mergi linistit ia o gura de aer te relaxezi putin vin sarbatorile sa fim mai buni doar zic ;) legat de joc se vede clar ca te deranjeaza ca o sa castige Green inca o lume asta e data viitoare cand o sa pierdem vreo lume o sa fii fericit cu...
  3. Ciupan3zu

    Discutii libere L99 !

    Bine ca nu ati acceptat ca sasa nu cred ca incapeau toate academiile BurN lista:)
  4. Ciupan3zu

    Discutii libere L99 !

    Tu cine esti?
  5. Ciupan3zu

    Discutii libere L99 !

    E unul din aia ce se activeaza dupa ce razboiul se termina:)) apoi apare pe extern ca fiind un mare spartan al triburilor, cand el defapt a fost un mielusel cand se juca serios mult in spatele granitei:)
  6. Ciupan3zu

    Discutii libere L99 !

    Nu mai semnaliza ca ne-am lamurit si cu tine :)))
  7. Ciupan3zu

    Discutii libere L99 !

    Ti-au murit laudatorii si tie, hai ca te las seara buna!
  8. Ciupan3zu

    Discutii libere L99 !

    Vrei sa dai autografe?:)))))
  9. Ciupan3zu

    Discutii libere L99 !

    Aici vorbim de lumea 99 ;) daca tot aduci in discutii alte lumi,hai sa vb ce a fost acolo ,daca sti cu adevarat ,cat a fost razboi pe harta am jucat si sincer nu am auzit de tine sa fi mare razboinic, se vede ce ai cucerit ;) daca te lauzi cu un Backstab dat de NWO esti penibil:) nu mai bine...
  10. Ciupan3zu

    Discutii libere L99 !

    Nu ma cert cu nimeni prietene stai linistit in banca ta acolo;) ca voi sunteti aliati cu toate triburile inclusiv cele din k 55 si mai iesiti si pe extern sa spuneti ca avem noi alianta cu 3 k-uri:) Treaba cu pp era o gluma dar e greu sa pricepi ,asta cu facutul de ras nu o inteleg poate...
  11. Ciupan3zu

    Discutii libere L99 !

    Unii inca au protectie si tu vorbesti de locuri la final?!:))) nu ne mai purta de grija:) noi suntem la pp jucati linistiti bafta ;)
  12. Ciupan3zu

    Discutii L92 !

    Donez servetele daca doreste careva sa verse o lacrima:)
  13. Ciupan3zu

    Discutii Libere L94 !

    Cred ca sunt toti pe lumea 92 inca investesc acolo :)))
  14. Ciupan3zu

    Discutii L92 !

    Atata drama pe aici...cand au fost scoase conturi de la noi a fost totul perfect ,noi nu ne-am plans am jucat in continuare,oare aia de au "iestit" de la noi si au mers in Jp nu si-au batut joc de munca colegilor? Lasati drama si jucati harta,nu va mai plangeti atat;) bafta!
Sus