Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
s-a amanat realul...sa-i frec,in ultima vreme am pierdut vreo 4 bilete numai pe ei,acum iar au ramas ultimii pe bilet, si trebuia sa se intample ceva:mad:
 

DeletedUser

Au taiat aia lumina :)) , pai daca se amana cateva zile te poti duce sa-ti ridici bani daca doar pe ei ii mai ai pe bilet :d , ce suma castigi ?:rolleyes:
 

DeletedUser

iti pune cota 1 la meciul cu real..si du-te si sa-ti iei premiul...si apoi du-te cu banii aiamulti castigati de la pariuri la fumei...
Raka..asta e..nu toata lumea stie sa joace la pariuri..am un prieten care a pierdut cateva mii de lei in seara asta pe Vaslui..si nu se plange pe aci pe forumuri =))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Stiu ca ma iubesti mult, am pierdut cei 5 lei investiti in bilet ( 5 lei care , evident , vin din cotizatiile domnului de mai sus ), deci chiar ca imi pare rau...pe bune, bani investiti in ceva nobil si pierduti cu atata nonsalanta...pff, ce rusine :(
Noi sa fim sanatosi...

Orice asemanare cu persoane si intamplari reale este pura coincidenta, totul este simpla fictiune si nu are nici un fel de legatura cu realitatea. ( parca disclaimer ii zice la asta, nu ? :D ).

ma raka te plictisesti?:)))
 
Scor reacție
209
FC Brasov a batut Vasluiul si in retur in deplasare, acum i-au batut acasa. Parca tot 2-1 a fost. Asta e.
Cei care au pus acest meci pe bilet trebuiau sa se gandeasca ca Brasovul a avut un start destul de bun, iar Vasluiul evolutii oscilante. E greu sa castigi la pariuri daca nu risti putin.
Ma mir cum de se tine tare Marseille. Returul sezonului trecut erau ciuca batailor.

P.S. : Un pronostic pt. meciul de diseara? :D
Eu mizez pe un 1-1
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
3-0 Pentru Rapid. Si acum vine valul de injuraturi si huiduieli :D. Eu pun 10 lei pe scorul asta la pariuri. :)

PS: Neata
 

DeletedUser19081

Felicitari echipei triburile pentru idee . Mi se pare foarte interesanta lumea .
Daca aveam norocul sa nu fie si ...rakanishu prin zona .. totul era perfect :))
 

DeletedUser

pfff...ce oameni...
te lasa sitter 'pentru 2 zile' si deja s-au facut 4:)))
 

DeletedUser

3-0 Pentru Rapid. Si acum vine valul de injuraturi si huiduieli :D. Eu pun 10 lei pe scorul asta la pariuri. :)

PS: Neata

Bani aruncati ep fereastra..ia greseste tu si pune 3-0..nu 0-3...sau cota mare avea 2-0 Rapid...la 3-0 nici nu au dat cote ca li se pare imposbil :D
 

DeletedUser19081

eu as vrea sa bata rapidu' :)) ca ii luai 2 la pariuri ... sau macar x ca pe alt bilet ii am asa :)
 

DeletedUser

1X se mergea la pariuri...nu stiti deloc a juca :))
acum sincer nu ca sunt stelist dar n-as fi jucat decat 1 solist si 1X..merge si un PSFX
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus