Conținut recent de DarkAngeL.SpeeD?

  1. DarkAngeL.SpeeD?

    Speciala 33

    Setarile de pe SP 32 cred ca sunt perfecte pentru un joc lejer(mai ales de vara unde nu vrem sa stam doar in casa dar in acelasi timp sa ne bucuram de joc). Nu cred ca este o regula sa fie haul, dupa no haul si tot asa, de ce no haul mai multe lumi consecutive? @Rakanishu, am vazut ca SP32 s-a...
  2. DarkAngeL.SpeeD?

    Lumea 101 - Auto-Updating Maps

    Top 20 Tribes (Points) Top 20 Players (Points)
  3. DarkAngeL.SpeeD?

    Partajarea comenzilor si a notitelor

    @Rakanishu Ar ajuta sa existe niste bife noi la partajarea comenzilor si a notitelor - bifeaza comenzile/notitele cu toata conducerea - bifeaza comenzile/notitele cu tot tribul - bifeaza comenzile/notitele cu toti prietenii Exemplu: In momentul in care se bifeaza comenzile cu toata conducerea...
  4. DarkAngeL.SpeeD?

    Speciala 32

    multumim
  5. DarkAngeL.SpeeD?

    Speciala 32

    bonus dinamic sa fie
  6. DarkAngeL.SpeeD?

    Speciala 32

    Nu conteaza, doar sa fie cu bonus
  7. DarkAngeL.SpeeD?

    Speciala 32

    simplu, activ intre 0-8 (factor 2)
  8. DarkAngeL.SpeeD?

    Speciala 32

    Cred ca toata lumea este pro bonus de noapte
  9. DarkAngeL.SpeeD?

    Discutii libere L100 !

    Tradarile sunt cheia, fiecare echipa vrea sa "fure" cat mai multi jucatori de la echipa adversa si sa primeasca sate cedate. Toata lumea vrea asta dar in acelasi timp toata lumea se plange de asta. Jocul trebuie tratat ca atare.
  10. DarkAngeL.SpeeD?

    Speciala 32

    Nu te mai vaita, aduna si tu 8 triburi si joaca Mereu ne plangem ca ala de ce are mai mult ca mine
  11. DarkAngeL.SpeeD?

    Speciala 32

    + nohaul si productie marita
  12. DarkAngeL.SpeeD?

    Lumea 100 - Auto-Updating Maps

    Top 20 Tribes (Points) Top 20 Players (Points) Conquers Last 24H of Top 20 Tribes
  13. DarkAngeL.SpeeD?

    Speciala 32

    Schema Ț Cand se preconizeaza deschiderea ?
  14. DarkAngeL.SpeeD?

    Speciala 32

    a ramas din copy paste
Sus