Conținut recent de Crystallis

  1. Crystallis

    Discutii libere L85 !

    Poate, poate incepeti sa intelegeti. O mica precizare nu este o pandemie este o "plandemie"
  2. Crystallis

    Discutii libere L85 !

    Capul mafiei a.k.a. samY. incercand sa scape de banul adminilor. Craciun fericit tuturor!
  3. Crystallis

    Discutii Libere L84 !

    Ar fi frumos, asta ca sa se mai reduca hate-ul pe forum sa se foloseasca poze cu animale care sa fie in trend cu mesajul, macar sa se mai rada putin
  4. Crystallis

    Discutii libere L78

    Cer scuze ca am uitat RS si daca mai sunt si alte triburi care isi merita pozitia ca triburi de top, dar eu cand le-am numit pe primele, le-am numit pentru ca acolo nu exista limita la PP-uri :) Daca crede cineva ca mai sunt si alte triburi care se stiu ca PP-uri nu-s o problema atunci nu-i bai...
  5. Crystallis

    Discutii libere L78

    Cum incep bos***tarii sa se bage in seama, era o idee foarte ok, ca lume normala cu toate setarile care sunt acuma, doar fara depozit premium nu primim, macar asa hai sa fie o lume cu rupere de PP-uri, o lume la fiecare 3-4 lumi unde sa se rupa PP-uri si asa poate primim si o lume fara depozit...
  6. Crystallis

    Discutii libere L78

    Eu zic ca se poate, adminii sa ia legatura cu intemeietorii triburilor, sa se vorbeasca dinainte, cu 1-2 luni sa se pregateasca lumea cu concediile, una alta sa se cada de comun acord setarile lumilor si sa se interzica vinderea de resurse, doar cumpararea ca sa nu se intre cu "prieteni" si alte...
  7. Crystallis

    Discutii libere L78

    II bagam si pe green acolo pentru extra credit nu-i problema ;), ca tot ai adus Green in discutie invitam si Wanted ;)
  8. Crystallis

    Discutii libere L78

    Provoc toate triburile smechere de pe ro. NWO, Fame, Gentle, Roma, Maniaks, DK, HT, ZigZag, (daca mai stiti alte triburi care merita bagate nu-i bai) la o rupere de pp-uri legendara, bataie pe harta fara jocuri de culise, adminii sa creeze o lume cu viteza 1, fara turn de veghe, fara biserica...
  9. Crystallis

    Discutii libere L74

    A aparut 2, la 3 inca se lucreaza ;)
  10. Crystallis

    Discutii libere L74

    La AoE 2 Definitive Edition o sa ma apuc si eu de multiplayer cand o sa-mi permita situatia. Vreau sa-i devin tatic la joc lui "TheViper" care e tatic la toti, toate competitiile el le castiga :))
  11. Crystallis

    Discutii libere L74

    A luat trofeul si steagurile ce sa mai :))
  12. Crystallis

    Discutii libere L74

    Asteptam raspunsul celor din Kill. Hai ca se poate, nu de alta dar am cumparat popcorn si nu am ce filme sa mai vad ca sunt la zi cu toate;)
  13. Crystallis

    Discutii libere L74

    Ma gandeam ca se intra pe lumea asta cu revanse, orgolii, tot tacamul dar nu vad pe nimeni ca arunca cu noroi in stanga si dreapta. Pacat ii tineti pe admini in vacante, urat din partea voastra :eek:
  14. Crystallis

    Discutii libere L74

    Nu fluiera inca nimeni? o_O
  15. Crystallis

    Discutii libere L70 !

    Si la mine in trib sunt oameni la fel, am primit ban de pe conferinta pt ca am zis "poate va da M*** PSD" daca castiga alegerile. Si BAM, am fost dat afara pe acuzatia ca am injurat 2 fete...dar na, mai conteaza? In fine realitatea este alta, daca vrem sa facem o schimbare totala, sa NU sa se...
Sus