Conținut recent de Hendrik Lorentz

  1. Discutii L92 !

    Incredibil. Ce trib ati batut voi pe lumea asta ? Cu cine v-ati batut voi pe continent ? Vezi ca ai uitat sa adaugi ca pe lumea asta JP a mai avut ceva tovarasi, gen 18 si 5 academii, BMB cu alte 5, Squad cu alte 5. Ca primele doua familii nu au ajuns departe, asta e pentru ca au fost scosi de...
  2. Discutii L92 !

    ati uitat de ei sau dau prost la statistici ? :))
  3. Discutii L92 !

    nu iti bate capul sa arati nimanui nimic. multi nu vad sprijinurile care nu intra unde trebuie si sunt retrase :) in plus, majoritatea celor care se plang de atacuri sunt aia care stiu juca doar cu satele blindate
  4. Discutii libere L85 !

    Daca absolut oricine are un cuvant de zis aici, hai ca ma bag si eu in seama :) Din punctul meu de vedere (un jucator caruia i-a apus cheful de triburile inca de cativa ani :)) ), in razboiul din nord, jderii au prins putin avans datorita numarului mai mare de PP investite la inceput, ca spioni...
  5. Discutii libere L85 !

    De parca woc a luat satele de lângă noi pe organizate :) Sau problema e ca la noi s a făcut vreo manevra înainte de Crăciun? Ca atunci e de înțeles, e totuși înainte de pace. E prea bun momentul pentru asta :))
  6. Discutii libere SP20 !

    Gata, ma dau bătut. Externul dăunează de obicei :))
  7. Discutii libere SP20 !

    pe rand prietene ca faci spume. te rog nu mai pune virgula inainte de "si" :)) iau barbare de 21, 28..aproape 30 :). e perfect pentru mine esti atat de amarat amice.. nici macar nu poti sa ma jignesti :)) pur si simplu la fiecare reply te injosesti si mai mult :). asa ca te rog, mai scoate...
  8. Discutii libere SP20 !

    mie greu sa ma cobor pana la nivelul tau. pot ajunge destul de jos..dar tu frate..esti prea departe :) Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp Sat bonus (479|531) K54 8,981 stefan.valentin [Taxi 3] VaruFashion. [Taxi] 2020-02-25 21:20:34 Sat de barbari (480|527) K54...
  9. Discutii libere SP20 !

    Mea culpa :)). Dacă tu ești în taxi și iei din taxi 3 nu sunt interne. :) Ai cu 2k mai mulți inamici învinși decât am eu. Și eu am luat toate barbarele. Îți dai seama ce valoare ai? :)))
  10. Discutii libere SP20 !

    Erai tot un zâmbet la început de speciala dar acum vad ca ți se duce :) Am observat ca stai bine cu internele. Decât asa, mai bine cresc barbare Tot acuzi aici de suporți și interne când tu ești băgat pana în gat :)). A zis cineva ca ție degeaba ti se cere ca nu poți mai mult. Se pare ca...
  11. Discutii libere SP20 !

    :)) Prietene, crezi ca dacă postezi o poza cu satele de barbari cucerite de mine rezolvi ceva? :)). În plus, eu le cresc doar de pe k44, de pe celelalte le creșteți voi Fiecare îsi face jocul lui, fiecare întra cu un scop. Al meu e sa câștigăm lumea ca trib. Nu toți sunt individualiști ca...
  12. Discutii libere SP20 !

    9 triburi taxi in top 25. si tu ne arati pe noi cu degetul? care am inceput cu un continent si vreo 20% din altul, iar voi ati avut restul prietene, pana si filmul s-a oprit la 5 :) tu si bastian, doi guralivi. el macar din malaxor de fame (cica) a schimbat profilul in cont in stergere :)) -...
  13. Top Jucatori

    dark, uite si eu te-am innobiliat pe o lume :) asta nu inseamna ca esti praf si pulbere Bad Boy (479|480) K44 1,744 Dark Eternal [ZeISoF] Lady Anormal [~RB~] 2013-02-23 04:48:14 Minas Tirith 004 (510|486) K45 3,181 Lady Anormal [REBORN] Anakinsky [STEAUA] 2013-02-22 02:18:36 Minas Tirith 004...
  14. Top Jucatori

    http://ro35.triburile.ro/public_report/f05286e93b5153009fc18eed97188281 ;))
Sus