Conținut recent de cossu

  1. cossu

    Die. vs CEATA

    Buna rau asta dragul meu Gandalf:)), Insa eu chiar is pasnic, cam agitator, dar pasnic:)
  2. cossu

    Die. vs CEATA

    Pentru tine tot respectul. Mi-ai luat sat pe 34:) Revenind la ce ai spus, stii bine ca-mi place raca:). La fel faceam si cu tine pe extern acum vreun an, parca:)). Era distractiv nu? Tu nu esti insa o nevertebrata, precum sunt altii. Tu ai chestia aia numita CARACTER. Cat despre recompensa de...
  3. cossu

    Die. vs CEATA

    `Te asigur ca o sa fiu. Tu nu:) decat pe un alt cont...ca un fals ce esti:)
  4. cossu

    Die. vs CEATA

    Aici ai nimerit-o. Nu te suport. Alunecosii, falsii si persoanele fara caracter ma scarbesc. Esti insa de domeniul trecutului. Adio!
  5. cossu

    Die. vs CEATA

    Nu ma suporta:)). Unde-s eu...e si el.:))
  6. cossu

    Die. vs CEATA

    ia arata-mi pomana din cele 10 mil de puncte? /intreaba in stanga si in dreapta si vezi cat imi plac satele de la interne.Intreaba cate pomeni am refuzat chiar si pe lumea asta... Eu nu sufar internele...Asta stie toata lumea. Prefer barbarele in locul lor.
  7. cossu

    Die. vs CEATA

    Altfel cum as putea enerva??:rolleyes:
  8. cossu

    Die. vs CEATA

    Cand deranjez, tu poti sa ma cataloghezi drept penibil. Scopul meu este sa deranjez aici si sa creez polemica, nu te-ai prins inca?? Daca as dori discutii linistitoare, m-as muta pe sentimente.ro. E mai distractiv aici:))
  9. cossu

    Die. vs CEATA

    Chiar nu vad unde ai demonstrat tu ceva. Ca am gura mare, asta o pot spune si eu, nu tre' sa mi-o spui tu. Si asta nu este un defect, ba din contra. Inseamna ca am ceva de spus ;)
  10. cossu

    Die. vs CEATA

    1. Esti Petre Cercel:)) 2. Toti sunt plecati cand pierd sate. 3. Sunt pe forumul extern si aici poti vorbi destre triburi, despre jucatori, razboaie, atata timp cat respect regulile. 4. Ma distreaza idee de a fi vocal. Va agita si asta ma bucura:)
  11. cossu

    Die. vs CEATA

    Oare ce ai demonstrat? Ca sunt cocalar, pentru ca asa crezi tu? Observ ca stii cine sunt, dar pe triburile...nu stii cine sunt EU. Nu face caracterizari despre un om, decat in ceea ce priveste jocul numit triburile. Poti spune ca sunt slab, ca sunt bun. Poti spune orice despre triburile.ro dar...
  12. cossu

    Die. vs CEATA

    Nu stiu daca esti in masura sa tragi concluzii radicale. E foarte usor sa spui niste lucruri nelalocul lor, desi nu ai nici cea mai vaga idee cine sunt si ce fac. Nereusind sa imi dai o replica la subiect, argumentata si cu ceva substanta in continut, ai bagat mana-n balega si ai aruncat cu ea...
  13. cossu

    Die. vs CEATA

    E bine ca totusi, ti-am ramas in cap de pe lumea 34:). Ti-a ramas in cap si sintagma "Cossu Regele":). Este foarte bineeee cand iti raman lucruri in cap. Inseamna ca AI. Si da, sunt destept, insa nu cred ca asta este subiectul discutiei noastre, nu-i asa?:));)
  14. cossu

    Die. vs CEATA

    In primul rand iti apreciez spiritul de observatie. Chiar sunt destept. In al doilea rand, nu il mai pot intreba nimic pe nevertebrat, pardon, INSIDIOUS, caci el face parte din istorie. Este ca si cum te-as pune pe tine sa il intrebi pe Petru Cercel daca a fost sau nu homosexual, caci si el...
Sus