Top 3 jucatori preferati -Lumea 24

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început

DeletedUser35749

Numiţi 3 jucători de pe L24 pentru care v-aţi da şi ultimul lăncier ... cu care a-ţi începe oricând de la capăt ... ce mai, preferaţii voştrii.

1.
2.
3.

Eventual un mic comentariu despre fiecare, legat de aparitia in acest top.
 

DeletedUser18538

Hai ca incep eu :D

1. cristian ciura ocatv - el m-a adus si m-a indrumat pe aceasta lume.
2. Stratovarius - m-a ajutat cu sitting ori de cate ori am avut nevoie :) (multumesc)
3. pe locul 3 probabil ar fi conducerea tribului din care fac parte...
 

DeletedUser29985

Continua Bisu

1.ombmen - Familia ORG este una dintre " realizarile sale".Rugati-va sa nu revina pe o lume in acelasi trib cu mine :) ; acea lume se inchide in timp record ; (Alianta,PNA,Dusmani vor deveni notiuni de istorie , toti pacifisti ) ;

2.Domnul Gerula & Co (Coco se stiu ei si e multi, printre care si Edy).Omul la care bulina galbana ii provoaca tulburari de comportament :(, la rosu face deja urat :mad:

3.Domnisoara Vara (summer 90-60-90) - Ce ar irita pe Dl gerula (concedia), s-ar rezolva la secunda :), binenteles in limitele de 100 ms :cool: . Un imens + pentru comunicare; o adevarata placere sa pierzi noptile pe skype printre atace.

Lista ar fi imensa, dar respectam regulile :)

scaled.php
...
36_1_21.gif
 

DeletedUser32873

Cat de lunga poate fi lista... chiar nu pot face o ierarhie pentru ca risc sa supar prietenii pe care mi i-am facut pe acest joc.
As da ultima lance pentru toti cei ce au invatat ceva din acest joc, altruism , loialitate (fata de trib nu fata de un jucator anume...)
Dupa cum am mai zis... un jucator (indiferent de nick) este ZERO fara trib ... ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

inainte sa ma las de joc poate as fi facut o lista ,acum sunt mult prea multi pentru doar 3 nominalizari.Toti baietii din gasca MoD + alti cativa,restul niste mizerii asa cum au demonstrat.
 

DeletedUser

Mao qing- cu adevarat un caracter de fier, dovedeste tribul care inca traieste pe aceasta lume!
Kleosse-desi a lasat lumea ca si mine, va fi mereu in acel trib:)
Stramba-lemne- mare om:))
 

DeletedUser

Mao Qing - Lider adevarat si un prieten adevarat!
Invictus87 - Conducator adevarat si un prieten adevarat!
Incogni7o - un jucator adevarat si un prieten adevarat!

divine player - un fost egal si un prieten adevarat!
 
Scor reacție
98
Lista e lunga:)

1.Legend Of Achiles
2.underkiss
3. bogdaneli03 , Naruto Uzumaki1, leed, PeJo307, daniel rad ,andy1995, alex-alex si inca multi :p
 
Sus