Conținut recent de liana

  1. liana

    Propunere: Dezactivarea hartii la profil

    e aiurea ...harta aia la profil... si da,super sa se poata dezactiva..
  2. liana

    Lumea nu inceteaza sa ma uimeasca...

    Si nu e frumos asa? Trebuia postat la "scaderea calitatii jocului..." mesajul... Ca o explicatie .. Uite..de.aia e cum e..
  3. liana

    Eu, aparțin, noi aparținem (forum)

    Suna bine,dar cum zicea cineva mai jos,trebuie slefuita ideea... oferirea posibilității fiecărui utilizator al forumului de a preciza în profilul său Tribul din care face parte. Și dacă se poate, din momentul alegerii tribului, opțiunea respectivă să nu mai poată fi modificată Asa,daca...
  4. liana

    scaderea calitatii echipelor de pe serverele de triburi

    Seven...tu ai o idee legata de plata pt a infiinta trib :P Subiectul temei e: scaderea calitatii echipelor de pe serverele de triburi... Hai sa presupunem ca se implementeaza ideea ta,ca intemeietorul unui trib va fi conducatorul ala utopic pe care.l imaginezi...doar pt ca plateste...;)...
  5. liana

    scaderea calitatii echipelor de pe serverele de triburi

    Cred ca are mare legatura cu jocul! Si cu subiectul. Exact asta dauneaza de fapt,app de calitatea lui: abundenta de pusti de 14 ani...
  6. liana

    Schimbare nick-name

    Nu cred ca aia de isi vor numele schimbat ,vor sa.si modifice si actele pe twstats. Cred ca mai degraba vreun copil care acum cativa ani era mandru sa fie "lordul smecherilor" sau vreun alt nume de genul...ar trece la ceva mai putin teribilist...:P Oricum,daca totul e pe bani...merge si asta...
  7. liana

    scaderea calitatii echipelor de pe serverele de triburi

    Seven... ce spui tu,suna de parca nemernici si ticalosi cu bani,nu exista :P Asa de parca n.ai vazut specimene cu 4 clase ca trenul,care te injura ca la usa cortului,sau care fac fel de fel de marsavii...si sa aibe si bani si pp.uri garla... Ce.are a face calitatea unuia,cu banii pe care ii are...
  8. liana

    Ferme de Lux VS NS,-NS-.NS,.NS,

    Pai din respect pt cei care fac trupe,nu i.am trecut aici,desi circulara ii mai si nominaliza :))) Evident,restul...
  9. liana

    Ferme de Lux VS NS,-NS-.NS,.NS,

    Un mesaj dragut,cred ca are legatura cu triburile implicate aici .. De unde intelegem ca punctajul in NS conteaza mai mult decat armata... Desi omul pare intelegator..nu le.a zis sa nu faca SI armata...dar important e punctajul,sa inteleaga si ei..
  10. liana

    Moderatorii va raspund (discutii libere)

    Cred ca Ione e de acord cu o lume de.asta,cu sanse egale...doar...sa fie pe toate planurile..Adica,sa cada si comertul,si steagurile... Sanse egale e totusi un eufemism,cand poti cumpara la greu tot ce vrei,fata de altul care nu o poate face.. Mai ales la inceput de lume,ce sanse are unul fara...
  11. liana

    Moderatorii va raspund (discutii libere)

    Pai cam asa cum zice,cred ca multi au sa o evite tocmai datorita minunii asteia... "comenzile ( atacuri/sprijine ) pot fi decalate cu maxim 2 secunde în mod aleator.".. Multe gaselinite..
  12. liana

    Paladin versus steaguri

    exact.. tocmai din punctul asta de vedere,suna ok. si asa se schimba orice intre playeri,asta e chiar utila.
  13. liana

    lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

    Sarbatori fericite tuturor.
  14. liana

    lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

    Lykan a cucerit toate secretele și va câştiga în: 316:06:11 » Informaţii Asta e faina :P S.a reinceput numaratoarea :))
  15. liana

    lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

    Alex, asta acum :) Au sa.ti placa mai incolo ..peste ani...
Sus