Atentie scripturi!!!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser

pur si simplu a fost suspendat serverul/siteul.probabil ca isi va reveni in scurt timp :)
 

DeletedUser

sa facut upgrade, si cum neam obisnuit deja ... scripturile nu mai merg :( din pacate nu e mare activitate la sectiunea aceasta a forumului, dar sper ca vom gasi solutii sa le reparam.revin in scurt timp cu lista de scripturi stricate.



sort

Cod:
javascript:(window.main||self).$.getScript('http://crosstrigger.com/tw/v7/sort_rh.js',function(){fnOverviewSorter({});});void(0);
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Salutare !
Aş dori şi eu un script de farming , era un script tip .exe unde puteai să creezi scriptul uşor ( Puteai selecta legal / ilegal )
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
legale sunt... cea mai mare parte din cele postate de Jackass20 aici merg inca
ilegale... daca nu la sters nimeni trebuie sa fie unul la pagina 47 (dai citat daca vrei sa il ei si sa mearga)
 

DeletedUser5809

Hola, ce face lumea.:D

Pare rau, dar nu mai am timp de nimic. A deschid directorul o fabrica noua, utilaje noi, toate sunt pe calculator si chiar daca sunt noi, tot se strica, asta pe langa faptul ca oricum eram ocupat cu implementarea unui program la magazine, livrari si alt ceva.

Rookmaster nu mai e pe aici, rugati-l pe el sa le modifice, ma indoiesc ca s-au stricat prea multe.


Ps:cum mai e viata pe triburile, nu am mai intrat cred ca de 3,4 luni.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu prea mai e nimeni care sa ne ajute cu scripturi +vad ca nici jucatori nu prea mai sunt pe care sa le intereseze daca merg sau nu.am vazut ca nimeni na mai postat dupa mine, deci n-ar fi avut niciun rost sa stau si sa verific scripturile care merg/nu mai merg si sa le postez :)
asta e, cautam alt joc :)
 

DeletedUser5809

Ce urat ești fără albastru :(

Cam la fel :)


Dupa atatea luni de absenta, ma mir ca m-au tinut. Stiu ca am intrat acum o luna cateva minute, inca eram SM, deci de curand nu mai sunt.:D

Acum asta e, viata e mai importanta, banii nu pica din cer din pacate.:(


Spor la joc:D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Salutare Jack, ti-am dus dorul sa sti, poate de aia ti-am retras drepturile abia acum vreo saptamana. :rolleyes:
Cand vei avea timp suficient esti binevenit inapoi ;)
 

DeletedUser5809

S-ar putea sa trebuiasca sa imi gasesc altundeva de munca, aici e cam nasol, daca e ceva mai usor cu mult timp, mi-ar place sa revin, dar acum, e aproape imposibil, nici azi nu am avut tehnic liber, dar era directorul plecat si am chiulit.:))
 

DeletedUser

S-ar putea sa trebuiasca sa imi gasesc altundeva de munca, aici e cam nasol, daca e ceva mai usor cu mult timp, mi-ar place sa revin, dar acum, e aproape imposibil, nici azi nu am avut tehnic liber, dar era directorul plecat si am chiulit.:))

bucura-te.parerea mea e ca in acest moment sunt sute de mii de romani care siar dori sa fie in locul tau.
 

DeletedUser

asa este . pe mine ma suna 1 in fiecare luna si ma intreaba daca am vreun loc liber sa il angajez si pe el si tu ... asta imi aduce aminte de un fost coleg de trib care era in anglia si vroia sa revina in romania pentru ca acolo nu avea viata sociala . nu m-a ascultat cand i-am spus ca daca gaseste un job cu 1000 ron lunar e bine , a revenit si dupa 2 luni s-a reintors in anglia doar ca a plecat de la 4000 lire si s-a intors la ... 2000 :( bine , mai trebuie sa pui in balanta si ceea ce primesti pentru munca depusa , daca merita ... las-o naiba de moderare jack .
 

DeletedUser5809

asa este . pe mine ma suna 1 in fiecare luna si ma intreaba daca am vreun loc liber sa il angajez si pe el si tu ... asta imi aduce aminte de un fost coleg de trib care era in anglia si vroia sa revina in romania pentru ca acolo nu avea viata sociala . nu m-a ascultat cand i-am spus ca daca gaseste un job cu 1000 ron lunar e bine , a revenit si dupa 2 luni s-a reintors in anglia doar ca a plecat de la 4000 lire si s-a intors la ... 2000 :( bine , mai trebuie sa pui in balanta si ceea ce primesti pentru munca depusa , daca merita ... las-o naiba de moderare jack .

Nu e vorba de munca sau viata sociala, desi a cam disparut aia, e vorba de nesimtirea oamenilor, nu o suport si se pare ca aici unde sunt eu s-a adunat toata. Stiu ca peste tot sunt oameni nesimtiti, dar aici intrece orice masura, toti m-au avertizat ca mai bine ma duc la cersit decat sa lucrez unde sunt acum:)))
 

DeletedUser

multitab, multiraport si o gramada de scripturi nu mai merg.ma bucur ca mam scapat de acest server ca aici pe nimeni nu intereseaza nimic.ROMANIA
 

DeletedUser

Nu e vorba de munca sau viata sociala, desi a cam disparut aia, e vorba de nesimtirea oamenilor, nu o suport si se pare ca aici unde sunt eu s-a adunat toata. Stiu ca peste tot sunt oameni nesimtiti, dar aici intrece orice masura, toti m-au avertizat ca mai bine ma duc la cersit decat sa lucrez unde sunt acum:)))

odata terminate studiile incepe o etapa diferita pentru care nu exista pregatire, in care nesimtirea e la nivele de neimaginat inainte; din pacate trebuie sa te adaptezi si sa rezisti cativa ani*, sa acumulezi tot ce se poate ca experienta atat profesionala dar si HR, sa obtii o functie de conducere dupa care sa tintesti direct o multinationala unde nesimtirea este diluata si stilata; teoria asta e pentru provincie unde criza economica este o stare generalizata si pentru cazul in care nu vrei sa pleci; altfel, Bucurestiul poate fi o prima tinta mai la indemana si in acest caz cu cat pleci mai repede cu atat mai bine

(* pentru ca e o firma care se dezvolta, iar asta e o raritate pentru care trebuie sa faci sacrificii)
 

DeletedUser8140

Are cineva un script pentru decazarmare in masa? ca la recrutare, sa-ti puna anumite trupe sa-ti omoare pe toate satele
 

DeletedUser

un script pt redenumit atacuri pe L26 gasim si noi pe aici?
multumesc anticipat !!!
 

DeletedUser

un script pt redenumit atacuri pe L26 gasim si noi pe aici?
multumesc anticipat !!!

ai de ales intre cel manual, asemanator cu cel integrat in joc (avantajul este ca notarea este in romana si sunt afisate doar tipurile care se incadreaza si in ordinea vitezei)
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=38661&page=7#138

si cel semiautomat care se ruleaza din lista de atacuri (incoming)
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=38661&page=7#139

bafta
 

DeletedUser41839

un planificator atacuri .. lumea 29 ... stiu ca cer cam mult ... dar sper ca inca mai lucrati la el ..
 

DeletedUser

Sus