Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser40272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40272

Ce triburi credeti ca vor ajunge la finalul acestui server? argumentati
 

DeletedUser40272

Doar SFR?
Restu' nu au sanse?
Eu cred ca vor fi 3-4 triburi, nu stiu care...
 

DeletedUser

3-4? în nici un caz. Nici pentru două n-as băga mâna-n foc..
 

DeletedUser40272

da


poate nu m-am exprimat foarte corect in titlul temei...:) dar treci si tu cu vederea ca te innobilez intern:p
 

DeletedUser

Super Ferme de Romania vs Class

Acesta va fi cel mai puternic razboi ..
 

DeletedUser35377

OZ,mi se par niste jucatori buni ca si echipa,nu individual + multa carne de tun datorita academiilor

TOM-cei mai buni jucatori de inceput ,parerea mea.Fiindca dureaza doar 4 luni lumea,s ar putea sa joace pana la final.

SFR/Class/OS, triburi de jucatori de inceput/speederi cu traditie.Dar jucatori individuali,impulsivi.Din ele,unul va ramane pana la final,unul va fuziona,iar altul va sfarsi prin stergere in masa.Nu stiu care.

MK/AKA, triburi cu ceva istorie in spate,conducatori experimentati,jucatori la fel de experimentati dar nu jucatori de inceput,si oarecum mediocrii in cazul unor razboaie majore.


MAG/ZEN jucatori de echipa,pe alocuri jucatori individuali foarte buni.Conducerea e diferita fata de alte lumi,jucatorii cam aceeasi,ramane de vazut cat de bine vor actiona liderii.

Skin - putini,jucatori bunicei.Nimic iesit din comun.Cred ca vor sfarsi prin fuziune,sau stergere cont

TITANS- jucatori l7,daca vor avea chef de joc,mai mult ca sigur for fii printre triburile din final.


Cam asta ar fii,topul meu,triburi ce au sanse sa ramana pana la sfarsitul lumii.Restul sunt carne de tun.
 

DeletedUser40272

TOM-cei mai buni jucatori de inceput ,parerea mea.Fiindca dureaza doar 4 luni lumea,s ar putea sa joace pana la final.

La punctul asta te contrazice clasamentul din toate punctele de vedere, au 2, 3 jucatori buni in start, dar au si alte triburi mult mai multi

Personal cred ca la final vor fi triburi din s-e si n-v, repet, nu stiu care...care o sa treaca cu brio prima luna, parerea mea

P.S. daca esti in tom iti inteleg postul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35377

nu sunt in TOM.Totusi cunosc cativa jucatori din tribul respectiv,precum cunosc jucatori si din restul taberelor.Ceea ce m a determinat in a i alege ca si ce mai buni jucatori de inceput,este niveul de varsta mai ridicat decat in alte triburi de inceput,care cred ca isi va spune cuvantul in situatii limita.
 

DeletedUser

MK/AKA, triburi cu ceva istorie in spate,conducatori experimentati,jucatori la fel de experimentati dar nu jucatori de inceput,si oarecum mediocrii in cazul unor razboaie majore.

In cazul nostru nu cred ca se poate vorbi de istorie.Suntem la a 3-a lume cu acest nume si s-a schimbat 90% echipa
Cat despre starteri...sa stii ca suntem cativa, chiar daca nu suntem de nivelul lui m&m sau adiman78 dar ne tinem acolo.
Problema la multi e cu timpul, din pacate. Nu au timp suficient pentru o lume cu viteza 3
Daca iau individual fiecare jucator..as zice ca in momentul acesta am o echipa chiar frumoasa pentru razboaie majore...acum sa ii vad cat chef vor avea sa joace intr-un razboi major :D


Dupa parerea mea va castiga tot Clasicul acesta lume(chiar daca nu imi convine) pentru ca au echipa foarte buna si orice fuziune s-ar face pe harta nu vor putea sa le tina piept datorita anumitor orgolii :D
Oricum multi tradatori pe harta si probabil vor fugi din trib in trib ca sa ajunga in finalul acestui joc in tribul castigator


Parerea mea...dudu facea cele mai frumoase triburi de pe .ro si chiar mi-e dor sa mai joc odata cu ei in formula in care eram :D
 

DeletedUser

Orochimaru si pe lumea asta ai intrat ma ? iti place sa fi innobilat : ))
 

DeletedUser19081

la prima vedere va fii clasic in s-e .. si fuziunea dintre sfr si tom in n-v ... Supriza sa nu o faca tocmai cine pleaca acum cu sansa a 2 a ... (sau a 3 a mai exact) , n-e sau s-v ... Mi-ar fii drag sa gresesc cand le dau ca favorite pe cele 3 ...
 

DeletedUser

Eu nu sunt un pro player.nu joc la top si nici nu voi castiga aceasta lume cu tribul meu.dar ce ma bucura,ce consider ca admini au facut cu adevarat bine,este agitatia asta pe forum,pe harta si skype-ul care se aprinde din secunda in secunda.Mi se pare ca sunt in urma cu 3-4 ani.Cand se punea alarma la ceas,ca sa dai dodge.din punctul meu de vedere,lumea speciala a readus o parte din jucatorii care au facut istoria acestui joc,care ne-a facut sa ne bucuram,sa radem,sa uram si in acelasi timp sa ne intoarcem .Felicitari celor ce au gandit serverul cu perioada limitata si felicitari playerilor ce il vor domina.carcotasi vor fi mereu si oricum.Dividere et Impera!
 

DeletedUser19081

Vechi #432 24.09.2012, 12:57:02 Sus Reply With Quote Multi-Quote This Message Quick reply to this message
Felicitari echipei triburile pentru idee . Mi se pare foarte interesanta lumea .
Daca aveam norocul sa nu fie si ...rakanishu prin zona .. totul era perfect )
acesta e primul meu post pe forum .. deci e clar ca va fii frumos . Totusi in 4 luni ... nu stiu daca vor castiga cei mai buni .. sunt cateva gasti inchegate ... restul suntem .. cam de umplutura ... dar ... poate odata si odata ... buturuga ..
Acum depinde si de cum vor gestiona triburile "fruntase" avantajul pe care il au .. pentru ca am intalnit jucatori foarte buni care nu sunt in acele triburi ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus