Mesaje amuzante L29

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26839

habar n-am..oricum e tema de mesaje..si ce vad tot un fel de amuzament e :D

on : mesaj de verificare :D

marioleu în data de 12.05. la ora 20:48
auzi..nu vrei sa fentezi? (am trimis din greseala lancile care trebuia sa le trimit sprijin) :(
 

DeletedUser33394

Haba iti mai zic si eu doar ceva.. deoarece nu are rost ca vad ca tot nu intelegi nimic, pune STOP copile, ca nu esti cu pustani tai.!

P.S: cand dai un replay ramai ma la tema.. nu ca ii dai la x replay doar sa stie ca vorbesti cu el..! whatever..!
 

DeletedUser37971

Haba...ai mers cu amigosii nu cu lex...in fine aceasta este lumea 22...nu toate cartile sunt basme;)...sunt carti referitoare la psihologie,caracterul uman,economie si multe altele....iar la un film nu sfarsitul este ceea ce conteaza ci situatia din el...imi bat gura degeaba...cu ultimul tau post care "este cel mai tare post al tau" desi ti-a luat 4 ore sa il postezi nu ai facut nimic altceva decat sa accentuezi ceea ce esti...nu risca sa ai dreptate ca dreptatea nu este folositoarea mereu....ma rog...imi cer scuze celor ce au fost nevoiti sa citeasca postarile mele in care am crezut ca o sa reusesc sa fac ceva.....
 

DeletedUser39591

Haba...ai mers cu amigosii nu cu lex...in fine aceasta este lumea 22...nu toate cartile sunt basme;)...sunt carti referitoare la psihologie,caracterul uman,economie si multe altele....iar la un film nu sfarsitul este ceea ce conteaza ci situatia din el...imi bat gura degeaba...cu ultimul tau post care "este cel mai tare post al tau" desi ti-a luat 4 ore sa il postezi nu ai facut nimic altceva decat sa accentuezi ceea ce esti...nu risca sa ai dreptate ca dreptatea nu este folositoarea mereu....ma rog...imi cer scuze celor ce au fost nevoiti sa citeasca postarile mele in care am crezut ca o sa reusesc sa fac ceva.....

4 ore ?
:))
Lol
Lex a fuzionat cu amigos...
Lex (unii) au plecat in amigos
Eu am mers cu ei
P.s stai ca am inteles de ce ai zis de 4 ore...
Stiam ca cineva va zice ceva de timp...si vroiam sa bag cand ultima daca (ieri) am intrat..
Dar am uitat...
Eu nu stau aici mereu... am fost la bunici...
De la ora 18 (minutele nu le stiu) pana la ora 20:15 am ajuns acasa...
La calc nu am stat...deoarece era fraitmiu...iar eu deabea pe la vreo 22 am intrat....
Si am scris acel text...
Referitor la carti...nu cred ca ar fi momentul pentru mine sa ma bag in psihologie...sau alte domenii... (ma apara virsta...)


Haba iti mai zic si eu doar ceva.. deoarece nu are rost ca vad ca tot nu intelegi nimic, pune STOP copile, ca nu esti cu pustani tai.!

P.S: cand dai un replay ramai ma la tema.. nu ca ii dai la x replay doar sa stie ca vorbesti cu el..! whatever..!

Omule...
Nu termin !
Cand toti isi vor spune parerea despre mine si nu va fi nimic de spus termin!
Va dau sansa sa-mi spuneti tot in fata...
Sa nu ma barfiti pe la spate...
Haideti...urmatorii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bai haba , esti la varsta la care ar trebui sa ai cu totul alte prioritati in viata . scoala , fetele , un sport ... nu navigatul pe net , nu jocurile online . daca vreunul ti-a zis sa o lasi mai moale n-a facut-o din rautate . te dai tu viteaz dar esti doar un copil fara minte , asculta ce ti-au zis oamenii astia , nu a spus niciunul nimic cu rautate . drumul pe care il alegi acum va fi drumul pe care il vei urma in viata .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39591

bai haba , esti la varsta la care ar trebui sa ai cu totul alte prioritati in viata . scoala , fetele , un sport ... nu navigatul pe net , nu jocurile online . daca vreunul ti-a zis sa o lasi mai moale n-a facut-o din rautate . te dai tu viteaz dar esti doar un copil fara minte , asculta ce ti-au zis oamenii astia , nu a spus niciunul nimic cu rautate . drumul pe care il alegi acum va fi drumul pe care il vei urma in viata .

Netul ma ajuta sa treaca mai repede timpul si sa ajung la scoala...unde is fetele...iar dupa scoala sport :)
Calculatorul pentru mine e un fel de obiect cu care trec prin timp...
 

DeletedUser

Netul ma ajuta sa treaca mai repede timpul si sa ajung la scoala...unde is fetele...iar dupa scoala sport :)
Calculatorul pentru mine e un fel de obiect cu care trec prin timp...

Calculatorul tau poate sa dea si timpul inapoi ? :D Nu de alta, ma cam intereseaza sa-l cumpar daca poate si asa ceva :rolleyes:
 

DeletedUser40439

ce sa int?
sleeky sleek™: ma faci conducator?
cornel_:
cornel_: pe tine nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
cornel_: niciodata
sleeky sleek™: moriiiiiiiiiiiiiiii
sleeky sleek™:
cornel_ckl:
cornel_ckl: dc??
cornel_ckl: inca nu...
sleeky sleek™: pai de ce
cornel_ckl: mai traiesc
sleeky sleek™: eu vreau sa conduc
sleeky sleek™: vromm vrom
sleeky sleek™: bag a intaia
cornel_: ca sa te oftic
sleeky sleek™: opresc la stop
sleeky sleek™:

Nu e din joc dar e strict referitor la triburile
 

DeletedUser31011

sustrase...selectiuni pe aceeasi tema
[player]ChuckyHorror[/player] în data de 28.04.2012 la ora 19:27
Mulţumesc Citat Prelucrare Șterge
ce fuzine ma :)) au conducator copil nici la mesaje nu raspund..
[player]gogu.cu.dinti[/player] în data de 28.04.2012 la ora 19:28
Mulţumesc Citat Prelucrare Șterge
Nu sunt asa o mare problema , sunt mari dar sunt foarte raspanditi. Daca lucram organizat cu ei nu avem ce face.
ChuckyHorror: ce vati speriat asa ma au si ei 10,20 de sate pe K asta si gata,va traget pe *** in napoi...?
[player]axull[/player] (liderul) în data de 28.04.2012 la ora 19:29
Mulţumesc Citat Prelucrare Șterge
dar tu cati ani ai ?
si chiar daca au in frunte un copil se pare ca acel copil a fost mai matur in gandire decat noi sa nu declare razboi de pe acum
si credema ca era mai bine o fuziune :)
cine a declarat razboi ?
conducerea a luat o hotarare unanima ?
sau tu de capul tau ai declarat ?
eu nu ma retrag ca mie imi place dar multi o sa iasa din trib si ramanem cu curu in sus :))

axull în data de 28.04.2012 la ora 19:34
si?
ce ai spus tu acolo nu e nici raspunsul la intrebare nici vreun argument eligibil :))
dar asta nu conteaza vad ca ati facut pace O_O
asta e hai sa ne jucam dea conducerea ?:))
gogu.cu.dinti în data de 28.04.2012 la ora 19:37
ChuckyHorror crezi ca ne-am speriat de cateva puncte rosi ?
Nu ai inteles problema si atunci incerc sa mai explic odata : S-a declarat razboi la cheremul unuia din conducere fara sa fie intrebati membri tribului
In acest moment nu a castigat nici un membru drepturi in tribul acesta , faptul ca ai facut un trib si a intrat lumea in el nu te face un mare strateg nici nu-ti ofera "experienta de joc".
Nu cred ca ar fi facut cineva luxatie la mana daca punea un sondaj inainte sau oferea un motiv.(3 multumesc pt pozitia asta)
...--iam trecut si deja aud plansete parca e prima lume pe care se joaca uni...
gogu.cu.dinti în data de 28.04.2012 la ora 19:41
Mulţumesc Citat Prelucrare Șterge
La urmatoarea decizie importanta in trib gen razboi , fuziune care se face asa fara nici un motiv , eu va parasesc.
ciuchiucigasul: stai sa nu plece de la ei cu carul...incepeti sa faceti topoare si sa le dam o lectie, pot pune pariu ca joaca la puncte multi dintre ei
un avizat: Sunt organizati , multi din ei joaca impreuna de pe o alta lume. Prea se dezvolta multi repede si daca te uiti pe harta sunt strategic asezati , nici prea apropiati nici prea departe.
[player]HyHoSilver[/player] în data de 28.04.2012 la ora 19:47
Mulţumesc Citat Prelucrare Șterge
cu cls si declarat si nedeclarat tot la razboi se ajunge..

te inseli asupra tribului cls asta e clar...sunt buni..probabil cei mai buni de pe continent.sunt jucatori cu vechime si experienta insa conflictul cu ei pe de alta parte nici nu il poti evita

[player]mc staf[/player] în data de 28.04.2012 la ora 19:49
sincer, in urmatoarele 2 zile vor fugi toti fricosii din trib...aca erau asa grozavi nu cred ca ne mai propuneau pacea, corect?
[player]ChuckyHorror [/player]în data de 28.04.2012 la ora 19:55
am 2 spioni in cls :)) (din care unul dorea sa ii vanda bocanci de armata si alta spioanca cosea pilote)
si cica aia sunt mai speriat ca noi :))
lasai asa cand vezi ca au dat deja drum la atacuri pe noi,cea ce nu o sa se intample,din cate am auzit aia tipa pe acolo din stanga in dreapta :))
(spionii lui!)
[player]macumbass[/player]
Decizie pripita si absurda in acelasi moment. Daca tu dai razboi in a 3 zi de cand s-a deschis lumea si declari razboi tribului de pe 1 loc. Nu pot decat sa iti zic ca a fost o miscare stupida. Din care veti avea mult de pierdut.
liderul axull: dar eu tiam zis ca si o fuziune ar fi intelept
ce nu poti invinge fal de partea ta (am incredere ca Lutu va negocia cu sange fuziunea)
un oarecare membru: ii dau o **** lu ala care poleaca din tribb ii fricos lasal sa plece la urma il mananc care fuge sii ii lacom
unul dintre liderii alesi; care candidam si tu vei alege 2
si eu de asemenea sun activ nonstop :D pe laptop
am experienta nu doar timp mult decand joc ca asa pot binemersi sa joc de 10 ani dar sa fiu crescator de sate pentru altii
si in primul rand am experienta in conducere am fost n ajoritatea triburilor la conducere si momentan e l28 tot la conducere sunt
[player]Madarasz[/player] în data de 28.04.2012 la ora 23:35
dar de unde aceasta idee de razboi? daca suntem pe primul loc pe continent credeti sa suntem o mare forta?
cand se va lua protectia jumate din jucatorii acestui trib poate vor fi ferme; in loc sa cautati un razboi mai bine ati cauta sa formati cateva aliante pe care sa ne bazam, poate chiar si o familie de triburi;
Scuzati-ma ca spun aceste cuvinte dar de aici se vede experienta conduceri, voi trebuie sa fiti un reper pentru trib si sa faceti ce e mai bine pt el
[player]ChuckyHorror[/player] astăzi la ora 08:31
Mulţumesc Citat Prelucrare Șterge
tribul cls ne-a prospus pacea noi am acceptat deci sa nu va mai aud acum bafta la joc.
m-au costat 3000 resurse aceste info, dar colegilor le dau gratis...
cu lemn si fier le dau discutiile de pe ascuns

mesaje de pe 29 aprilie:
ine sefu sa traiesti. sa fii tare.eu i-am zis lui axulll ca anonimus asta se lauda ca are 150 cai usori si 150 topoare. pe 1 mai cica face berbecii. astia sunt omor mosule...sa mor eu
sefule...tu nu mi-ai spus ca nu sunteti pe langa mine...si aveti razboiul ala cu clasul ca asa ati zis...
eu ce safac cu ei???
sefule, eu nu cred ca am sanse asa cu aaia din class.
daca ma chemi, eu vin..dar cine am ajuta?
Multumesc sefule. dar sunteti putini langa mine si ma omoara aia din clasici...sunt asa mari langa mine ca sigur ma desfiinteaza.
am discutat cu vecinul ---- care e de la ei...cica sor enervat la culme ca nu i-a lasat conducerea razboi ci a dat la pace. cica s-au certat conducatorii ce sa faca...dar eu zic ca rau e razboicu astia...
anonymus ala cica are acum 150 usori si 150 topoare si trage cu berbecii. pai ala e om?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus