Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bate steaua cu 2:0-cota de 8
bate rapidul cu 2:0-cota de 18
bate steaua cu 3:0-cota de 18
bate rapidul cu 3:0-cota de 50

ps....nu-s cotele mele,sunt luate de pe site-ul celor de la superbet
 

DeletedUser19081

ba frate .. un exemplu , cine ar fi mers ieri pe siena la inter ? si sa pierzi bilet pe 1 lazio-genoa ?
Oricum , rapid nu e in forma , dar la meciurile cu steaua mereu sunt motivati .. Eu tot sper sa bata .. :))
 

DeletedUser

cine nu ar fi mers miercuri 1 solist pe milan? au pierdut niste prieteni de ai mei milioane bune numai pe milan :))))
 

DeletedUser19081

si inter si milan sunt praf anul asta .. de fapt in afara de juventus si napoli .. cam toate echipele sunt praf :))
Eu tin cu roma ... dar ... conduci acasa din minutul 10 pana in 70 pe bologna si iei bataie cu 3-2 .. Deci sunt varza toti . Juventus tine la blazon .. neinvinsi de aproape 1 an de zile calendaristic in toate competitiile , iar in capionat de vreo 50 de etape .. e ceva . Desi in italia au cei mai multi fani , pentru mine e cea urata echipa din fotbalul mondial , dar cand ai asemenea rezultate ... nu ai ce comenta .
 

DeletedUser

se mai intampla
daca ar fi stiinta curata si pariurile astea ne-am imbogati noi si agentiile ar da faliment


@profu:
in ce sens 'urata'?
Edit...ati pus careva pe madrid azi cu rayo?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19081

pai nu i-a prins furand ? nu i-a si pedepsit ?? Dar ei faceau blaturi de ani de zile cu arbitrii in italia .. si parca nimeni nu zicea nimic .. Cred ca toata lumea lua 2 .. la real
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ahh, a iesit si realul :D

unde e rapidistul ala de isi punea punctele premium la bataie? :))
 

DeletedUser

se mai intampla
daca ar fi stiinta curata si pariurile astea ne-am imbogati noi si agentiile ar da faliment


@profu:
in ce sens 'urata'?
Edit...ati pus careva pe madrid azi cu rayo?

Da,da...stiu pe unu care a riscat 1200 RON 1 pauza 1 final...castigul a fost cam de 500 de RON...cati oameni de genul asta mai cunoasteti? :))


Unde e ala de zicea ca a pus 3-0 pe rapid? Trebuia sa fie 3-0 pentru Steua...asa cu putin ghinion :))
Intrebare retotirca: A jucat si Rapid in seara asta?!
 

DeletedUser

La un moment dat cand vedeam cum se izbeste mingea aia de bara...imi venea sa ma dau cu capul de pereti :))))

Merita Steaua sa castige si ar fi fost nedrept ca Rapid sa ia vre-un punct
Nu cred ca Rapid a fost slaba...cred ca Steaua a fost foarte buna si a facut Rapidul sa para foarte slab
 

DeletedUser10388

Da,da...stiu pe unu care a riscat 1200 RON 1 pauza 1 final...castigul a fost cam de 500 de RON...cati oameni de genul asta mai cunoasteti? :))


Unde e ala de zicea ca a pus 3-0 pe rapid? Trebuia sa fie 3-0 pentru Steua...asa cu putin ghinion :))
Intrebare retotirca: A jucat si Rapid in seara asta?!

ai dreptate Spawn15, nu am jucat nimic aseara, dupa cum zicea si copos...unul dintre jucatorii prodancei a fost invizibil - Herea
in fine am luat-o si tre' sa ne revenim
dar nu uitati...noi pèierdem cu ultimul loc si batem liderul cu 5-0 :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Copos da vina pe Herea ? Ar fi trebuit sa spuna ca i-a odihnit pe toti si a jucat intentionat doar cu portarul si Teixeira ( sper ca am scris corect ). :D
Eu cam atat am vazut aseara la Rapid...portarul si Teixeira, in rest...somn in ghete.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus