Conținut recent de Zgubea

  1. Zgubea

    Mesaje Amuzante

    Cu putina indemanare se pot baga peste 100 de atacuri pe minut fara script, chiar si fara CP, daca iti pregatesti atacurile in browser in file separate astfel incat sa ai de dat doar OK.
  2. Zgubea

    Discutii interviuri

    ... iar replica ta da dovada de profunzime si maturitate. Din cate stiam eu, una din regulile de baza ale forumisticii este ca se combat idei si nu persoane. Da, jucatorul intervievat este reprezentativ pentru INQ din punct de vedere al tenacitatii si tacticii. Chiar daca abilitatile lui de...
  3. Zgubea

    Mesaje amuzante L11

    Ca sa lamurim o treaba: fink s-a oferit sa-mi sprijin pentru ca voia sa reintre in ~INQ~ si avea nevoie de cineva care sa-l sustina, nu pentru ca as fi avut nevoie de sprijin sau ca i l-as fi cerut. Motivul pentru care voia sa reintre in ~INQ~? Spera sa tulbure apele si sa relanseze cumva...
  4. Zgubea

    Cel mai bun jucator L11?

    :)) Gogea, cam putine grupe! S-au inventat atatea criterii de apreciere incat toti suntem cei mai buni la ceva. Din punctul nostru de vedere. Din punctul "lor" de vedere toti suntem cei mai buni atat timp cat cumparam CP legal :) Propun categoria "Cel mai bun auto-atac" si il nominalizez...
  5. Zgubea

    ~INQ~vs T3@p@

    Mdea! "Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti; nu din teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le." Gelu Negrea
  6. Zgubea

    Probleme generale triburile.ro

    De ce va mirati atat? Nu v-ati obisnuit inca?
  7. Zgubea

    Atentie scripturi!!!

    Am modificat sort.js si merge pe Combinat si Productie. Daca are cineva un domeniu pe care sa-l agate, putem sa-l facem functional. Eu il rulez de pe localhost. L-am testat doar pe Firefox.
  8. Zgubea

    Off topic lumea 11

    Daca stai pe malul raului si ai destula rabdare sa astepti, mai devreme sau mai tarziu vei vedea plutind in jos cadavrele tuturor dusmanilor tai. =Proverb chinezesc=
  9. Zgubea

    Doar un trib este "NOI"

    "Sa te certi pe internet e ca si cum ai participa la Jocurile Paralimpice. Chiar daca castigi, tot retardat ramai"
  10. Zgubea

    Top 20

    Ti se pare. Uita-te aici: http://ro.twstats.com/ro11/index.php?page=tribe&id=1411&mode=history Crestere cu 23% a scorului la inamici in aprox. 3 saptamani. Deci nu se doarme.
  11. Zgubea

    Top 20

    Usor-usor ne indreptam spre ceea ce am propus eu: sa facem o alianta globala si sa atacam Lumea 10 sau 12 :)
  12. Zgubea

    Razboaiele lumii 11

    Io's mai tacut de felul meu si in real. "Mai bine taci si dai impresia ca esti prost, decat sa deschizi gura si sa spulberi orice indoiala" :) (fara aluzii la persoanele de fata)
  13. Zgubea

    Razboaiele lumii 11

    La fel ca intreaga lume 11 si la fel ca intreg jocul, in curand.
  14. Zgubea

    Wall war Thread

    Si eu va iubesc! :)
  15. Zgubea

    Wall war Thread

    :) Ma flatezi. Am invatat cateva lucruri de la VOI dar, oricat as incerca, nu cred ca o sa reusesc sa va depasesc in josnicie.
Sus