Conținut recent de Sorin08

  1. Sorin08

    Discutii libere L99 !

    Da, ce sa-ti povestesc. Cand e 1v3 contra green e foarte normal si ok. Pai sa stea Navi sa joace, cine-i tine? Noi am stat pe 87 si pe alte lumi mult si bine cand am ramas 1v3. Mai bine v-ati intreba ce caractere sunt cicio si tom hardy daca toata harta a preferat o lume "plictisitoare" ca ei...
  2. Sorin08

    Discutii libere L79 !

    NiP, 11.01.2021: "Urmatorul organizat v-a fi la cu totul alt nivel la care triburile adverse nu au luat cunostiinta,. Noi conducera o sa lucram mult mai mult interesul nostru fiind sa se piarda atat jucatorii cat si conducerea inamicului. Sa intre in panica si sa ceara sprijin in stanga si...
  3. Sorin08

    Discutii libere L79 !

    Cum asa? Nip e singura echipa neinvinsa pe .ro cu cea mai buna conducere si cei mai uniti jucatori, care nu a dat backstab niciodata, nimanui...
  4. Sorin08

    Discutii libere L79 !

    Ce cliseu :rolleyes: Aceeasi intrebare se poate aplica si celor 550 jucatori nip + 314 jucatori bro o_O
  5. Sorin08

    Discutii libere L79 !

    Cea mai buna echipa de pe .ro, cea mai unita, cea mai tare. Eu zic sa ne dam toti stergere sa ia si ei un sat de pe harta =)))))
  6. Sorin08

    Discutii libere L79 !

    Tin sa mentionez ca BJJ si green nu au avut nicio discutie diplomatica, oficiala sau neoficiala, pana la cea concretizata acum 2 zile. Daca aveati 15 triburi de pp-isti/inactivi si nu ati recrutat BJJ desi se rugau de voi... ce pot sa spun? Dar e cam aiurea sa incerci sa denigrezi imaginea unui...
  7. Sorin08

    Discutii libere L76

    Nu intru in polemici de gradinita, singurul topic la care vreau sa te contrazic e ca nu s-a terminat cu nicio intelegere. Cum am zis mai sus, cei din HY te-au aparat de fiecare data, ai fost singurul care ai incalcat regulile aliantei doar pentru a ajunge in situatia de a parea nemultumit pentru...
  8. Sorin08

    Discutii libere L76

    Tin sa te contrazic, prima chestie pe care a spus-o Watcher la negocieri a fost sa nu venim cu motive gen "cotzanul la interne". De altfel, ti-au luat apararea si cand ai luat barbarele alea intre noi. Cand tradezi un trib, sa zicem ca nu te-ai inteles cu conducerea, dar deja cand ai 2 tradari...
  9. Sorin08

    Discutii libere L76

    Nu am de ce sa postez de pe conturi suport. Pai ce sa spun? 2 print-uri sunt cu atacuri spre sate diferite, iar pt al treilea deja am spus ca se mai pot nimeri. In plus, am zis, ticket si daca a gresit plateste. Eu am vazut si de la alti jucatori din dk atacuri ce nu pareau in regula, dar daca...
  10. Sorin08

    Discutii libere L76

    Intreaba-i pe RS cum e sa faci organizat pe interne si sa dai circulara ce tare esti ca ai luat 180 sate.
  11. Sorin08

    Discutii libere L76

    Dar ar fi frumos pe alta lume sa am 1 sat cu 20 nobili :D
  12. Sorin08

    Discutii libere L76

    In primul rand, mie nu trebuie sa imi arati nimic, exista un sistem de suport la care poti apela cu incredere. Cum a spus si kampfstier in urma, cine e prins, sa plateasca. Doi la mana, daca tot o sa postezi, sper ca ai pastrat si de cate ori s-au incercat acele atacuri, cel mai probabil nu au...
  13. Sorin08

    Discutii libere L76

    Cu siguranta ma confuzi, eu nu am jucat pe niciun 48 :eek:
  14. Sorin08

    Discutii libere L76

    Pai e generalizare pentru ca, in afara de tine, nimeni nu atrage atentia colegilor pe aici sau macar in privat sa se mai abtina. Iar respectul nu se castiga prin faptul ca ne bateti, dupa cum am spus, aveam respect fata de DK dupa 60 chiar daca au pierdut si nu pt jocul prestat pe harta :) Din...
Sus