Discuţii libere

DeletedUser

Salut ..

Nici nu imi mai vine sa citesc externul cand vad ca toti noobi isi dau cu parerea :rolleyes: ..
 

DeletedUser42487

Unii inca viseaza ca poti sa si conduci un trib si te poti si ocupa de contul tau, sau si mai rau vor sa fie intemeietori in triburi cu jucatori experimentati, trib care sa se conduca singuri, ei doar sa figureze acolo ca "mare scula pe bascula".
Prea putine triburile care merg ca unse, unde fiecare stie ce are de facut si toti percuteaza imediat si cum trebuie, fara sa stea cineva sa le explice ce si cum...
 

DeletedUser

Te referi la topicul Caut trib cred.
Crucificatorul a fost amuzant : caut trib dar pentru alte lumi :)).


Nu e singurul, au aparut multe specimene care sunt tari in gura iar la o simpla analiza pe harta observi ca sunt ferme si ei vor sa inchida lumea .. Sa nu mai zic de cei care fac pe alti jucatori mediocri iar el nu a trecut pragul de 3.000 puncte nici in momentul de fata.

Genul asta de persoane pe mine unul ma cam plictiseste .. Banuiesc ca nu e doar parerea mea asta .. ;)
 

DeletedUser

Stati linistiti...treaba la noi merge destul de bine...ieri am spart 7 nobili si am pierdut doar 1k lanci si 1k spade. Avem oameni destul de activi si care se dezvolta...sper sa ne intalnim pe harta cu triburi cat mai mari ca sa avem adversari pe masura :)

Problema e inactivitatea la organizate uneori...ca unu pleaca la film si ca pe altu' nu-l mai lasa parintii la pc =)))) Eu le pot sta sitter , dar nu permanent
Cred ca TRIBURILE este un joc de colegialitate si strategie unde trebuie sa ai prieteni buni cu care sa faci conferinte si sa discuti; oricat de mult jucatori ati fi intr-o familie, daca sunteti neseriosi degeaba...aici ma refer la Angels, singurul trib de pe lumea asta care a avut 13 academii =))
din 13 au mai ramas 5, dar ei joaca cu oameni necunoscuti (nu se stiu bine intre ei ) si multi nu comunica (verificat cu spion)

Cat despre topicul "caut trib", vreau sa va anunt ca eu sunt in cautare de oameni seriosi si cu experienta cu care sa joc alaturi pe alte lumi in continuare, nu jucatori neexperimentati care inca nu stiu lucruri de baza. Si nu, topicul nu e facut la caterinca.

PS. Astept propuneri pe privat in joc

Sigur vor mai fi comentarii la mesajul meu pentru ca dupa cum stiu eu treaba pe aici va place caterinca :D
Nicio problema , puteti sa va bateti joc cat vreti ca nu ma deranjeaza, eu doar am facut propuneri si mi-am expus parerile personale, nimic mai mult.
Si sa nu uitati, este doar un joc, diferenta e ca multi au pus suflet :)

Bafta la joc si va urez o zi buna !!!
 
Scor reacție
209
Daca nu coopereaza, la prima greseala ii zbori si gata. La scurt timp o sa devina ferme si vor da restart. Mai bine mai putini si activi decat multi si degeaba.
Sunteti 6 triburi si din cate vad v-ati aliat cu familia INQ, 12 triburi in total :eek:. Voi ar trebui sa jucati fara diplomatie. Cum sa nu fii luat in deradere...
 

DeletedUser42487

hai sa fim seriosi... si cu incepatorii ce faci?
adica tu esti superior unuia care de abia acum incepe?
Am jucat alaturi de persoane care atunci au invatat jocul si alaturi de "cunoscatori" si de multe ori cei noi le-au dat clasa, aici ma refer la cei care invata si intreaba, nu la cei carora putin le pasa.
Pe de alta parte, stiu o gramada de jucatori buni care nu stiu sa joace in echipa... iar la un astfel de jucator renunt indiferent de punctajul pe care il are, pentru ca e un joc de echipa, iar cu unul care nu intelege asta nu ai ce face, sa-l tii doar pt ca te ridica in clasament? Bleah :eek:
 

DeletedUser

@ Crucificatorul***

Singura ta performanta e pe lumea 29, acolo ai cucerit 8 sate in 6 luni. Si tu esti in cautarea jucatorilor seriosi si cu experienta ca te-ai saturat de noobi, cand colo ce sa vezi ? Tu esti unul dintre noobi ..

 

DeletedUser42593

@ Crucificatorul***

Singura ta performanta e pe lumea 29, acolo ai cucerit 8 sate in 6 luni. Si tu esti in cautarea jucatorilor seriosi si cu experienta ca te-ai saturat de noobi, cand colo ce sa vezi ? Tu esti unul dintre noobi ..


da...e maxima asta :))
 

DeletedUser42505

pe zi ce trece,tot mai multa ''prostie'' se arata pe forumul extern,daca pot zice asa
cred ca voi renunta la ideea de a mai intra aici si cred ca nu sunt singurul in aceasta situatie
o zi placuta in continuare!
 

DeletedUser42593

pe zi ce trece,tot mai multa ''prostie'' se arata pe forumul extern,daca pot zice asa
cred ca voi renunta la ideea de a mai intra aici si cred ca nu sunt singurul in aceasta situatie
o zi placuta in continuare!

ehhh....ce sa faci acum?
defilam si noi cum putem...daca putem ! :))
 
Sus