razboaiele lumii 26.

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1630

Parte 1:
Triburi: MoH, -MoH-, TALENT
Parte 2:
Triburi: ZEN, Zezeni

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 334
Tabăra 2: 366
Diferență: 32


Parte 1:
Triburi: MoH, -MoH-, TALENT
Parte 2:
Triburi: SMURD

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80
Tabăra 2: 167
Diferență: 87


Parte 1:
Triburi: MoH, -MoH-, TALENT, NoRok., NoRok, N0R0k., NoR0k.
Parte 2:
Triburi: ZEN, Zezeni, NRV, SMURD

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 534
Tabăra 2: 783
Diferență: 249
 

DeletedUser

hopa ati iesit pe extern vai ma gandeam ca va comportati precum strutul :D

Parte 1:
Triburi: MoH, -MoH-, TALENT
Parte 2:
Triburi: ZEN, Zezeni

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 204
Tabăra 2: 104
Diferență: 100

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,906,923
Tabăra 2: 899,906
Diferență: 1,007,017

chart


Parte 1:
Triburi: MoH, -MoH-, TALENT
Parte 2:
Triburi: ZEN, Zezeni, SMURD, NRV

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 258
Tabăra 2: 169
Diferență: 89

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,444,533
Tabăra 2: 1,519,534
Diferență: 924,999

chart


cam asa arata in ultima saptamana
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16195

Daca tot punem statistici cum ne convine noua (aici ma refer la Zeni) , hai sa ma bag si eu la joc

Toate statisticile fara tribul N0R0k. ne sunt favorabile noua (incluzand tribul principal Norok care va dat "nana" la f**** gol in orice zi , la orice ora) . Raboiul adevarat cu familia Norok se da in K 54 si 64 ... ca ciupiti sate pe 74 de la noobi , inactivi sau chiar tradatori cum a fost cazul in in vreo doua situatii , nu aveti decat sa va mandriti cu ele , daca atat puteti

Parte 1:
Triburi: NoRok, NoRok., NoR0k.
Parte 2:
Triburi: ZEN, Zezeni, NRV, PCR

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 170
Tabăra 2: 112
Diferență: 58

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,250,904
Tabăra 2: 938,226
Diferență: 312,678

chart


Daca nu ai fost cuminte, sigur ai meritat.:p

Cu varf si indesat , s-ar spune tinand cont ca m-au trimis intr-o vacanta prelungita cu 2 zile , apoi cu cateva ore . ei stiu de ce :)
 

DeletedUser41495

Special pentru nooobul de yettisor, sa se treazeasca la realitate si sa vada caderea ZEN, altfel poate urc eu peste el :)
P.S. am pus doar triburile mari k razboiul principal intre ele se da si marii jucatori, nu inactivii si conturile de inobilat!

Parte 1:
Triburi: MoH
Parte 2:
Triburi: ZEN

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 172
Tabăra 2: 86
Diferență: 86

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,647,265
Tabăra 2: 805,925
Diferență: 841,340

chart


......

Parte 1:
Triburi: MoH
Parte 2:
Triburi: ZEN

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 110
Tabăra 2: 15
Diferență: 95

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,131,515
Tabăra 2: 153,714
Diferență: 977,801

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

te invit sa vii peste yettisor noobul ca tot suntem vecini

ps.tribu alalalt nu face parte din familia noroc?
voi ati profitat de weekendul trecut cand juma de trib a fost la munte si granita a fost slab aparata,si cu putini membri on

daca imi amintesc bine,nu demult ZEN avea o statistica asemanatoare,de fapt chiar mai buna...si per total tot coltul asta de harta se descurca mai bine in razboiul cu ceilalti
nu mai stiu cine pusese o harta,dar uite asa stam acum,si tot avem 249 sate luate de la mandra coalitie in ultima luna
ro26
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vai m-ai impresionat la maxim
imi curg lacrimile
cum adica ati fost la munte si ce vina am avut noi ????
ce nu aveati laptopul cu voi sau ce ???
ca eu nu inteleg ???
 

DeletedUser1630

ti se pare ca s-a plans cineva? aia e,istoria se scrie ...eu am zis doar ca ati profitat de asta

vezi la inceputul paginii :))...concediati jucatorii sa nu dati rau in statistici? + ca in ultima luna a fost si contul trandafirul(pe care l-ati cucerit cand inca era la noi) si amonra v-a cedat o caruta de sate...si tot statistica pt ZEN e


ps.unknown de ce m-ai blocat la mesaje? am observat acu ceva timp dar am uitat sa te intreb
 

DeletedUser16195

@ Norris jr - Ti-as da un LIKE , daca as putea =)) , mortal :))

@ yettisor - Vorba lu' darknightracer55 , razboiul principal e intre triburile mari . In mare parte , acel trib a fost cooptat iar marea majoritate ar fi trebuit concediati ... Ca mai suntem in trecere pe la ei pe conturi si mai salvam sate e o alta problema . Ca daca i-am lasa sa joace ei probabil n-am mai avea sate pe K 75 =))
 

DeletedUser

iar o dam in diverse ???
adevarul este ca in ultima saptamana am facut o treaba buna ca trib
si doresc sa le multumesc tuturor colegilor care au participat la aceasta actiune si au facut o treaba excelenta
vom vedea ce se va intampla pe viitor
 

DeletedUser8343

Daca tot punem statistici cum ne convine noua (aici ma refer la Zeni) , hai sa ma bag si eu la joc

Toate statisticile fara tribul N0R0k. ne sunt favorabile noua (incluzand tribul principal Norok care va dat "nana" la f**** gol in orice zi , la orice ora) . Raboiul adevarat cu familia Norok se da in K 54 si 64 ... ca ciupiti sate pe 74 de la noobi , inactivi sau chiar tradatori cum a fost cazul in in vreo doua situatii , nu aveti decat sa va mandriti cu ele , daca atat puteti

Asa si vina cui e ca "inactivii/ noobii" se regasesc in academia Norok?
Daca sunt asa buni si mari si tari sa puna mana sa ii dea afara, sa ii inobileze intern etc.
Atata timp cat fac parte din trib, buni sau rai cum sunt fac parte din statistici. Mie mi se pare penibil cum triburile mari in loc sa isi ajute academiile si jucatorii de acolo au doar pretentia sa le fie carne de tun si ferme de aparare... iar in statistici/ reprezentare si in rest zic ca de fapt acestia nu conteaza. Un trib nu e reprezentat doar de tribul principal - ma indoiesc ca jucatorii aia din K54 pe care ii lauzi tu atata nu au DELOC sprijin din niciuna din academiile Norok.

In fine, e treaba fiecaruia cum isi gestioneaza ograda. Momentan MOH a avut de castigat in granita din K44-45 ...sa vedem si pentru cat timp.
Chiar, sunt curioasa...nu v-a deranjat ca Norok, prietenii vostrii v-au luat o parte din margine facand fuziune acolo unde voiu aveati razboi? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

Special pentru nooobul de yettisor, sa se treazeasca la realitate si sa vada caderea ZEN, altfel poate urc eu peste el :)
P.S. am pus doar triburile mari k razboiul principal intre ele se da si marii jucatori, nu inactivii si conturile de inobilat!

nu citisem atent si abea acum am observat
razboiul e intre triburile mari si jucatorii mari? de ce Noroc are 3 academii(o mare familie noroc formata din 4 triburi) si MOH (tribul tau) are 2 academii,formate in principal din fostii TSS(si cu ei aveam razboi,de ce nu i-ai lasat acolo?)

mic tradator ce esti tu,Rip daca tin minte(te laudai pe aici), nu s-a vazut activitate de cand s-a schimbat proprietearul pe contul unknown(circula zvonurile ca s-a platit ceva pe el) ...fii tare pe harta,ai mai zis tu de cateva ori ca vrei sa fii vecin cu mine...iaca esti
 

DeletedUser

Asa si vina cui e ca "inactivii/ noobii" se regasesc in academia Norok?
Daca sunt asa buni si mari si tari sa puna mana sa ii dea afara, sa ii inobileze intern etc.
Atata timp cat fac parte din trib, buni sau rai cum sunt fac parte din statistici. Mie mi se pare penibil cum triburile mari in loc sa isi ajute academiile si jucatorii de acolo au doar pretentia sa le fie carne de tun si ferme de aparare... iar in statistici/ reprezentare si in rest zic ca de fapt acestia nu conteaza. Un trib nu e reprezentat doar de tribul principal - ma indoiesc ca jucatorii aia din K54 pe care ii lauzi tu atata nu au DELOC sprijin din niciuna din academiile Norok.
nu cred ca am spus ca academiile nu conteaza


In fine, e treaba fiecaruia cum isi gestioneaza ograda. Momentan MOH a avut de castigat in granita din K44-45 ...sa vedem si pentru cat timp.
Chiar, sunt curioasa...nu v-a deranjat ca Norok, prietenii vostrii v-au luat o parte din margine facand fuziune acolo unde voiu aveati razboi? :)


nu cred ca diplomatia noastra va intereseaza asa de mult ??
PS ai uitat K54 . ce face n3tghost se lasa ?? doar de atat e nevoie ??
 

DeletedUser8343

nu cred ca am spus ca academiile nu conteaza

Nu ma refeream la tine ci la alti viteji care au afirmat asta

nu cred ca diplomatia noastra va intereseaza asa de mult ??

Nici nu ne intereseaza diplomatia dintre voi, pentru noi oricum harta ramane aceeasi. Am intrebat doar parerile voastre vizavi de situatia prezentata mai sus

PS ai uitat K54 . ce face n3tghost se lasa ?? doar de atat e nevoie ??

Nu renunta si asta o sa o confirme chiar el
 

DeletedUser38759

Raboiul adevarat cu familia Norok se da in K 54 si 64

Hai lasa-ne fa-ne sa ne fie dor de tine da norok bataie la orce ora cand? unde? visezi cu ochi ranjiti la soare vad..! daca tot esti asa valabil zi nick de pe joc asta daca nu iti este frica cumva ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41720

muhaha...:))) Glumesc :| oricum MoH e peste Zen la orice ora zi/noapte deci Cius si la Gara !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus