Conținut recent de mamulus

  1. Razbel Mondial-Nubi vs Elite

    asa este, cei ca tine nu au orgoliu' si nu pot intelege niciodata altceva in afara de sate:))).e adevarat ca inca te trezesti noaptea si plangi de bucurie asa ud?:))
  2. Razbel Mondial-Nubi vs Elite

    da nici aici nu a ripostat nimeni draga admiratorule, imi cer scuze daca-mi scapa numele tau, am sters din simplul motiv ca nu mai puteam lua 1 interna de baiatul asta obraznic, nu-i asa treispe?:)))
  3. Razbel Mondial-Nubi vs Elite

    treispe am auzit ca au facut astia din Germania dupa ce au urmarit evolutia ta pe 29 un nou trofeu,, regele absolut al internelor,,..:)))
  4. Quit vs S.L+M.E

    era mult mai elegant sa stergi..
  5. C.I.R. vs Lykan

    Iti dai cu parerea si iti permiti sa faci caracterizari de prost gust.Zici ca esti o soacra , sau portar la bordel ..ai putea sa strici cheful si unuia beat crita care a castigat la Loto marele premiu!
  6. Ghiduri si sfaturi pt un conducator

    ai un fanclub ceva?:))
  7. Metode de a castiga un razboi

    eu zic sa patentezi aceasta metoda demna de un mare general.
  8. Razboi SH Fam.vs GOD Fam. +FOW + Titans Fam. + GN

    ma asta vorbeste de zici ca e gacica'mea, asa le stie pe toate, fara pic de indoiala cred cu toata convingerea ca tu esti mintea sclipitoare din tribul tau, m-am speriat de tine nebunule .
  9. Mesaje amuzante L28

    stanguri nu ai?
  10. Mesaje amuzante L28

    Luati-va o camera undeva..
  11. top triburi

    yayayaya ..si acum imi aduc aminte cum miscam de antena sa prind bulgarii sa pot vedea si eu despre voi.
  12. Discutii libere ( spam ) !

    esti nora perfecta:))=))
  13. Razboiul final : ~DMC~ Vs =nBz=

    asa mai merge, glumeam, e doar un rahat de joc pana la urma.
  14. Razboiul final : ~DMC~ Vs =nBz=

    iata un moderator echidistant:))
  15. Razboiul mamutilor (RS vs TWS, Blacks, L12)

    e pe locul 1 detasat.
Sus