Conținut recent de PUSKI-ILIE

  1. PUSKI-ILIE

    Campionat European 2016 - etapa 1

    Implicit Vineri, 10 iunie ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A X2 Sâmbătă, 11 iunie ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2 ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B X ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B X Duminică, 12 iunie ora 16.00 (Paris)...
  2. PUSKI-ILIE

    Discutii libere L51

    primul razboi Va pupa Puski ...:D
  3. PUSKI-ILIE

    Mesaje Amuzante

    Dacă tot a înviat subiectul mesajelor amuzante... Și o să mai urmeze, juma de hartă îs mai amuzanți ca astă...fiți siguri!
  4. PUSKI-ILIE

    Discutii libere L33 !

    Măi copii, doar ca să stabilim niște chestii...mesajul cu guma turbo pentru diplomație a fost trimis doar către: Hubba Bubba, cormoran, maram...o chestie de mișto, nu a fost circulară :p
  5. PUSKI-ILIE

    Discutii libere L33 !

    Dau eu gume turbo...prețurile le găsiți la maram.. :D
  6. PUSKI-ILIE

    Discutii libere L33 !

    Nu cred că se știe mare lucru despre L36...dacă depinde de ce vor jucătorii, eu sper să fie fără steaguri... Dar tare mă tem că iar ne impun nemții o lume cu ce setări vor ei :))
  7. PUSKI-ILIE

    Mesaje Amuzante

    Din păcate FRD își merita soarta...eu știam doar de un singur cont de susținere de-al lui 3ngi, dar cine știe câte o fi având...
  8. PUSKI-ILIE

    Discutii libere L33 !

    You know i'm bad... :))) LE: Au și modificat...asta era poza de profil:
  9. PUSKI-ILIE

    Discutii libere L33 !

    De tribul mare vorbeam acuma, voi acolo în SV o duceți ceva mai bine :p De joc aveau ei habar, dar nu de conducere...Heath și AshadU, joacă bine, no comment...dar i-ai văzut făcând ceva în conducere, înafară de a ne face de râs? :confused:
  10. PUSKI-ILIE

    Discutii libere L33 !

    și acuma, ca să îți răspund serios... :D s-au lăsat de joc cei care știau ce oameni au în trib, știau și ce e aia organizare...Heath și ceilalți rămași la conducere în tribul mare nu aveau habar...
  11. PUSKI-ILIE

    Discutii libere L33 !

    Dacă nu se lăsa Frizeru de joc ...Undecided erau primii pe lume acum :D
  12. PUSKI-ILIE

    Discutii libere L33 !

    Frate-meu a trebuit să cedeze un sat...l-a cedat, nu a start să se certe cu lumea, l-a aranjat puţin înainte totuşi :D http://ro33.triburile.ro/public_report/304d34bc409ff80c29288003eecf53ce
  13. PUSKI-ILIE

    Spam - 2011

    ce vremuri...mai joacă vreo-un clasic triburile? :)
  14. PUSKI-ILIE

    Discutii Libere L34 !

    Am văzut și eu setările, ciudățele într-un fel...dar par făcute să țină lumea, adică e o combinație pentru începătorii din joc... viteză mică, Condiţii de victorie : Un trib trebuie să deţină după 180 zile cel puţin 85% dintre satele active, moral...doar asta mi se pare împotriva oricărei...
  15. PUSKI-ILIE

    Discutii Libere L34 !

    Mișuleee, și tu mai joci? Sănătate! :D
Sus