Conținut recent de Eight

  1. TSL F. vs H-46 F.

    Dar ce ati spune de o lume fara familii de triburi, fara n academii, fara forumuri si planificatoare comune si colac peste pupaza la diplomatie sa poti adauga doar dusmanii, aliatii si pna-urile sa lipseasca. Sprijin sa poti da doar in trib si eventual pe barbari pentru diverse manevre.
  2. Solicitare scripturi si discutii cu privire la acestea

    Da, functioneaza. Multumesc !
  3. Solicitare scripturi si discutii cu privire la acestea

    Exista vreo posibilitate de a redenumii un atac, dupa ce a fost notat cu sistemul de etichetare al jocului ?
  4. Solicitare scripturi si discutii cu privire la acestea

    La acest script de mai sus, se pare ca a disparut hostul, oare nu-l are nimeni salvat ? javascript:wood=3000;stone=3000;iron=3000;x_coord=478;y_coord=405;coord_fill=true;ok=true;$.getScript('http://scripts.die-staemme.de/sl-scripts/markteinfuegescript.js');void(0); Acest script l-am gasit...
  5. Reducerea costurilor la taleri.

    Salut ! Exista aceasta practica de a se face sondaj pe o anumita lume, atunci cand se solicita reducerea costurilor la taleri sau dezactivarea moralului. Dupa parerea mea, este total absurd ca unii jucatori care au un singur sat sa aiba aceasi putere de decizie cu jucatorii avansati care au...
  6. Planificator atacuri.

    Cred ca la planificatorul de atacuri s-a lucrat cel mai putin in acest joc. In cei 2-3 ani de cand exista, mare lucru nu s-a schimbat la el. Propuneri: Ar fi foarte bine daca conducatorul care genereaza un plan, ar putea sa salveze intr-un template un proiect de planificare, la care sa poata...
  7. Lumea 44

    N-ai sa mai vezi triburi cu mai mult de 80 de membrii, nu pentru fericirea ta ci pentru fericirea INNO. Cu doar 60-80 de membrii iti va fi foarte greu sa faci 85% dominanta. Ca sa faci dominanta trebuie sa treaca timp indelungat, ori asta inseamna bani pt INNO, bani bagati in conturi premium si...
  8. Discutii libere L41

    Gura pacatosului adevar graieste ! Si te intrebi, pentru ce mai exista interdictia comertului liber cu colegii de trib sau de aiurea, cand si cu un singur punct premium, poti face trafic de resurse fara numar. Si uite cat de usor iti poti trimite acum, resursele din conturile de suport.
  9. [M~K], TLA& EC Plus N academiile lor Vs Minds

    He, he ! Chestia asta am ridicat-o acum cateva luni la sectiunea dedicata intrebarilor. Dupa un raspuns ambigu al lui raka cu privire la regula 5, lucrurile au ramas neschimbate, cu toate ca in final i s-a parut o idee buna. Cum spunea co-forumistul citat, cand un "jucator bun" (ghilimele imi...
  10. Propunere Speciala 5

    Cer si eu aici, ca tot este vorba de lumea speciala 5, cateva detalii despre aceasta setare. Ce inteleg eu din acea explicatie, este, ca un sat nu poate fi aparat cu mai mult de 60000 de unitati, adica aproximativ 3 ferme. Corect ? In acest caz, un sat ofensiv cu ferma plina, inseamna ca...
  11. Propunere asistent de farmare

    Șterge rapoartele arhivate după: Adica setarea asta nu are nici-un sens ?
  12. Solicitare scripturi si discutii cu privire la acestea

    E buna si varianta indicata, multumesc pentru ea, dar as fi vrut-o pe cealalta pentru ca puteam sa salvez pe un fisier text si din acel fisier puteam sa revin oricand. In varianta propusa de tine, daca schimb denmirea la o grupa, apoi vreau sa schimb la o alta grupa trebuie neaparat sa restaurez...
  13. Solicitare scripturi si discutii cu privire la acestea

    Scriptul acesta care salveaza numele la sate se poate remedia pentru ultima versiune de joc ? Oare este posibil un script care rulat din Privire Generala/Cercetare sa indice in dreptul fiecarui sat nivelul de umplere a unei ferme ? Ex: 23349/24000 Ar fi foarte util la scoaterea steagurilor de...
  14. Discutii libere L36 !

    Nu ar avea nimeni nimic cu voi, dar daca semanati vant culegeti furtuna. L.E. Cand o sa iesiti aici, sa ne puneti in carca acea circulara in numele lui quzor ?
  15. Discutii libere L36 !

    Hahaha, deci putem spune ca de facto, Marele si Unicul Ibidem este decedat, istorie, adica a fost INVINS. Ramane doar ca in urmatoarele zile sa-i schimbati numele in ceva de genul rațo-urso-camila si-oti vedea voi ce faceti mai departe, pentru ca, nu-i asa, disperarea este mare. Recrutorule de...
Sus