~TBKM~ vs ~TH~

  • Autor subiect DeletedUser38231
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34078

Ma da' n-am intes vrei sa iau ca voi interne la 10k ? Nu ti-e rusine? Te dai rotund cu ce-ai ciupit de la inactivi si ca ai avut sansa cu blindaje pe sate sa faci numai atac? Iti dai seama ce mare valoare ai tu pff!
In locul tau nici n-as mai dormi acum o saptamana pana nu-mi iei toate satele :D:rolleyes:
Daca inveti sa dai nobilii poate pica ceva :p
 

DeletedUser5970

Ce destept din conducerea unui trib de rang 1 isi arata muschii punand o statistica cu el vs trib ?
Penibil, ai in spate o turma imensa si tu te arzi singur cu statistici contra ~TH~, ce sa zic, ne-ai cam dovedit :eek:
 

DeletedUser

In primul rand, joc pt prieteni...nu pt adversari.....stau o sapt treaz k sa ajut un prieten la nevoie....satele tale nu au reprezentat/ nu reprezinta o prioritate pt mine...nu esti o amenintare in zona....stii cum e cu cainele care latra.....:D

Sate luate de la inactivi(sunt in tribul tau nu al meu, de ce nu ii dai afara pe toti de la care am luat sate)....sa inteleg k aproape toti din zona de nord sunt inactivi.....nu e o lauda adusa unor jucatori care au atacat si s-au sprijinit organizat si care au tinut granita cateva saptamani...asa cum au putut,dar au facut ceva fara a se lauda pe forum ;)

Tu spui k s-au luat usor de la inactivi cu spionaje la 3 dimineata....eu zic k s-au luat prin munca si pirderi minime....realitatea e una...dar presupun k fiecare vede ce vrea


Cat despre atacurile de la mine...daca nu numeri falsele....au fost 3 trenuri...atat...nu 14.....si nobilii...lasa-ma pe mine sa-i trimit....vezi ce faci cu primirea....



gabi...nu sunt din conducere.....nu am drepturi...dar cand esti facut destept...de unu mai destept....e de preferat sa raspunzi....cat despre statistici, as vrea sa le vad pe ale tale....;)
 

DeletedUser5970

Imi stii foarte bine statisticile si mi le cunosc si eu, daca ai impresia ca o sa ne ascundem dupa degetul infipt in :eek:, de rusine, din cauza unor statistici negative, te inseli, tot aici o sa ne vezi, cu o motivatie si mai mare. De pe pagina 2 va tot repet ca nu sa va mearga jocul asta dirty, nu vreti sa intelegeti, ludacrys fiind singurul care stie ce spune atunci cand o face.

Pierderi minime ? Vezi, iar nu te lasa inima sa fii fair play, dar lasa, fa-te tu mare pe seama noastra ;)

1 The Brave Knights of Malakh! 108 sate castigate / Duşmani învinşi ca agresor 23.728.743
2 Treasure Hunters 81 / Duşmani învinşi ca agresor 10.380.587

Ia vezi cat de minime sunt pierderile facand un raport cu datele de mai sus. Daca iti da cu virgula, cheama-l pe monkey, o sa-ti explice el ca prin minune cum din greseala am luat si noi 81 de sate
 

DeletedUser

'Cel puternic, trebuie să domine şi să nu se amestece cu cel slab, ceea ce ar însemna sacrificiul proprii naturi înzestrate'
Tot respectul... latura de geniu...a unui om controversat....;)

Am inceput discutia pe baza afirmatiilor quitanei....a renuntat ea...probabil k s-a plictisit...acum runda a doua cu gabi.....

Gabi...nu te cunosc....sincer....nu stiu cat de bine ma cunosti u.....interpretarea si deformarea realitatii...quitana ma acuza printre altele, k iau sate moka de la inactivi recrutati de voi...eu ii zic k de fapt le iau cu pierderi minime...tot de la voi ;)....si u imi arati statistica trib vs trib de la pagina 2......daca citeste careva din afara care nu a citit pana acum forumul...chiar nu mai pricepe nimik......propaganda e propaganda.....stiu asta.....dar nu poti sa fii inconjurat si sa te tot lauzi k te aperi de fapt circular...merge o data de doua ori......:|

Imi permit o mica sugestie...organizati si voi ceva pe noi....orice nu doar recuperari....propaganda este o arma care poate da rezultate bune daca e facuta cu cap si daca are ceva 'suport material' in spate......;)
 

DeletedUser5970

@parazitu38: Ai citit printre randuri si n-ai inteles nimic din ce ziceam referitor la pagina doi.
Mai incerc sa ma fac inteles:

Daca voi erati atat de buni, precum toti jucatorii sub eticheta TBKM, afirma in gura mare, repetandu-se de n ori, iar noi, atat de slabi precum vreti sa lasati impresia, aducand tot felul de povesti ce ne privesc pe acest topic, nu mai incercati sa va scoateti petele de noroi pe aici.

De 40 de zile de cand ne razboim, voi de fiecare data cand ati iesit pe extern, ati simtit nevoia sa reamintit lumii cat de buni sunteti voi, ca rang, organizare si statistici, fata de noi, cei din TH. Atentia pe care ne-o acordati si incordarea cu care incercati sa convingeti ceilalti cititori de pe acest topic, ca voi chiar sunteti buni in conflictul cu noi, si ne dominati atat de tare... imi pune multe semne de intrebare.

Nu oare va mintiti frumos si de fapt, incercati sa va convingeti prin asta, ca voi chiar sunteti buni ? Nici cei din SH nu au iesit atat de veseli pe forum cand au luat 50 de sate intr-un organizat, asa cum ai iesit tu dupa ce i-ati luat un sat quitanei, dupa o luna si un pic de hartuire.

Te simt baiat destept si stiu ca digeri cum trebuie mesajul meu, am dreptate, nu ?
 

DeletedUser34078

Ma Gabi n-am zis eu bine sa-i lasam sa se pupe unu pe altul in topicul asta ? Astia cum iau si ei un sat si in ce conditii de toata jena ies sa refuleze. De parca nu s-a lamurit toata lumea de "potenta" dumnealor...
Eu nu mai postez dupa paraziti ca mi-e ca fac vreo alergie sau bube si poate iau si ban, ca probabil nu ma limitez doar la a-i face mincinosi cand eu am rapoartele ... dar or fi trucate mai stii :rolleyes::D
PS: v-am capacit o gramada de atac degeaba faceti bule pe aici ! Niste pisoi ...Hai pa!:D
 

DeletedUser

Imi place sa cred k e un joc de 'baieti destepti' ...diger mesajele......imi respect adversari....si daca observi...forumul extern nu e o prioritate pt mine...

Sunt pe locul 10 in trib....daca ma consideri sub eticheta sau nu, e treaba ta..... treaba mea e sa ma asigur k cel putin in zona mea, zona de nord castigam razboiul...dupa ultimele date....suntem pe drumul cel bun

Probabil k ai putina dreptate...cand iesim pe extern ne laudam k suntem peste voi....dintr-un motiv simplu....voi ati inceput razboiul asta.... acum 6 saptamani harta, diplomatia, premizele as puteau spune erau de partea voastra...noi ce am facut?....ne-am pregatit......si ne-am pregatit binisor zic eu....prin atacuri, diplomatie si propaganda am ajuns peste voi....si poate nu e de condamnat k ne laudam avand in vedere k voi ati inceput asta

Mai mult...din cate vad in ultimele zile...mai mult va laudati cat va aparati....cate razboiaie se castiga doar aparandu-te 40 de zile si a juca la recuperare......

Mi-ai dat o idee buna...hai sa nu mai postam nici unu pe forum pana nu ia...nu 50...10 sate din tabara adversa......;)

Asta a fost....multumesc pt toata atentia....ne vedem pe harta.....:)

Bogdan,
 

DeletedUser

Bravo parazitu, te-ai comportat prea civilizat cu acesti jucatori de cubulete maxim 50 ca daca sunt mai multe se pierd in joc,de azi inainte cei din TBKM nu vor posta doar cand se vor pune statistici,iar cei care vor pierde mai multe sate nu au drept de comentariu e nici un fel sau scuze de orice fel de ex: ca sunt inactivi,ca eram cu bunica la cules pere,sau ca la quitana ia picat o caramida in cap...,nici ca drunken monkey are 100000 de unitati pe sate sau orice fel de scuza de copil cu dezabilitati,deci sper ca sa inteles,succes in single pe extern le doresc tribului TH ;)
 

DeletedUser5970

Nici chelsea nu a atacat si totusi felicitarile intr-un final au mers spre ei :rolleyes:
Nu ne laudam maestre, incercam doar sa va tai din elan prezentand niste statistici care nu va sunt deloc favorabile, cu toate ca aveti cateva sate pe plus.

Si daca ne laudam pentru gestiunea buna in aparare, o faceam pe munca noastra, cu date concrete si reale, spre deosebire de laudele voastre cu mult amplificate ireal.
Daca ne uitam la locul 2, observam ca are 0 puncte pe joc, e o performanta sa ai punctele melaniei si punctaj 1 ca aparator + inca 6 reprezentanti in top 20

Loc Porecla Cucerit
1 melania79 [~TH~] 11,43 Mio.
2 Putifer si Prunis 10,29 Mio.


... asa ca, nu mai incerca inca odata sa ne luati ceea ce e al nostru, nu o sa va mearga, insa, privind din alt unghi, daca inversam locurile, e foarte posibil ca noi sa reusim sa va luam ceea ce va apartine ;)


@ monkey, esti tare fratioare
 

DeletedUser

Nici chelsea nu a atacat si totusi felicitarile intr-un final au mers spre ei :rolleyes:
Nu ne laudam maestre, incercam doar sa va tai din elan prezentand niste statistici care nu va sunt deloc favorabile, cu toate ca aveti cateva sate pe plus.

Si daca ne laudam pentru gestiunea buna in aparare, o faceam pe munca noastra, cu date concrete si reale, spre deosebire de laudele voastre cu mult amplificate ireal.
Daca ne uitam la locul 2, observam ca are 0 puncte pe joc, e o performanta sa ai punctele melaniei si punctaj 1 ca aparator + inca 6 reprezentanti in top 20

Loc Porecla Cucerit
1 melania79 [~TH~] 11,43 Mio.
2 Putifer si Prunis 10,29 Mio.


... asa ca, nu mai incerca inca odata sa ne luati ceea ce e al nostru, nu o sa va mearga, insa, privind din alt unghi, daca inversam locurile, e foarte posibil ca noi sa reusim sa va luam ceea ce va apartine ;)


@ monkey, esti tare fratioare

putifer a avut punctele alea ca aparator si la 250k punctaj ... intereseaza-te daca nu ai habar
 

DeletedUser5970

Pai, de cat timp e atacata ? Ai acces la aceste informatii ca sa poti pune in balanta ?
Inteleg ca ti-e drag Putifer si Prunis, nu avem absolut nicio treaba cu el, e doar un mic detaliu de care ne-am legat pentru a evidentia altceva decat ceea ce incerci tu sa ne demonstrezi.
Sunt doua esente diferite, cu acelasi mod de preparare
 

DeletedUser

Pai, de cat timp e atacata ? Ai acces la aceste informatii ca sa poti pune in balanta ?
Inteleg ca ti-e drag Putifer si Prunis, nu avem absolut nicio treaba cu el, e doar un mic detaliu de care ne-am legat pentru a evidentia altceva decat ceea ce incerci tu sa ne demonstrezi.
Sunt doua esente diferite, cu acelasi mod de preparare

bun hai sa explic ca la copii : e una cand esti atacat de cand ai 4 sate si tot de pe urma razboaielor sa ajungi la 250k puncte si 10 mil inamici invinsi si alta sa fi atacat de la 250k direct la un alt nivel al jocului cand faci puncte la oda si odd mai usor :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus