~tbkm~

  • Autor subiect DeletedUser38231
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38231

o mica parte din TBKM-ul de pe lumea 27 va intra pe lumea 29 cu un singur gand , acela de a se distra.



Succes tutror!

Claudiu
 

DeletedUser41807

Am observat :))) am jucat speed cu el , e cam praf de la o vreme :))
 

DeletedUser

ideea e ca la speed imi c-am iau bataie:)) ori cedez nervos ori ma plictisesc si atac anapoda:)) ori imi vine sa fumez si cum nu pot fuma in casa ies in balcon cand vin sa dus draku totu:))!NU e de mine speedu:))
 

DeletedUser17308

ideea e ca la speed imi c-am iau bataie:)) ori cedez nervos ori ma plictisesc si atac anapoda:)) ori imi vine sa fumez si cum nu pot fuma in casa ies in balcon cand vin sa dus draku totu:))!NU e de mine speedu:))

ai vrea tu sa fumezi in casa , dar mai bine te abtiii:)))
 

DeletedUser41700

TBKM a fost mereu un trib mamut, o sa aveti si aici 20 de triburi pe 20 de continente?
 

DeletedUser41807

Un trib mamut :O , Nu conteaza cati membrii sunt in trib daca este organizat bine pe harta;) gen daca ai cate 50 de jucatori in S-V , N-V , S-E , N-E , Asta la inceput ... ai cele mai mari sanse de reusita ;) , bineinteles nu sa atace 2-3 si restu individual ... multa lume nu intelege ca e un joc de echipa ...
 

DeletedUser

TBKM a fost mereu un trib mamut, o sa aveti si aici 20 de triburi pe 20 de continente?

Mie imi plac mamutii...intotdeauna am vrut sa vad mamuti. Ai ceva cu mamutii? cred ca si tu ai ceva par pe spate si doua coarne, ca pari cam urat :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus