Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser40272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
stranse echipele vom vedea peste 2 saptamani cred cum evolueaza lucrurile desi Class SFR si TOM mi se par singurele triburi care pot face ceva
 

DeletedUser

stranse echipele vom vedea peste 2 saptamani cred cum evolueaza lucrurile desi Class SFR si TOM mi se par singurele triburi care pot face ceva

Si noi putem face ceva..

Mergem impreuna la o bere (chiar daca afara e mai racoare, nu strica), posibil o cafeluta.
Mergem ne dam cu schiurile in Elvetia cand o fii iarna.

Tribul Aka, nu eu cu tine.:eek:
 

DeletedUser

sunteti siguri ca nu pot aparea surprize?poate castiga cineva lumea si daca o sa dea log in sau inceput nou si peste 1 luna.la cat e de rapida.

in joc,s-a demonstrat ca nu valoarea individuala conteaza,ci echipa.si timpul acordat.sa vedem cine va rezista acestui maraton.chiar merita premiat.
 
Scor reacție
209
Huntere, la fel te agitai si pe 30 si ce sa vezi, intr-o dimineata nu mai aveai satul. Fii mai ponderat in declaratii. Nu se stie ce se poate intampla maine ;).
 

DeletedUser

sunteti siguri ca nu pot aparea surprize?poate castiga cineva lumea si daca o sa dea log in sau inceput nou si peste 1 luna.la cat e de rapida.

in joc,s-a demonstrat ca nu valoarea individuala conteaza,ci echipa.si timpul acordat.sa vedem cine va rezista acestui maraton.chiar merita premiat.

Hunt, tu daca ai atacuri pe tine lasi sitter :)) si mai dai sfaturi
 

DeletedUser41960

Cel mai bun trib din, W1 specială este Gaura. Eu, nu sa întâlnit, pana acum, un trib care a avut reguli. Acesta este primul trib care au reguli foarte clare. Jucătorii au respect reciproc. Numai Chevyx pe lume 28, a postat o singură regulă: "citește regulile de la forul extern, foarte bine".
Nu există nici un trib bun, dar ar putea fi o echipă bună, sau o săptămână incredibilă, la sfârșitul rundei.
Sper ca la sfârșitul rundei, Gicu va termina romanul său. Acum, el începe să scrie un roman

"The best tribe from , W1 special is Gaura. i, don't met, til now, a tribe who had rules. It is the first tribe who have very clear rules. The players have respect each other. Only Chevyx on world 28, posted one rule : " read rules from external forum, very good". There is no good tribe, but it could be a good team, or an incredible week at the end of the round. I hope at the end of the round, Gicu will finish his novel. Now he begin to write a novel"
 

DeletedUser

poate nu ti-ai dat seama dar ea chiar scrie folosind google translate.
daca te uiti la profilul ei e din Serbia.
PS- scrie bine fata de alti jucatori
 
Scor reacție
209
Stiu ca e din Serbia si foloseste google translate. Dar nu stiu pe unde vazusem un post de-al ei, cum ca nu intelege ce scriem.
Joc la suedezi si google chrome chiar traduce bine paginile :p.
 

DeletedUser10388

eu am jucat la unguri cu google translate, da' cand m-au prins ca-s roman m-au innobilat intern:))))))))))
ma atacau si cu lancile:)))))
 

DeletedUser10388

eu ma bag, sigur ma tin minte:))
ramane doar sa ma anuntati cand:D
 

DeletedUser

Huntere, la fel te agitai si pe 30 si ce sa vezi, intr-o dimineata nu mai aveai satul. Fii mai ponderat in declaratii. Nu se stie ce se poate intampla maine ;).

am lipsit 2 zile.viatza.dar acolo eram singuri intre...straini.eram eu si b3st.aici,alta strategie,alta viziune.si aici dezbatem despre echipa,sau jocul individual?deocamdata conduc cea mai numeroasa din K-ul meu.deci un sfert din harta.exista riscul sa ne intalnim in semifinala...
 
Scor reacție
209
Stiu ca erati doar voi 2, am vorbit cu b3st. Eu eram sitter la uben cand ai pierdut satul. Dar zona aia nu era ceva de speriat. Alias erau dezorganizati si cu un singur full curatai si 5 sate de-ale lor, poate chiar 10. Il atacau pe uben si am vazut cat de prost stau la capitolul trupe. Daca nu facea figuri, sprijin venea masiv din spate si "scapa" rapid de toti nobilii luand sate de la alias.

Oricum, aici e lumea speciala.
Daca zici ca ai echipa, mult succes!
 

DeletedUser

am jucat lup izolat acolo.aici,suntem ARENA GLADIATORILOR.dar nu voi lauda eu echipa,poate nu suntem nume sonore,nu stim toate secretele jocului,si nu avem nimic sclipitor,insa suntem o echipa grupata pe harta.

p.s.am inca steaguri ....pot sa le folosec in alta lume,vreodata?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus