Triburile, versiunea 8.7

DeletedUser42676

Urat

Update.ul este foarte urat.Am vazut grafica pe tribalwars.net .Sunt total dezamagit sper sa avem o optiune sa dezactivam acele grafici:)
 

DeletedUser7708

Știu că abia a apărut super-speciala voastră lume, dar L31 când apare?
 

DeletedUser39591

Eu cred ca la jumatate de lumea speciala ... (adica peste 2 luni)
 

DeletedUser

si l11 in maxim 10 zile

sa vorbim si despre update : neinteresant asa cum am fost obisnuiti in ultimul timp
 

DeletedUser36124

Update-ul il faceti degeaba daca nu lucrati la aplicatia din Appstore,care e varza! Nu poti lansa atacuri;nu poti da mesaje etc.Poti doar sa dai comenzi de construire.
 

DeletedUser7708

Eu unul folosesc Opera Mini. Aplicația lor cere și o versiune mare de iOS și nu o pot accesa.
 

DeletedUser

s-a facut un update la imaginile bonusurilor oferite de sate , cand s-a intamplat asta nu stiu . insa ati incurcat borcanele ( a se citi descrierile ) :

2142ywh.jpg


nf03d.jpg



semnul de cazarma apare la bonus resurse , semnul de grajd la bonus cazarma ...ca sa nu mai spun ca unele semne cu au nimic de-a face cu reprezentarea grafica a acelor elemente ( argila , atelier )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39591

La mine e la fel... si imaginea si fara nici un bug... poate browser-ul are lag ? sau cp-ul ? eu joc fara cp si e la fel... poate lumea pe care joci (28) are vreun bug...
 

DeletedUser

nu stiu daca era bug sau altceva , acum eu revenit la normal fara a schimba browserul sau setarile
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Se mai fac unele update-uri fara a se anunta ( update-uri facute fara a fi oprite serverele pentru x minute, asa cum se face la cele anuntate din timp ), astfel se mai remediaza unele buguri aparute, anuntate de voi sau descoperite de noi.
 

DeletedUser

imi place cai ai full screen la harta acum...asa o sa-i pot vedea mai bine pe TLK pe 30...adica toata marea aia rosie =)))
 

DeletedUser

Vai doamne, pe telefon s-a stricat urat de tot treaba, mai bine nu ati fi umblat acolo, e oribil ce ati creat. Mai bine ati fi rezolvat bugul din targ pe opera decat prostia aia pentru mobil.

Cum se poate face harta pe full screen ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39591

s-a facut un update la imaginile bonusurilor oferite de sate , cand s-a intamplat asta nu stiu . insa ati incurcat borcanele ( a se citi descrierile ) :

2142ywh.jpg


nf03d.jpg



semnul de cazarma apare la bonus resurse , semnul de grajd la bonus cazarma ...ca sa nu mai spun ca unele semne cu au nimic de-a face cu reprezentarea grafica a acelor elemente ( argila , atelier )

Acum e si la mine imaginea ... + s-a schimbat imaginea la argila, fier , lemn si la populatie :) iar la semnele la bonus nici un bug :)
 

DeletedUser

E fain ca pe versiunea mobila scrie TribalWars :)) si la pagina de atacuri nici nu pot sa vad cand ajung atacurile pe satele mele. Sau e facut cumva doar pentru mobilele gigant de țâșpe inchi?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
În mod sigur pe telefoanele cu un display mare navigarea este mult mai lejera și mai confortabilă
 

DeletedUser21711

bine bine.. dar, pentru android nu lanseaza inca nimic, de atata timp ?
 
Sus