Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40969

Setarile sunt ok dar nu prea sunt de acord cu ora deschiderii.

Nu stiu,acum incepe scoala multi dintre noi or sa fie la scoala la acea ora si nu prea e corect.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
chiuliti de la scoala, fugiti de la servici..ce mare lucru? daca vreti loc moca, faceti sacrificii fratilor :D
 

DeletedUser

Lasaa...ca va da mami si tati bani de CP...nu va mai plangeti...asta e lumepentru noi astia studenti sau cu servici...daca nu prind loc in aia 3k sparg o banca si-mi iau un milion de PP :D
 

DeletedUser25671

Tare as vrea sa vad cum joci triburile din penitenciar :)))))))))))))

Legat de aceasta lume,tot respectul pt echipa team-triburile ca au tinut in sfarsit cont si de "dorinta poporului"...Totusi o nelamurire am: V-a purta vreun numar aceasta lume(gen L31) sau va fi denumita doar Lume Speciala(01,02,03 etc)?
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Tare as vrea sa vad cum joci triburile din penitenciar :)))))))))))))

Daca e vreun Nastase II, nici o problema :D

irbaboon - da, Special1, 2,3 etc...( nu vom prescurta SP1, 2,3...sa nu se confunde cu service pack de la windows ) :) Serverul asta ( fostul clasic ) va fi restartat mereu dupa finalul fiecarei "speciale", lumile normale sunt cu totul alta poveste.
 

DeletedUser

Tare as vrea sa vad cum joci triburile din penitenciar :)))))))))))))

tata lucreaza in sistem..deci ma rezolva de telefon...daca tu crezi ca ma vor prinde...
pac banca..gol seiful...ies frumos din tara in maxim 12 ore...pac unul din paradisele fiscale...am uitat sa spun ca plecarea se face cu vaporul :)))
 

DeletedUser

Ar trebui sa stim si ce premii se dau, ca sa stim daca merita sau nu sa ne stresam 4 luni pe viteza 3 sa jucam profesionist :D
 

DeletedUser

nu au fost zise premiile,ai dreptate.

apropo care e faza cu "n suporti"?...pentru ca tot aud vorbe
 
Scor reacție
209
nu au fost zise premiile,ai dreptate.

apropo care e faza cu "n suporti"?...pentru ca tot aud vorbe

Faza e ca pe l30 spre exemplu, am revenit si eu pe joc dupa un an si ce sa vezi? Un singur jucator avea vreo 3-4 conturi unul langa altul. Am facut tichet dar degeaba. Nu au gasit nimic in neregula. Un altul avea 3 conturi iar in legatura cu a 3-a persoana m-a avertizat o colega care s-a "intalnit" cu el si al 2-lea cont pe o alta lume.
Iar faza cu pre-inregistrarea a fost folosita tot de trisori. Si-au facut alte conturi, le-au bagat in acelasi trib, au crescut satele apoi le-au innobilat.
 

DeletedUser

bineinteles ca nu gasesc nimic . proxy a devenit legal pentru ca ingrasa conturile inno , al 2 lea net il au toti ( telefon , stick ) ... pe lumea asta macar proxy nu e permis ( bine ar fi sa il interzica peste tot ) . ai proxy ... fluieri , te doare la basca .
 

DeletedUser40969

bineinteles ca nu gasesc nimic . proxy a devenit legal pentru ca ingrasa conturile inno , al 2 lea net il au toti ( telefon , stick ) ... pe lumea asta macar proxy nu e permis ( bine ar fi sa il interzica peste tot ) . ai proxy ... fluieri , te doare la basca .

Omule cum sa fie interzis adica cei ce au ip dinamic sa nu joace sau ce?
 

DeletedUser5809

As mai intra si eu pe o lume, sa vad cum mai e si daca mai stiu ceva, dar cu viteza 3, cam prea rapid pentru mine si timpul meu limitat.

Vad ca mai este totusi multa lume pe triburile, inca se mai joaca, adevarul este ca nu am vazut un alt joc de tip browser care sa se compare cu triburile la complexitate.
 

DeletedUser23722

ne plictisim de triburile,incercam alte jocuri,dar pana la urma tot aici revenim:)
 

DeletedUser42533

Nasol cu scoala.....nu vine o zapada? Sa se anuleze scoala :). Sper sa prind loc ca nu am chef sa dau bani. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus