Targ de steaguri nelimitat

DeletedUser42544

Propun sa avem un targ de steaguri nelimitat(cu toate triburile)
si pentru a nu cauta acul in carul cu fan propun si adaugarea a doua butoane ca la targ:
butonul cautare: Ofera: (lista de steaguri de la resurse la transport) Pentru: (lista steaguri) Nivel: (1-90)
si butonul ,,Oferte numai de la membrii tribului''

Ar putea fi de folos in cadrul jucatorilor fara trib si al triburilor cu academii.

Eu zic sa o facem deoarece este o idee buna.
Comentati parerea voastra!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42544

ar fi ceva ce ar ajuta triburile ca War Black etc. (cu tot cu famili si academii) etc
 

DeletedUser

eu sunt de acord cu aceasta propunere intrucat in acest fel ar avea o sansa egala sau pe aproape toti jucatorii

PS: Taipei argumenteaza raspunsul tau
 

DeletedUser

daca ai de gand sa ti exprimi o opinie pro sau contra ai nevoie de argumente sau nu ai invatat atata pana la varsta ta?. Te rog sa ti prezinti argumentele
 

DeletedUser

spawn , unii oameni considera propunerile lor ca fiind geniale si au pretentia ca oricine sa le dea pro . daca ai indraznit sa fii contra ti-ai dat foc la valiza . probabil ei nu au liberul arbitru si de aici si atitudinea asta , ei nu pot intelege ca fiecare are dreptul sa isi spuna parerea .

contra si eu si ca sa motivez , sunt contra pentru ca m-am trezit cu fata la cearceaf
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma eu stiam ca joaca triburile oameni de toate varstele, dar se pare ca numa voi sunteti aici, nu stiti sa va argumentati un pic parerea
spawn imi pare rau nu l-am observat
chevyx no comment tu esti cu fixurile tale continua tot asa ca o duci bine
MentalKiller mi am schimbat parerea daca asta conteaza
O sa las forumul pe seama lui chevyx si Taipei
 

DeletedUser40739

ma eu stiam ca joaca triburile oameni de toate varstele, dar se pare ca numa voi sunteti aici, nu stiti sa va argumentati un pic parerea
[....]
O sa las forumul pe seama lui chevyx si Taipei

MulmanV vad ca ai grave probleme de adaptabilitate intr-o comunitate si incepi sa te agiti degeaba si ca sa mori fericit o sa-mi expun parerea :
Nu sunt de acord cu propunerea ta pentru ca in opinia mea updatarea targului va reduce din placerea jocului, daca pot spune asa.
Sincer mi se pare mult mai interesant si palpitant sa castig steagurile prin lupta, indeplinirea misiunilor de inceput sau prin orice alta actiune intreprinsa prin munca decat sa fac un schimb [ deja acest joc a fost mult simplificat si sincer nu sunt de acord cu aceste setari care usureaza foarte mult munca jucatorului ]


Off : In legatura cu forumul il poti lasa pe seama moderatorilor !
 

DeletedUser

ma eu stiam ca joaca triburile oameni de toate varstele, dar se pare ca numa voi sunteti aici, nu stiti sa va argumentati un pic parerea
spawn imi pare rau nu l-am observat
chevyx no comment tu esti cu fixurile tale continua tot asa ca o duci bine
MentalKiller mi am schimbat parerea daca asta conteaza
O sa las forumul pe seama lui chevyx si Taipei

ma tu esti batut in cap ? intelege o data ca nu e nimeni obliigat sa dea pro tampeniilor tale . intotdeauna cand este vorba despre o propunere sunt 3 pareri :
pro
contra
indiferenta

propunerea ta beneficiaza de ultimele 2 pareri . adica majoritatea o vad ca fiind inutila
cand faci o propunere inseamna ca intrebi oamenii daca sunt de acord cu ea sau nu . uite ca eu nu sunt de acord .

welcome back ovidiu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Notati si abtinere din partea mea . Azi vreau sa nu fiu nici PRO si nici CONTRA aberatiilor :D
 
Sus