Conținut recent de stou

  1. Propuneri setari L100

    Jucam si nonpremium dar sa fie setarile de mai sus adica viteza mai mare de 1.5 dominantza etc
  2. Propunere setari L99

    Lasal ma sa delireze incontinuare asta e genul de jucator care a jucat doar unde a castigat, unde a luat o in barba le a sters din memorie sau a fost prea ocupat sa poata juca ,gen era la cules de porumb cand ii batea in geam Nu stie decat sa iasa pe extern si sa se ia de altii sa arunce cu...
  3. Propunere setari L99

    Oooo super vedeto unde pnm ai batut tu la noi in ultimul timp ma ??? Ca daca l ai citat pe mihatza si vorbesti la plural te referi la S.T. Ba mai lasa drq minciunile ca te o mai crede cineva :))) Ultima oara S.T. a jucat pe 91 si acolo ai fost fix dicsie gen ai cerut setari te ai certat ai...
  4. Propunere setari L99

    Raka pt 100 viteza peste 1.6 sau sub 1.6 ?ca sa stim cum ne orientam si restul
  5. Războiul final L93

    Bv Radule
  6. Discutii Libere L94 !

    Hochland :))) unii din obligatie altii din alegere tot barbare se numesc :))))
  7. Războiul final L93

    Radule pune odata la cateva zile impreuna cu statistica zilnica si o statistica totala de cand a inceput razboiul intre cele doua triburi Asa cei ce suntem doar spectatori ne facem o idee mai clara despre situatia razboiului Oricum faci o chestie misto si ar fi super daca s ar extinde la mai...
  8. Discutii L92 !

    Noobinfect din partea mea nu este nici un repros ai facut doar ce ai crezut ca e mai bine in acel moment dar evident cand ai simtit nevoia sa prezinti anumite fapte ai primit si o serie de pareri externe sau interne lumii 92 pt ca pana sa postezi tu de acele fapte nu cred ca cineva a avut vreo...
  9. Discutii L92 !

    Fara suparare pentru nimeni ca nu am treaba si nici intentie sa supar pe nimeni si nici vreun interes de orice tip pe aceasta lume : Watchere vorbind realist un trib nu este al unei persoane ci al intregii echipe din acel trib si cum ca si jucatori ne asumam victoriile si afisam la profile...
  10. Discutii L92 !

    Felicitari castigatorilor de pe 92 . Insa o mica precizare inainte sa ajungeti in RS oferta a fost facuta catre noi si am refuzat-o deci e cam impropriu sa spui ca de mers in DK sau cu DK nu a fost pusa problema niciodata pe nici o lume :)) Cat despre statusul fiecarui jucator exista...
  11. Discutii L92 !

    Dom'Capatos eu stiu sigur ca Vulpita il inseala pe Watcher ,are un prieten filmatu pe telefon dom'Capatos
  12. Discutii L92 !

    Eu cu cascaval te rog si un pahar de cola
  13. Discutii Libere L91 !

    Enyx am impresia ca iti subeztimezi mult adversarii de pe 90 daca ai timp sa te gandesti si la bunastarea altora pe alte lumii . Iti voi raspunde simplu multumim de grija dar suntem bine sanatosi si nu ne plangem de plictiseala ! O sa ne descurcam noi cumva si cu barbarele cum zici tu si daca...
  14. Discutii Libere L91 !

    Ok ms de felicitari !!!
Sus