Conținut recent de Lord Catau

  1. Lord Catau

    Best player all time .RO

    A fost si nominalizarea mea :)
  2. Lord Catau

    Best player all time .RO

    Doi ani de inactivitate aici :) Ma asteptam sa vad insiruiri de nume :))
  3. Lord Catau

    Discutii libere L100 !

    Dar v-ati apucat de tickete? sau momentan se face doar numaratoarea? :))
  4. Lord Catau

    Discutii Libere !

    Inca mai joci? :)
  5. Lord Catau

    Propuneri lumea 83

    Teoretic putem propune doar limita de trib si bonusul de noapte? Mi-ar place sa vad mai mult de 50 de jucatori, cum spunea un coleg este greu sa aperi o granita in 50 de jucatori. As ridica la 80-100 cu optiunea sa nu se poata iesi din trib, asa vor fi toti mai atenti la invite tradarile ar fi...
  6. Lord Catau

    Stiri Degeaba 03 - Stabilitate pe harta

    JustSKILL, se pare ca toata harta vrea sa auda ce are de zis, desi personal nu cred ca ar trebui sa zica ceva :) papaya sau DonCiccio. Personal as fi curios sa le vad viziunea despre lumea asta cum decurge si cum vad ei evolutia narcos, desi nu ii vad sa reziste , pentru NG probabil este sau ar...
  7. Lord Catau

    Discutii Libere L81

    Eu sunt convins ca manicii vor detine si pe lumea asta jucatorul cu titlul de tradatorul anului :))
  8. Lord Catau

    Discutii Libere L81

    Hartile avansate cand se pun?
  9. Lord Catau

    Discutii libere L80 !

    Nu e rea :))
  10. Lord Catau

    Discutii libere L80 !

    Ce zici Pustiu? inca mai joci triburi?
  11. Lord Catau

    Discutii Libere L81

    Nu traiesc in trecut, discutia a plecat de la altceva. Le-am recomandat tuturor sa nu mai faca galceava degeaba ca nu exista cel mai bun, si am zis ca daca ar fi sa existe un cel mai bun ar fi fost din vechea generatie
  12. Lord Catau

    Discutii Libere L81

    DAca sunt jucatori de pe l1 care au jucat cu baghera stiu foarte bine cum erau atacurile. Nu are relevanta sa zic un anumit cont
  13. Lord Catau

    Discutii Libere L81

    La nivelul de care vorbeam eu cu zeci de mii de atacuri nici nu stateai sa aperi atatea sate ca era inutil, strategia era sa iei mai multe decat pierzi. ZIci ca sunt jucatori care au bagat mai mult de 40.000 pe lumea asta pana acum? Este enorm de mult.
  14. Lord Catau

    Discutii Libere L81

    Nu prea ai inteles ideea mea, nu se punea problema de multe sate. Jucatorul care l-am dat ca exemplu nu stiu sa fi trecut de 50 ca nu ii placea. Vorbesc de stilurile de joc, ce am observat eu pe lumile unde am jucat de cand s-au bagat facilitatile premium.
  15. Lord Catau

    Discutii Libere L81

    Este o parere personala din ce am prins pana acum pe joc. Cred ca cei ce erau in top odata aveau nivele peste cei care sunt astazi in top. Cat despre jucatorii vechi care inca incearca sa joace cum spui tu, as vrea sa vad un ilidan cu chef de joaca si cu 40.000 de pp-uri la start, iar daca...
Sus