Discuţii libere

DeletedUser

Nu :) Dupa lea 24 de ore ai dreptul sa il schimbi si cel vechi intra inapoi la cutie
 

DeletedUser42286

sunt multi din tribul letha care a fost eliminati in primele 10 zile de la inceputul lumii :|
 

DeletedUser

Eu ca trib de viitor ii vad pe cei din WAR si cele 5 academii.

daca nu isi face 10 nu le dau nicio sansa

in toata raza bisericii nu am decat 4 jucatori peste 36 de puncte,dintre care 2 colegi:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dupa cum spuneam inainte sa se deschida lumea..peste o saptamana va fi pustiu pe aici... :(
 

DeletedUser41131

acum toti isi fac strategii,planuri de viitor,alea alea:D
nu mai au timp sa spam-eze cu noi...
 

DeletedUser

cine mi-a sters spamul ?

Quote:
Text original DarkAngeL.SpeeD? Vezi discuţiile
parerea mea ca pe lumea 30 sa nu mai fie setarile premium cele noi , sa fie una mai clasica cum era pe vremuri :p
parerea ta ( si a multor altora ) ... nu conteaza . pentru ca atata timp cat .ro este unul dintre serverele de top privind cumpararea pp-urilor fiind in top 3 sau top 5 dpdv al numarului de pp cumparat vom avea aceste setari suntem o tara 'saraca' dar ne permitem sa aruncam ( a se citi umplem buzunarele inno ) banii pe ceva virtual . cand ai o vaca care da atatea galeti de lapte la fiecare mulgere prost sa fii sa nu o exploatezi la maxim . vor aparea steagurile care si alea se pot cumpara , nu ne convine dar pot pune de pe acum pariu ca nu vor avea soarta taberelor militare si nu se va renunta la ele pentru ca sigur se vor gasi destul de multi romani 'saraci' ( cu duhul ) care sa bage bani in ele . vom mai avea o lume fara aceste setari abia cand vom scadea foarte mult in topul serverelor ce aduc profit inno din pp-uri . iar asta se va intampla cand ne vom vedea ceafa ei ofera ... prosti suntem noi ca folosim ceea ce ofera ei .
din pacate o data cu aparitia acestor steaguri si eu sunt unul dintre cei convinsi ca triburile se transforma putin cate putin in cu totul alt joc cum sunt destule asemenea jocuri in care nu poti avansa fara sa investesti bani si usor usor ne vom baga piciorul si in jocul asta asa cum ne bagam in celelalte in care dupa doar cateva ore de joc trebuie sa investesti bani pentru a putea avansa .
si din vina cui se intampla toate astea , nu din vina noastra a jucatorilor ? putem renunta la a cumpara pp ? da dar foarte putini , atat de putini ca nici nu aduc o scadere pe care inno sa o simta in buzunar . si atunci cum sa nu se gandesca cei de la inno la noi setari ce necesita pp cand noi singuri ne scoatem banii din buzunar si ii bagam in al lor ?
__________________

Aici ai dreptate.
E greu sa vezi ca un jucator are pp si poate creste intr-o saptamana ca 1 intr-o luna cam asa.
Asa se cheltuie multi bani din buzunarul nostru.
Si eu nu am bagat bani in nici un joc oricare ar fi si nici nu voi baga deoarece ce pot castiga daca bag intr-un joc bani?
Nimic asa daca este fara pp e altfel deoarece e alta savoare sa cresti singur fara pp sau alte chesti.
Acum depinde ce vor alti jucatori sau cum le place.
 
Sus