Conținut recent de LUCIfer morningSTAR

  1. LUCIfer morningSTAR

    Discutii libere L85 !

    Eh, fosta echipa (wocu?)? El nu are echipa, jderii=mnka nu?
  2. LUCIfer morningSTAR

    Discutii libere L85 !

    Păcat de aceasta obsesie nesănătoasă cu PIETRARU :(
  3. LUCIfer morningSTAR

    Discutii Libere L84 !

    Pregatesti urmatoarea tradare? Intreb pentru un prieten :rolleyes:
  4. LUCIfer morningSTAR

    Discutii Libere L81

    Sigur ca da, refuzam ca e prea "grele", cum a facut-o circu' pe 54. La prestatia voastra\lor de acolo ma pufneste rasul. Daca aia sunt jucatori care matura cu noi mai bine raman pensionati. Si btw, ca tot te plangi ca se termina lumile repede. Pai la ce bonusuri exista acuma, cand vin cu un atac...
  5. LUCIfer morningSTAR

    KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

    Haha, au prins glas Internele, te-am săltat ca pe o veverița cu o zi înainte sa te băgăm la interne. Despre ce vorbim, sau stai ca ai dormit și atunci :)) btw dacă eu sunt necunoscut tu ești baiatu cu apa :))
  6. LUCIfer morningSTAR

    KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

    Br joc de glezne am zis :)) practic ai fost interna noastră pe speciala 19 :))
  7. LUCIfer morningSTAR

    Jderii&Co vs NIP A-Z

    Parte 1: Triburi: Jderii, Jderi., Jder, Jderi!, Jder. Parte 2: Triburi: vsALL, vsALL., vsALL,, vsALL!, vsALL?, NiP G, NiP E Timeframe: Dintotdeauna Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse: Tabăra 1: 88 Tabăra 2: 35 Diferență: 53 Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva...
  8. LUCIfer morningSTAR

    Setari Speciala 19

    +1, gapul la 50 sa fie bine :P
  9. LUCIfer morningSTAR

    BB vs. Jderii

    Haha, tradator eu mon cher? Am lumi pierdute tocmai pt ca nu am vrut sa tradez, oferte erau destule :)) In fine, deviem de la subiect, ce inteleg eu si cei care citesc cu atentie postul meu anterior e ca tu te contrazici singur, sau mai bine zis arati cu degetul dar practici "hegemonia" inca din...
  10. LUCIfer morningSTAR

    BB vs. Jderii

    elite, lasa vere externu ca iarasi vorbeste gura fara tine :rolleyes: Asta o las asa ca amintire :oops:
  11. LUCIfer morningSTAR

    Zig vs HT

    Hmm, daca imi aduc bine aminte voi erati in sud, plus o mana de jucatori in centru. Deteu era in nord, plus centru (majoritatea centrului era compusa defapt din jucatori dete). Acuma ce sa zic, poate avem notiuni diferite de ce inseamna "acelasi continent"...
  12. LUCIfer morningSTAR

    Zig vs HT

    Initial mi-am propus sa nu mai postez pe extern, mai ales ca nu joc la ora actuala, dar cand va vad (te vad) asa nab parca nu ma pot abtine :)) Cum sa zici ca "s-a vazut cine a fost dete fara voi pe continent", dar pe ce lume ati fost pe acelasi continent? Eu zic sa ii pupi picioarele lui goly...
  13. LUCIfer morningSTAR

    Discutii libere SP15 !

    Haha, stai parcat, aerele de "jucator" old school nu ma impresioneaza :)). Te pomenesti ca stii cu ce nickuri am jucat, sau cand am inceput sa practic acest sport nu? pari bine informat...:rolleyes: FYI, nickul actual, asta din serialul de .... a facut treaba in 3 ani cat ai facut tu in 12 :))...
Sus