Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19081

Kkristystar
Member

Kkristystar's Avatar

Adaugă data: 19.03.2011
Locaţie: Craiova

Vechi #539 Ieri, 23:59:27 Sus Reply With Quote Multi-Quote This Message Quick reply to this message
Buna seara ! Si Forta Stiinta !
M-am uitat ieri la Craiova - Dinamo din 2009. Demential.


http://www.youtube.com/watch?v=HpB_7aOojBA .. putinele momente in viata mea cand plangeam de fericire .. pe stadion .. de obicei ... am plans .. la ..necazuri ...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
BUNA DIMINEATA! Azi sunt fericit, Delta Tulcea a batut in Cupa Romaniei pe Universitatea Cluj. Asteptam sa vina Steaua sa-i altoim si pe ei =))
 

DeletedUser

BUNA DIMINEATA! Azi sunt fericit, Delta Tulcea a batut in Cupa Romaniei pe Universitatea Cluj. Asteptam sa vina Steaua sa-i altoim si pe ei =))

Tu visezi deja...la fel cum visezi cred si la urmatorul ban pe care mi-l dai...asta clar nu se va intampla :))))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Toata lumea stie ca nu-mi doresc sa dau ban la nimeni. Si de multe ori trec cu vederea multe lucruri, dar...uneori nu se poate. Nu am nimic personal cu tine, doar s-a nimerit sa incalci regulamentul de mai multe ori si mai grav decat altii. In rest, putem sta la taclale pana la Craciun. :) :D
 
Scor reacție
209
Sunt pe jos =)))). Tipa l-a lepsuit de cateva ori :D

Acu, sa revenim la fotbal. Am auzit eu bine sau UEFA vrea sa scoata liga a 2-a de la pariuri? Daca e pe asa mor jucatorii de foame. Cata cruzime! :eek:
Mi-a placut ultimul penalty batut azi la Braila - Viitorul :eek:. Si numele portarului :)).
 

DeletedUser39777

:))) si mie... :p

Am facut si eu un bilet la pariuri... il bag maine... 4 meciuri cota de vreo 25 :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Sunt pe jos =)))). Tipa l-a lepsuit de cateva ori :D

Acu, sa revenim la fotbal. Am auzit eu bine sau UEFA vrea sa scoata liga a 2-a de la pariuri? Daca e pe asa mor jucatorii de foame. Cata cruzime! :eek:
Mi-a placut ultimul penalty batut azi la Braila - Viitorul :eek:. Si numele portarului :)).

n-are cum sa se implice UEFA in politica companiilor de pariuri. eu ca agentie, am dreptul sa imi aleg ce oferta doresc.
 

DeletedUser

Eram pe-afara, televizorul mergea inauntru. Poate n-am auzit eu bine. Vad ca pe pro sport nu scrie nimic legat de asta.

http://www.urban.ro/muzica/piese/maximilian-feat-spike-si-zhao---domnisoare-videoclip-nou/?type=bse

pai ce treaba are prosportul cu muzica romaneasca?:p
dar daca tot zici de muzica,uite aici realitatea din Romania


:))) si mie... :p

Am facut si eu un bilet la pariuri... il bag maine... 4 meciuri cota de vreo 25 :D

zi meciurile sa iti spun ce pierzi:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10388

=)))))))))))))

exact asta a fost si reactia mea, dar pe urma am inteles ca au capul tare...am dat restart...surpriza? ma atacau de la 110 ore, nu conta ca nu aveau cum sa ma inobileze, ma voiau afara:))
atunci am inteles cata dreptate are CVT, si l-am votat!:D
 
Scor reacție
209
Cand se termina speciala facem trib la unguri "Transilvania e a noastra", prescurtarea RO :))))).
Daca atacau cu lancile e clar. Cam asa dadeau si aia pe w9 cand au facut zeci de triburi romanii, cu tot ce aveau numai sa scape de noi :).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus