Conținut recent de HYWYK

  1. HYWYK

    Discutii libere L100 !

    Spune drept, tu ai frigiderul gol si nu stii cum sa il incarci?
  2. HYWYK

    Discutii Libere L94 !

    Mare om, mare caracter Ioan Botezatorul… Din solidaritate cu Void s-a barbarizat si el
  3. HYWYK

    Discutii libere L85 !

    Vă bat la cs 1.5 cu monitorul închis :)
  4. HYWYK

    Discutii libere L85 !

    Ca bine zice maestru'
  5. HYWYK

    Discutii libere L85 !

    @fenoMONSTER***** o apreciem, chiar si eu i am zis ca unește la samy pe cont. Dar sa ajungi sa cumperi conturi/sate, trebuie sa ai probleme psihice :))
  6. HYWYK

    Discutii libere L85 !

    Eu nu cred ca a putut cel de trebuia sa isi faca dintii, cum scria cineva mai sus, să cumpere sate cu 150 lei. Chiar nu cred asa ceva, iar băgați pixelul albastru in discutie! Rusine Dinu Patriciu! Ps: am auzit ca Jicuta09, iulyams si n3ck stiu si ei de afacerea intermediată de BogdanTugu.
  7. HYWYK

    Discutii libere L85 !

    Ai gresit tribul, vezi poate la voi mai cumpara/vinde careva conturi.
  8. HYWYK

    Discutii libere L85 !

    Ce e in filmarea aia? imi arati cum bagi 5/8 atacuri in intervalul 700-800ms? eu ma refer la zeii de iti baga 10/10 fara nici macar o eroare. La a 2 a filmare cand bagi tu la inceptul secundei nici nu m-am mai obosit sa ma uit.
  9. HYWYK

    Gazeta tribala

    @mauLLL poti sa lansezi la mine 20 de atacuri dar filmate si sa ajunga toate la 700ms. Interval acceptat 700-800.
  10. HYWYK

    Gazeta tribala

    @urssmircea scripturile de mai sus le ai cumparat împreună cu contul Bisnitaru? Apropo, analfabetule, ca tot vorbeai mai sus de gramatica: "Cand VA facut chinezu..."
  11. HYWYK

    Discutii libere L85 !

    Cu de toate si multă ceapă
  12. HYWYK

    Gazeta tribala

    LEUL ALBASTRU, LEUL ALBASTRU
Sus