Conținut recent de dac ul

  1. dac ul

    Aniversare 18 ani !

    4 cladiri
  2. dac ul

    TOP Triburi

    Apropo de IMMO,"vrea" sa faca fuziune cu noi :)
  3. dac ul

    TOP Triburi

    Seara buna , oameni buni :) (Sper ca nu am facut off topic) PS:nu se merita sa tot punem din 10 in 10 minute clasamentul :)
  4. dac ul

    Razboiu' final (oare? )

    Succes,se pare ca s-a ajuns si aici :)
  5. dac ul

    Razboi : Monroe & =NG= vs ASEDIU, Back! & KK

    Bad and crazzy,daca prin toti,intelegi kubs .. Atunci,da,ma bag in seama ;)
  6. dac ul

    Razboi : Monroe & =NG= vs ASEDIU, Back! & KK

    A pus si el statistici favorabile :) Nu fi rau kubs ;) Pastrati tema topicului :) Kubs,cum merge cu KK,acolo in nord?
  7. dac ul

    Razboi : Monroe & =NG= vs ASEDIU, Back! & KK

    Eu zic ca nu ar fi cazul sa ne jignim,nu cred ca te-a jignit nimeni,si nici tu nu ai dreptul asta...Din orice punct de vedere suntem egali. Sa pastram totusi tema topicului ..
  8. dac ul

    Razboi : Monroe & =NG= vs ASEDIU, Back! & KK

    Discutam aici,pe baza acestui subiect.
  9. dac ul

    Spam L38!

    Consider ca declaratia de razboi,si modul in care a fost adresata,nu are nici o importanta.Cu tot respectul pentru tabara adversa...si pentru Treponti,care imi este prieten,din pacate...acum "dusman" Un lucru mai vreau sa mentionez,faptul ca prin acest razboi,o sa avem parte de actiune,iar...
  10. dac ul

    Cei mai agresivi jucatori

    Buna asta :P
  11. dac ul

    Spam L38!

    :)) Curand
  12. dac ul

    Top 25

  13. dac ul

    Spam L38!

    Nu este multiaccount,eufrosina este membru SKIN ... mai mult nu am ce sa zic.
  14. dac ul

    Hall of fame

    Cel mai bun jucator de pana acum: John Leguizamo Cel mai bun trib de pana acum: SKIN Cel mai bun conducator de pana acum: Tampitus Jucator de urmarit:centaury Trib de urmarit: Mânuţa Cel mai dezamagitor jucator de pana acum: Cel mai dezamagitor trib de pana acum: Cel mai bun strateg de pana...
  15. dac ul

    Mesaje amuzante

    Nu a ajuns ferma,a lasat contul in sitter celor din MoD,apoi dupa ce au terminat ce au avut de facut a dat delete. Nu e frumos sa vorbiti fara sa stiti...
Sus