Conținut recent de Saitou

  1. Discutii libere L85 !

    Nu le am cu astea...
  2. Discutii libere L85 !

    Tu ce ai mai pățit mă?:)))))
  3. Discutii libere L77 !

    E frustrat saracu ca a vazut busola si nici nu erau nobili aparuti...
  4. Discutii libere L77 !

    Prevad un sfarsit rapid pt woc
  5. Discutii libere L77 !

    Ce tristi...
  6. Discutii libere L Clasic !

    Ce slabi:))
  7. Discutii libere L73

    Saracu dicsie,e al nimanui,dupa ce ca era mascota tribului sau de fapt academiei tribului din numele satelor lui,a fost in roma de unde a plecat ca un rahat de caine dupa cum spune si el:))) akm urmeaza sa fie si latura mnk.ului Barbari cu nick ca tn ar trebui sa fie interzisi pe jocul asta dupa...
  8. Discutii libere L73

    Ah,tu esti ala din inbz de care radeau cata si marian...da ala ce era in academie:))))
  9. Best player all time .RO

    Th9one,zammolxe...
  10. Best player all time .RO

    Chiar nu trebuia:))) Mai sunt si alte avantaje:))
  11. Discutii libere L73

    Cu toate ca am zis ca nu iti mai raspund,nu am nici-o legatura cu tribul respectiv,inca odata vezi-ti de treba ta!
  12. Discutii libere L73

    Pai daca nu iti pasa vezi-ti de treaba ta si nu te mai da mare inteligent pe aici ca nu ai aratat nimic nici tu pe nici o lume doar ca esti un barbar cu nick! Nu o sa iti mai raspund de acum incolo ca nu are rost!
  13. Discutii libere L73

    nu cred ca e problema ta cum joaca altii si nici nu ai de unde sa stii cat de mult ajuta tribul,poate sa iti faci o mica idee prin ce vezi ca sustinator dar nu ajunge. si una peste alta,nu cred ca esti in masura si nici nu cred ca vei fi vreodata sa vorbesti la adresa lui pentru ca este cu mult...
  14. Discutii libere L73

    Expediat nov 23, 2019 16:33:49 Jefuitor (Argint - Nivel 3) Acaparează 1.000.000 resurse!
Sus