Conținut recent de Nu există acest jucător

  1. Propuneri lumea 83

    Fara bonus de noapte :D
  2. Discutii libere L80 !

    Tu vezi ce scrii? In fine e treaba voastra cum faceti, poate pe urmatoarea lume o sa reusiti sa recrutati toata harta sa castigati si voi o lume.
  3. Discutii libere L80 !

    Gandirea aceasta eronata a stricat jocul de pe ultimele lumi pe serverul romanesc. A impiedicat jucatorii activi si implicati care meritau sa se dezvolte si sa creasca pe urma jucatorii mai putini activi si implicati (cum este normal intr-un joc strategic de razboi), sa se afirme pe munca lor...
  4. Discutii libere L76

    Esti total paralel cu ce s-a intamplat acolo. Cate sate mi-a curatat velasiped si cu cati nobili m-a ajutat? Astept raspuns cu numere clare. Sunt in spatele vostru de atata timp si nu ca nu ati reusit sa ma scoateti ci m-am triplat cu satele luate de la voi. Sunteti doar o adunatura de chihuahua...
  5. Discutii libere L76

    M-am gandit mai bine si nu este o idee buna sa imi raspunzi in scris la intrebarea mea, las-o asa. Eventual un mesaj audio.
  6. Discutii libere L76

    Rog persoanele care sufera de inima sa nu citeasca mesajul agramat al acestui chihuahua confuz din green. Din ce ai incercat tu sa spui acolo, cele 55 de sate luate de la 18 jucatori diferiti sunt cedate. Da multe conturi mai aveti care cedeaza sate la voi, s-au plictisit de joc, nu mai vor sa...
  7. Discutii libere L76

    Cineva care vorbeste cu animalele va rog sa imi traduca si mie ce a vrut sa zica chihuahua asta.
  8. Discutii libere L76

    E de inteles joaca in green, normal ca ii e rusine sa posteze cu numele de pe harta.
  9. Discutii libere L76

    Hai ca cineva a avut curaj sa zica adevarul.
  10. Discutii libere L76

    Bine ca nu i-ai scris numele, pentru ca nu esti vrednic de asa ceva. Cand inchidea el lumi tu nici nu stiai sa tii mouse-ul in mana. https://www.twstats.com/en12/index.php?page=player&id=1427030 Interesant pentru ce ai dublat steagul acolo, macar la tine nu au fost fake-uri.
  11. Discutii libere L78

    Frustratul #2. Ursulet nu mai faci vreo manevra ca vrea lumea sa te vada cum faci iar asa:
  12. Discutii libere L78

    Nu-l bagati in seama a facut botic pe l76 si incearca sa-si expuna frustrarile si in alte parti. Frumoase setarile, succes tuturor, mi-as fi dorit sa am si eu timp de lumea asta.
  13. Discutii libere L76

    Draga domnule Degeaba, Cea mai buna replica de atac a ta e sa convoci o lume pe care nu ai jucat si in care nu stii ce s-a intamplat? Lauda-te cu realizarile tale nu cu ale altora, a stai ca nu ai cu ce. Nu mai suferiti atat dupa noi, daca chiar nu va pasa, ne dadeati afara ne inobilati si va...
  14. Discutii libere L76

    Draga domnule Degeaba, Din printurile alea reiese ca nu ati vrut sa ma dati initial afara, de ce nu pui si printurile alea in care v-ati razgandit. Asta e acum, nu ne-am inteles si am luat-o pe cai diferite, e deja o polemica care nu are rost sa mai fie dezbatuta. Ne vedem pe harta domnule Degeaba.
  15. Discutii libere L76

    Incalcasem eu regula aia cu 3 barbarele intre satele mele care avem deja nobilii trimisi, m-am trezit cu organizat de la voi pe mine, mi s-a cerut sitter de verificare de la hiene in timpul organizatului, am fost dat afara si am mers pe cai separate. Asta e, nu ne-am inteles si nu vom juca...
Sus