Hall of Fame

  • Autor subiect DeletedUser25671
  • Data de început

DeletedUser25671

Propun ca la Gala Celebritatilor sa apara si primi 3 jucatori de la inamici invinsi...de ce sa apara numai cei care au cele mai multe puncte??Adica daca ii premiati in cadrul inchiderii unei lumi pe primi 3 jucatori cu cel mai mare punctaj,cat si pe primi 3 la inamici invinsi,dati-le dreptul si celor de la inamici invinsi sa apara la Hall of Fame...
 

DeletedUser

agresor ... ok , aparator ... ce sens are cand majoritatea il obtin cu ajutorul altora ?
 

DeletedUser25671

eu ma refeream la cel total,nu la cele separate agresor/aparator...pai aceeasi problema o poti ridica si la cei ce ajung in top 3 la punctaj,interne,moca,barbare si multe alte asimilari etc...
 

DeletedUser

Numarul 1 la inamici invinsi in total este facut mai mult ca sigur pe baza punctajului ca aparator, asa ca nu are nici o valoare. Cei care ajung nr. 1 la aparatori si implicit la inamici invinsi total la sfirsitul unei lumi ajung asa pe baza conturilor suport proprii sau in cel mai bun caz pe sprijinul trimis de catre trib, nu pe trupele lor :))

Logic ar fi sa se premieze doar pe baza punctajului ca agresor, asta e singurul punctaj care se poate face cu trupe proprii. Sigur, se poate da ca contraargument ca nr 1 la agresori are cont majoritar de atac, si ca a fost sprijinit de trib, dar daca a prins sfirsitul lumii inseamna ca a jucat bine totusi, daca nu stia sa joace contul lui pica la primul sau cel mult la al doilea organizat...

Oricum de obicei conturile majoritar de atac sunt pe granite, si sunt cea mai buna tinta pentru organizate masive, daca organizatul este destul de puternic pentru golirea granitei sunt prada sigura, ii lasi fara fierarie in linia a 2-a si pierd sute de sate zilnic fara a putea recupera mare lucru :))
 

DeletedUser

Pro si eu, ca nu-mi ajunge aparitia doar intr-un Hall of Fame :))
 

DeletedUser18437

ODD il poti face si singur.cand ai 4000sate,faci 200def,le bagi pe 1 singur sat si saptamanal faci 200-250mil ca aparator... dar ODA nu se face atat de usor, ar trebui premiati primii 3 cu cel mai mare punctaj ODA
 
Sus