Conținut recent de Zone

  1. Moderatorii va raspund (discutii libere)

    Sistemul de suport mai e activ?
  2. Discutii L92 !

    Te-au batut triburile de barbare, n-ai stat mai deloc la tavaleala...
  3. Discutii L92 !

    Mai bine te intrebai de ce ramaneti singuri in loc sa ne scrii noua scenarii.
  4. Discutii Libere L81

    Eu cred ca pe contul Vlad Dacul este Ionut Chirila. Doar Ionut Chirila stie tot in materie de fotbal+management dar e somer de 5 ani. Asa si Vlad, e doxa de triburi dar nu il vede nimeni.
  5. Discutii Libere L81

    Intreaba-i si pe baietii viteji de aici de pe forum la cate au rezistat pe speciala :)
  6. Discutii libere SP 24 !

    Tu te-ai bagat singur, n-ai de gand sa iesi?
  7. Discutii libere SP 24 !

    Tocmai cei mai vocali au dat tonul observ :)
  8. Discutii libere SP 24 !

    Se joaca pe sate, faceti voi inamici invinsi si ne multumim noi cu satele...
  9. Discutii Libere L81

    M-ai copiat la stilul vestimentar, esti bandit. Nu-ti mai zic de acum inainte ca ma copiezi. Ai 5 lei pana la salariu?
  10. Discutii Libere L81

    Macar ne-am vazut pana de curand, pe tine nu te-am vazut deloc.
  11. Discutii Libere L81

    Pai cei care au pus umarul (in adevaratul sens al cuvantului) la castigarea lumii nu isi dau impresii pe aici, ca de obicei gura cea mai mare o au cei cu cele mai mici reusite pe joc. Nu mai cheltui pp-urile aiurea, daca iti raspund toti la care le-ai scris oricum nu iti ajung sa le dai. Nici...
  12. Discutii Libere L81

    Corect, pe 74 ati facut figuratie, ati disparut inainte sa avem granita directa :( Nu zic mai multe ca sa nu-l pun pe spartacus intr-o lumina mai proasta decat e deja. Iar ca sa afirmi ca noi nu am facut nimic, cauta intai numele vostru sa vezi daca apare pe undeva la final de lume si imi spui...
  13. Discutii Libere L81

    Charlye, mai baiatule, tu ai mai multe mesaje de cersit sate la noi decat atacuri lansate pe noi. Acum ai inceput sa oferi si bani pe sate cand lumea e gata. Las-o mai moale cu razboaiele.
Sus