Caut echipa pentru o noua provocare

DeletedUser

Pe tribalwars.net e deschisa L64 cu niste setari de bun simt, unde playerul de pe locul 1 are 8 sate...

Dupa parerea mea momentul inregistrarii e bun, daca ne mai strangem si niste playeri cu o experienta acceptabila in joc putem face o figura frumoasa acolo....Eu am mai jucat pe .net fara sa intru in contact sau sa iau legatura cu alti romani, am incercat sa fac ceva cu cei de acolo dar dupa 2 luni de "agonie" m-am decis sa renunt...oamenii sunt batuti in cap...nu are rost sa intru in detalii acum.

Ideea e sa vedem cine vrea si poate sa vina acolo ca sa putem pune bazele unui trib exclusiv romanesc mai ales ca limita in trib e la 50 membrii.

Cine doreste sa accepte aceasta asa zisa provocare sa-mi dea PM si punem la punct si celelalte detalii...Stiu ca poate pentru unii suna banal, plictisitor sau chiar enervant insa eu nu mai am rabdare sa vina L31 si cine stie poate vine tot cu niste setari aiurea...Asa ca m-am decis sa intru acolo din moment ce imi convin setarile si daca mai gasesc si niste oameni seriosi cu care sa facem ceva cu atat mai bine.

Setarile le aveti aici :

World Start Number of players Description
World 64 23 July 2012 30367 players
World speed:
World speed: 1.5
Unit speed: 0.75
Units
This world has no archers. The paladin is available but has no weapons. Militia can be called.
Other settings

Noblemen are purchased using the packets system.
Tech upgrades are available using the 3-tech system.
This world has no churches.
The beginner protection period is set to 3 days.
Morale is points and time based.
It is possible to choose your starting direction.
The tribe member limit is set to 50.
Barbarian villages grow up to 2000 points.
Bonus villages are available.




Astept mesaje de la cei interesati, iar spamerii si bagatorii de seama sunt rugati sa se abtina.

RESPECT
 
Scor reacție
209
Da, ai dreptate. Multi sunt batuti in cap pe .net. Mai ales de la w30 incolo, pe lumile unde am mai intrat numai peste lichele am dat. E greu sa-ti faci o echipa din straini.
Intamplator sunt pe w64. Daca mai aduni doritori, sa-mi spui in ce parte va gasesc :).
 

DeletedUser

Nu am cont permanent acolo...am intrat cu un cont asa sa vad cum sta treaba...

Voi intra cu cont permanent doar in momentul in care ne strangem destui cu intentii serioase...astept inca sa vad cine se mai baga
 

DeletedUser

In prima mea postare am scris ceva legat de bagatorii de seama....vad ca unii pur si simplu fac asta din reflex.


Oricum, vad ca prea se inghesuie lumea asa ca nu am de ales si astept L31 aici la noi...


Rog un moderator sa inchida sau sa stearga acest topic.


RESPECT
 

DeletedUser

Prea putini au raspuns pana acum si am decis sa astept L31 aici pe RO

Daca te uiti putin mai sus am cerut unui moderator sa stearga sau sa inchida acest topic....

Daca totusi vrei sa facem echipa spune-mi si te trec pe lista pentru L31...


Toate cele bune.
 

DeletedUser

va urez succes....daca se anunta setarile pentru L31 si nu imi plac, ne vedem acolo....;)
 

DeletedUser

deci pentru L31 si eu doresc , care ai de gand sa faci ceva serios lasami un mesaj PV sau un PM aici
 
Sus