Conținut recent de Doidedoi

  1. Doidedoi

    Politica si propaganda SP11 !

    Pentru inceput vreau sa multumesc ``admiratorilor`` mei fanatici care isi rup in fiecare zi/saptamana/luna cateva minute din timpul lor pretios sa intre pe forum si sa-mi spuna ca sunt ``manevrista``sau alte apelative jenante. Din pacate, cat m-am corcolit, cat m-am frecat ca ness-ul, cat...
  2. Doidedoi

    Statistica L50

    Rad ca sa nu plang. Si cand ma gandesc ca eu l`am sustinut ... dar na`, mai gresim in viata :)
  3. Doidedoi

    Statistica L50

    Nu ma pot abtine sa nu rad :))))
  4. Doidedoi

    Discutii libere Sp9

    Robert joaca bine, nu pune in calcul ``cedarea`` satelor , ca practic asta a fost. Nu a opus rezistenta . Probabil daca ar fi avut in spate o echipa activa si daca membrii tribului ar fi fost mai uniti, nu s`ar fi ajuns la asta. Nu stiu care este adevarul intern si nici nu vreau sa`l aflu. Dar...
  5. Doidedoi

    Discutii libere Sp9

    Demnitatea persoanei reprezinta finalitatea si mijlocul de apreciere a fiecarei activitati . Eu cred ca lipseste fair play`ul, participarea la joc de dragul de a juca(alaturi de echipa ta) şi nu pentru ``castigurile`` puse la bataie, situatie care vine in paradox cu ce avem noi aici...
  6. Doidedoi

    Discutii libere Sp9

    Iakuza este un jucator bun(chiar imi place), la fel ca multi altii din Loko. Banuiesc ca n`a opus rezistenta(alegerea facuta si de Robert) pentru ca nu mai avea sens s`o faca, probabil scarbit de toate evenimentele petrecute. De acord cu tine cand spui ca apreciezi Loko. Nu ii cunosc...
  7. Doidedoi

    Discutii libere Sp9

    Se spune ca un pahar cu vin rosu la masa este 'sfant' . Singura problema este ca... pateaza :)
  8. Doidedoi

    Discutii libere Sp9

    Treaba cu vinul rosu?! :))
  9. Doidedoi

    Discutii libere Sp9

    In acelasi trib cu cine? La cine te referi mai exact?
  10. Doidedoi

    Discutii libere Sp9

    Tot nu ai spus cu ce nume si daca esti pe speciala
  11. Doidedoi

    Discutii libere Sp9

    Japonezu` este ingerasul meu pazitor :)
  12. Doidedoi

    Discutii libere Sp9

    Joci pe speciala ? Daca joci, care este numele tau pe joc? Sau este secret? :)
  13. Doidedoi

    Discutii libere Sp9

    As aprecia daca ai vorbi in numele tau, si nu te`ai erija in purtatorul de cuvant al tuturor celor care joaca acest joc. Mercic
  14. Doidedoi

    Discutii libere Sp9

    Gata si tu, nu va jigniti pentru ca nu are sens.
  15. Doidedoi

    Discutii libere Sp9

    of of Burn , ceea ce nu`ti place , altuia nu`i face. Si tu ai fost rautacios cu tudoricas . Culegi ce semeni. Cred ca este suficient. Gata
Sus