Conținut recent de marcel.93

  1. marcel.93

    CONCURS FOTBAL - WORLD CUP 2022 ! - Faza Grupelor I

    1. 20.11.2022 Grupa A / Qatar - Ecuador x2 2. 21.11.2022 Grupa B / SUA - Tara Galilor 1 3. 22.11.2022 Grupa C / Mexic - Polonia 1 4. 22.11.2022 Grupa D / Franta - Australia 1 5. 23.11.2022 Grupa F / Maroc - Croatia 2 6. 24.11.2022 Grupa G / Brazilia - Serbia 1 7. 24.11.2022 Grupa G / Elvetia -...
  2. marcel.93

    ARM contra lu BLACK

    azi ai invatat 3 cuvinte noi : mana , cap , gura ... sau poate vroiai sa spui mama , cuvantul invatat de tine ieri . oricum noi te felicitam ; in curand vei putea forma si propozitii inteligibile si , poate va veni si ziua in care vei invata si ce este aceea o comparatie . maine ai pe lista de...
  3. marcel.93

    ARM contra lu BLACK

    il ajutam asa cum ajutati si voi pe janny . voi de ce nu il concediati pe respectivul ? nu trebuie sa raspunzi , e o intrebare retorica . ne mai auzim
  4. marcel.93

    ARM contra lu BLACK

    minunat Side 1: Tribes: Black Players: Side 2: Tribes: Players: -jimy- Timeframe: Săptămâna trecută Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse: Tabăra 1: 133 Tabăra 2: 0 Diferență: 133 Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse...
  5. marcel.93

    ARM contra lu BLACK

    Probabil la ei in trib inca are priza concursul ala de numarare pana la infinit sau fazanul care nu se termina niciodata . Ia ziceti si voi ce concursuri inteligente mai cunoasteti pe triburile ca eu le uitai .. Aha , mai era unul popular cu persoana de dedesubt ... mda , nu ne ridicam la...
  6. marcel.93

    De la inceputul anului pana acum cate sate ati luat ?

    care sunt alea 4 ca eu vad numa 1 ? dasada a pus la socoteala si innobilarile interne ca altfel trebuia sa bifeze prima casuta , unde acum arata 0 voturi
  7. marcel.93

    New WAR

    eu vad ca u te ascunzi pe un cont bagat la interne. lumea stie pe ce cont joc eu si in ce trib sunt. in lipsa de ocupatie cred ca teai gandit sa scrii si tu acilea.nu trebuia sa deranjez ca aici e o echipa deja formata care nu accepta nou veniti.balacaritiva cat vreti ca asta conteaza pentru voi.
  8. marcel.93

    New WAR

    kidlucas, eu nu stiu cine esti ,da daca nu joci pe L6 pentru ce ma caracterizezi?nu ma cunosti si nici eu nu te cunosc?eu numi permit asta in legatura cu tine.nu stiu ce tea deranjat la ce am scris , dar nu vad cum puteam face eu L6 mai urata decat era cand am aterizat acilea.uitate la ce scriu...
  9. marcel.93

    New WAR

    valjean vezi ca a editat protejatul tau valipop ca sa nu mai para eror la el. dracones doar a citat aberatiunea aluia.
  10. marcel.93

    New WAR

    Cum tia furat cnv contu ? Tia spart passu ? Sau ai dat tu passu ? Daca ai dat passu esti unicu responsabil de faptele tale si nu mai invinovati pe alti jucatori care nu siau stuchit pretenii . Mai bine citeste regulile jocului si asta e valabila pentru mai multi dacilea care vorbesc multe...
  11. marcel.93

    New WAR

    http://valentinopop.blogspot.com/2009/03/lumea-6.html Multamim pentru reclama
  12. marcel.93

    ARM contra lu BLACK

    namco zice subscriu la cele scrise mai sus,prea multa mitocanie,prea multe jocuri de culise si prea multi ochi inchisi de catre admini la magariile care se fac,este o lume corupta,personal mai joc doar pentru prieteni si pentru un scop precis,in rest abia astept sa-mi recapat libertatea...
  13. marcel.93

    ARM contra lu BLACK

    Vie frica de ARM sa ziceti ca e razboi numa asta vad ca luati sate numa dela jucatori care au plecat si nu mai e pe joc si ziceti ca e refugiati ca asa e crapanosi sa nu consume armata sa ia sate dela oameni care joaca si mai e si spariosi sa nu zica ca e razboi da iei ataca jucatorii ARM da le...
  14. marcel.93

    ARM contra lu BLACK

    Cine credeti ca va castiga ? Ieu crek ARM osa babardeasca pe toti si osa iasa castigator ca e cel mai tare trib locu 1 si nu ne bate nimenea
Sus