Discutii libere L29 (Spam)

DeletedUser

e frumoasa si nu cred ca are mai mult de 27 de ani dar are un defect :)) i s-a prins ciulinul asta de ea si o urmareste peste tot
 

DeletedUser26839

eu stau de mult si ma intreb...de cand o fi ................. "a noastra" ? :confused:
 

DeletedUser41807

Mario , pentru ca tot esti on , vreau sa stiu si eu ceva , sa fiu sigur inainte sa fac ticket :
Un jucator a cerut sitter ca sa-i sparga trupele acelui jucator , iar el i-a transmis altuia ceea ce a facut si a trimis nobilii pe el .
O sa fie banati sau nu ?
 

DeletedUser37971

Mario , pentru ca tot esti on , vreau sa stiu si eu ceva , sa fiu sigur inainte sa fac ticket :
Un jucator a cerut sitter ca sa-i sparga trupele acelui jucator , iar el i-a transmis altuia ceea ce a facut si a trimis nobilii pe el .
O sa fie banati sau nu ?

era o regula gen "abuz de cont" prin care atacurile trimise de sitter fara acordul proprietarului este ilegal...acum nu stiu exact
 

DeletedUser26839

Mario , pentru ca tot esti on , vreau sa stiu si eu ceva , sa fiu sigur inainte sa fac ticket :
Un jucator a cerut sitter ca sa-i sparga trupele acelui jucator , iar el i-a transmis altuia ceea ce a facut si a trimis nobilii pe el .
O sa fie banati sau nu ?

abuz in sitter..fa ticket (valabil doar in cazul in care face proprietarul)
 

DeletedUser39591

Cine dintre fete ar dori sa-l ajute pe motanul meu ?
Miauna intr-una :(
Miau si miau...si miau de ala tare...de parca il bate cineva...

A citit maicamea intr-un ziar...ca daca motanii miauna tare... fara nici un motiv...atunci au insuficienta sexuala

Deci...cine doreste sa-l ajute ? :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus