Conținut recent de Patrykana

  1. Discutii libere L90

    Tom hardy cica nu ia bomboanele in gura doar celor din Roma, mai nou si cei din TSL i le astern pe fata :D:D
  2. Discutii libere L79 !

    e lumea 79 aici . puteti discuta in alta parte .
  3. Discutii libere L79 !

    :) e 1-1 n-o mai suge fara protectie, si oricum nu joci tu joaca echipa. essex posteaza declaratia vere
  4. Discutii libere L79 !

    imi cer scuze la domnii din bbrooo ca intervin, dar postati va rog daca aveti amabilitatea declaratia de razboi trimisa cu atata patos tribului roma in urma cu ceva timp. respect
  5. Discutii libere L77 !

    tu cine esti ?
  6. Discutii libere L77 !

    salut baieti, noi stam bine, voi? nu putem lua pe toate partile chiar asa usor, dar nu e panica ca acus rezolvam unde trebuie si nu mai o sa fiti asa veseli :) .multumim pentru aroganta oricum https://prnt.sc/ulbt14
  7. Discutii libere L77 !

    N-ai ce sa discuti cu hateri dastia obsedati doar sa posteze aici ca sa arunce cu noroi, woc si tsl au razboi direct dar nu m-ai vazut pe mine sa aduc vreo insulta baietilor de la voi indiferent cate s-au spus in postarile anterioare.
  8. Discutii libere L77 !

    Tocmai asta incerc sa iti transmit si eu si iti repet pe romaneste ca sa intelegi, aici este topic pentru lumea 77, saraciile tale nu ne intereseaza. Iar eu pot sa bag mana in foc ca din punct de vedere al studiilor, stau peste tine. Daca eu nu am 10 clase si sunt de pe vremea raposatului, nu ai...
  9. Discutii libere L77 !

    Esti atat de neimportant incat habar n-am cine esti, pe deasupra esti si neinformat. Pe 70 nu a jucat woc. Vii cu hate la un topic unde nici nu ai ce cauta, de parca intereseaza pe cineva parerea ta
  10. Discutii libere L77 !

    Salut, Din pacate ieri ai renuntat la sansa de a face parte din echipa noastra din moment ce ai ales sa parasesti tribul si sa incepi sa arunci cu noroi in emblema pentru ai jucat, dar cu care aparent nu ai reusit sa inchizi nici o lume. Florin are rolul unui conducator, iar el impreuna cu mine...
  11. Discutii libere L77 !

    nu stiu ce zici tu acolo eu n-am sarit la caldura, rapoartele de innobilare woc vs fame spun totul. noi v-am belit din spate de acolo o zona in care aveati dominanta fara repros. acum nu mai vezi 10 sate din fame acolo...
  12. Discutii libere L77 !

    Nu stiu din ce film vii dar noi nu am recrutat mai nimic pe parcurs( doar cativa oameni din tribul fame"" fake), am intrat cu echipa de start si conturile aferente, iar voi ati avut acelasi numar de triburi ca noi. Nu e vina noastra ca am stiut tot ce se vorbea la voi si ne-am pregatit mai bine...
  13. Discutii libere L77 !

    Fatalaul asta unde a disparut ? =))))) probabil face referinta la lumea 63 unde revo ne-a batut dupa 4 luni iar noi am terminat cu fame in 16 zile. tu esti low iq ca ai intrat peste bombardierii nostri la joc, daca erai baiat si nu faceai caterinca pe seama noastra nu ziceam nimic, dar am un...
  14. Discutii libere L77 !

    Fame cand a intrat peste noi aveau 6 triburi pe k55 plm . din ce vad mai e unu in top25 triburi, restu pulbere.
  15. Discutii libere L77 !

    Nu s-a recrutat in masa, au fost recrutati cativa jucatori in zone cheie. Nici 10 nu cred ca sunt. Nu mai baga tradarile in fata pentru ca adevarul gol golut este ca tribul woc are o organizare foarte buna, iar jucatorii pe organizare individuala au fost peste starurile voastre. Nu este vina mea...
Sus