F.SOD vs. F.What??

DeletedUser40792

mai Portile Iadului nu crezi ca vorbesti mult si prost????? Ce pana mea sprijin ati avut mah voi in Faq??? Pana ajungeau trupele voastre de la mii de zile distanta ne aparam singuri si daca reuseam sa pastram satele bine, daca nu, asta era, dusmanul era mai norocos. Imediat dupa ce s-a rupt alianta Mod-What+Faq, s-a retras tot sprijinul de pe granita cu Pici si Mod, care ulterior se divizase in Mod si Sod.

Te rog eu frumos nu mai abera prostii pe extern doar pt ca faptul ca multi din faq au preferat sa-si vada de viata reala si nu sa stea sa se uite cum pierd satele pe banda rulanta.

Sa-ti aduc aminte de jucatorii de la voi din trib care erau la marginea tribului unde nu aveau nici un stres cu razboiul si se lamentau pe forum intern ca "vai ce prostie ati facut ca s-a rupt alianta cu Mod"???, ca noi cei din granita eram atacati non stop si voi va vedeati de ale voastre?? Nu ati fost in stare sa organizati un atac masiv pe cei din Sod la care sa participe toti, doar pe ici pe colo cate unu de la voi din trib mai prindea cate un inactiv din Sod.

Decat sa imparti jigniri in dreapta si in stanga pe aici te rog sa iti vezi de joc pe harta


Deci s-a trimis, am preferat sa fie lasata o zona de acolo in NV pentru cei din zona voastra..iar apropo s-a trimis sprijin acolo inca din vremea in care what nu era sigura de viitorul ei in detrimentul Mod, doar pentru ca aveati voi probleme (si inca cele doua triburi nu fuzionasera)

Asa ca nu stiu cine vorbeste prostii si cred ca ti s-ar potrivi un limbaj mai adecvat, eu asa cred..pentru o doamna, care e si mamica pe deasupra,daca nu ma insel
 

DeletedUser20252

mai Portile Iadului nu crezi ca vorbesti mult si prost????? Ce pana mea sprijin ati avut mah voi in Faq??? Pana ajungeau trupele voastre de la mii de zile distanta ne aparam singuri si daca reuseam sa pastram satele bine, daca nu, asta era, dusmanul era mai norocos. Imediat dupa ce s-a rupt alianta Mod-What+Faq, s-a retras tot sprijinul de pe granita cu Pici si Mod, care ulterior se divizase in Mod si Sod.

Te rog eu frumos nu mai abera prostii pe extern doar pt ca faptul ca multi din faq au preferat sa-si vada de viata reala si nu sa stea sa se uite cum pierd satele pe banda rulanta.

Sa-ti aduc aminte de jucatorii de la voi din trib care erau la marginea tribului unde nu aveau nici un stres cu razboiul si se lamentau pe forum intern ca "vai ce prostie ati facut ca s-a rupt alianta cu Mod"???, ca noi cei din granita eram atacati non stop si voi va vedeati de ale voastre?? Nu ati fost in stare sa organizati un atac masiv pe cei din Sod la care sa participe toti, doar pe ici pe colo cate unu de la voi din trib mai prindea cate un inactiv din Sod.

Decat sa imparti jigniri in dreapta si in stanga pe aici te rog sa iti vezi de joc pe harta



Tu nici nu ai existat pe harta,nici nu merita sa ma contrazic cu tine pentru ca habar nu ai ce vorbesti.


Cand s-a intrat in razboi cu SoD s-a retras o mare parte din sprijinul de jos,dar tot au ramas peste 300 de ferme pe satele voastre.Nu vorbi ca nu stii nimic.Numai la 5193 si la john1mai si altii era sprijin bagat acolo de numa numa.

Te trezesti tu vorbind repede,macar taci din gura,ca nici macar nu ai tupeul sa recunosti ca ti-ai luat-o la ochi,bagi repede placa cu viata reala,mereu cand pierde cineva se intampla cu viata reala ceva.Bulls**t.Toti avem o viata reala,toti avem probleme dar nu imi dau seama cum la unii le apar problemele fix atunci cand isi iau marea bataie.

Eu daca o sa pierd pe lumea asta o sa pierd ca a fost tribul meu mai slab decat inamicul,nu ca mi s-a intamplat ceva in viata reala fix atunci cand luam bataie.
 

DeletedUser

eu stiu ce vorbesc, nu s-a lasat nimic, imediat dupa ruperea aliantei cu mod, s-a retras tot sprijinul din granita, si s-a mai trimis foarte putin cand oricum nu mai era nimic de facut.

nu stiu ce ai de reprosat limbajului meu asa ca te rog nu te mai lua de el, calitatea de doamna si mamica nu are nimic de a face cu Triburile si nemultumirile vis-a vis de anumite situatii din joc, dar in momentul cand o persoana ataca, este normal sa i se raspunda atacului fie el si verbal.

Da, am zis de la mii de zile distanta pt ca la acel moment sprijin de la 5-6 zile distanta pe mine personal nu ma ajuta cu nimic. Cat a fost pace intre triburi este adevarat am avut sprijin de la what, dar cum am mai zis, imediat dupa ruperea aliantei toti din what au retras sprijinul din granita cu Pici si Mod, puteti sa ma contraziceti pana la inchiderea lumii 24, dar pusa in fata faptului implinit am sa-mi sustin vorbele pana in panzele albe.
 

DeletedUser

tie nici nu iti mai raspund la comentarii ca esti atat de plin de tine ca nu mai vezi nimic altceva in afara de fitele tale.

Da, viata reala, este mai importanta o iesire cu familia oriunde decat statul pe triburi si apararea importiva a sute de atacuri. Placa asta pt cei care sunt pasionati de Triburi nu va exista in veci.

ultimul post aici pt ca cei din what sunt prea plini de ei si nu accepta nici un cuvant contra lor.
 

DeletedUser20252

Ce ai spus demonstreaza teoria ce v-am spus-o in nenumarate randuri si voi ati negat-o si anume:atata timp cat what?? a putut ajuta cu sprijin suficient si atacuri pe granita voastra,a fost bun,dupa ce nu s-a mai putut face asta nu am mai fost buni si voi ati plecat din What?? si v-ati facut tribul propriu.

Asta ce spune despre voi?

Serios acum,chiar te rog sa iesi la o plimbare cu familia,joaca tetris,fa orice altceva dar nu mai sta pe jocul asta,e clar ca nu este de tine.
 

DeletedUser34153

nu inteleg ce e cu toate tampeniile astea.am jucat impreuna.indiferent ce ar alege unii dintre noi,respectul ar trebui sa ramana.bafta la joc tuturor!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Lucian, daca what mai avea 10 jucatori precum roxy erati departe. Desi nu m-am batut prea mult pe lumea asta (mi-a pierit cheful dupa pacea cu spor), andyroxy (what??) este singurul care m-a impresionat ca jucator, aducandu-mi aminte de twistersynaps (te salut, kikule :p). Ca atacator, socotici (spor) a fost de departe cel mai periculos adversar.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Pai noi suntem in pace acum , si am zis sa ne facem dedicatii sa vada lumea cat de mult ne iubim :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser20252

Si am inchide lumea si totul ar fi roz.


Chiar sunt curios sa il vad pe gaby cu profu in acelasi trib,sau pe isa cu gerula :)).

E clar ca lucrul asta nu se va intampla niciodata.
 

DeletedUser40792

Daca au putut face alianta cu forum comun, nu ar lipsi chiar foarte mult pana la a face parte din acelasi trib

De lasa gerula siiter il bagati in what, clar?...dar nici asta nu se va mai intampla,numai cand se va apuca maica-sa de triburi :rolleyes:
 

DeletedUser20252

Daca au putut face alianta cu forum comun, nu ar lipsi chiar foarte mult pana la a face parte din acelasi trib

De lasa gerula siiter il bagati in what, clar?...dar nici asta nu se va mai intampla,numai cand se va apuca maica-sa de triburi :rolleyes:

Si uite cum a iesit alianta :D
 

DeletedUser

Mai copiii, lasa-ti ORG-ul, ca stricati imagina emblematica de pe 20 al tribului ORG(ORGOLIO) unde escape dadea in cap cu tastatura dupa voi, plagiatori mititei si fara skill in joc.
 
Sus