Conținut recent de Vndhl

  1. Vndhl

    Discutii libere L100 !

    Durează 2-3 luni dacă e criza de nobili , ceea ce nu prea cred ... inafar de vreo 3-4 de la voi ,restul nu prea cred ca vor sta la încasat , mulți ati început să cedați sate (povestea cu corabia) ,aceleași motive viata personala , lipsa timp. Acum că v-au " părăsit si brazilienii ".... ce să...
  2. Vndhl

    Discutii libere L100 !

    O postare de genul " luptați frații mei dar fără mine ,că mă las "
  3. Vndhl

    Discutii libere L100 !

    Ce zid , te referi la bug-ul ala când crești zidul în cele 3-4 minute când se blochează serverul la organizate dar îți apare ca l-ai fi crescut intre atacuri , în sub 1 sec ? Problema veche de pe 85 la care nu are nimeni rezolvare cât timp serverele sunt cum sunt ... cu d'astea vii la mine ...
  4. Vndhl

    Discutii libere L100 !

    Legenda spune ca e de la filmarea lui Dicsie ... cele 6h de filmare a încărcat prea mult platforma si a explodat .
  5. Vndhl

    Discutii libere L100 !

    Îmi cer scuze,dar e ilegal sa deschizi mai multe tab-uri sau nu înțeleg unde tot bati ? Legat de 100 , ramai suport orfan sau accepta toți ai tai pedepsele ? ... vad ca satele le golești .
  6. Vndhl

    Discutii libere L100 !

    Multa lume d-abia așteaptă sa vadă un "zeu " cum sta 30h sa lanseze non stop (prin click ) atacuri în continuu, fără eroare, sincronizate la ore fixe. De pe contul puiu4 de preferabil, fara sitter, coplayer sau ce alte minuni mai exista în zilele astea .
  7. Vndhl

    Discutii libere L100 !

    Nu vezi ca nu scăpăm de el nici cum , dar ne-am obișnuit , e doar un alt utilizator ineficient de oxigen în plus .
  8. Vndhl

    Discutii libere L100 !

    Pai poate au realizat că bătându-se între ei ar fi câștigat doar alții ,fiind un război mai egal , conform statisticilor postate câteva pagini mai sus :)
  9. Vndhl

    Discutii libere L100 !

    Dacă nu vedeam cine a jucat defapt pe contul ala pe 87 , poate ti-as fi dat dreptate , dar știind cine ti-a fost coplayer(a) ,as zice sa o lași mai moale cu "valoarea ta" . PS . Nu prea a fost "la căldură " pe harta aia având în vedere ca a cam fost roșie de jur imprejur . ;)
  10. Vndhl

    Discutii libere L100 !

    Sa înțeleg ca Roma nu se bătea cu ambele triburi înainte de ziua de azi? Dar defapt doar profita de războiul dintre Hools si Ram pt a-și crește liniștiti unele conturi ? Acum ca cele 2 triburi au căzut la pace , vă cam incurca planurile ? Si tot noi suntem de vină :rolleyes:
  11. Vndhl

    Discutii libere L100 !

    Dacă tot vrei sa facem caterinca , eu zic să te uiți la singura lume câștigată de la profilul tau și echipa din care ai făcut parte ;) .
  12. Vndhl

    Discutii libere L100 !

    Ce-am pierdut la organizat vostru , ca punctaj , luasem cu o zi înainte la organizatul nostru , 1 sat gata crescut vs 6 sate mici ... le consider o investiție pentru viitor ,am văzut că "McChicken" le creste mai repede . Deci , pe ce cont joci "pe bune " ? :rolleyes:
  13. Vndhl

    Discutii libere L100 !

    Nu cred ca aveau acceptul lui uacer
  14. Vndhl

    Discutii libere L100 !

    De curiozitate , pe ce cont ? As fi zis Oblivion dar la câtă gargara face leul pe aici la adresa ta și la cât se ajuta cele 2 conturi între ele pe harta, îmi cam da cu virgulă.
Sus