Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29389

din ce am observat eu, sunt 12-13 triburi contra unuia singur in k55..:confused:
adica vreo 500 de conturi contra a 40..
si au luat 2 sate? :eek:
Class si daca moare, o face stand in picioare, din cat ii cunosc eu pe oamenii aia ..
si ca mai cotcodaceste cate-un cocosel pe aici , imi pare irelevant...
au coordonat o saptamana 40-50 de atacuri, sunt curios cate luni le trebuie sa coordoneze vreo 4-5000...:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din ce am observat eu, sunt 12-13 triburi contra unuia singur in k55..:confused:
adica vreo 500 de conturi contra a 40..
si au luat 2 sate? :eek:
Class si daca moare, o face stand in picoare, din cat ii cunosc eu pe oamenii aia ..
si ca mai cotcodaceste cate-un cocosel pe aici , imi pare irelevant...
au coordonat o saptamana 40-50 de atacuri, sunt curios cate luni le trebuie sa coordoneze vreo 4-5000...:rolleyes:

Pai 1 saptamana la 50. Facem cu regula de 3 simpla.

1 saptamana.....50
x luni....5000.

5000\50=100 saptamani
Acum stim ca o luna are 4 saptamani, deci. 100\4=25. Du-te ma ca nu le ia 25 de luni, 2 ani...

Nu aveti decat 4 luni vitejilor !
 

DeletedUser

-2- (479|527) K54 3,355 DORIN FLORIN [THOR] rackanishu [Oz] 2012-09-30 18:24:39


Offf, s-a miscat mai repede :mad:. Dorine sper sa nu te vad la stirile de la ora 17 :D .
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Au, asta chiar joaca serios...pff, cred ca nu am facut bine cand l-am lasat cu numele asta pe joc... :D ( glumesc )

Diferenta e mare, sper doar sa stea cuminte si sa nu ii vina vreo "idee".
 

DeletedUser

PETROLUL 4-4-2: Mircea Bornescu - Achim, Galamaz, Geraldo, Guilherme - Opriţa, Marinescu, Boudjemaa, Marian Cristescu - Hamza Younes, Bokila

STEAUA 4-2-3-1: Tătăruşanu - Georgievski, Chiricheş, Szukala, Latovlevici - Pintilii, Bourceanu - Chipciu, Rusescu, Tănase - Nikolic

1X2?
 

DeletedUser10388

Nu faceti un schimb de parole?:D
Daca tot aveti numele aproape identic...nu se prinde nimeni:))
 

DeletedUser29389

PETROLUL 4-4-2: Mircea Bornescu - Achim, Galamaz, Geraldo, Guilherme - Opriţa, Marinescu, Boudjemaa, Marian Cristescu - Hamza Younes, Bokila

STEAUA 4-2-3-1: Tătăruşanu - Georgievski, Chiricheş, Szukala, Latovlevici - Pintilii, Bourceanu - Chipciu, Rusescu, Tănase - Nikolic

1X2?

probabil va fi prima infrangere a acestei echipe comuniste ..
juma` de tara spera asta.. :cool:
 

DeletedUser29389

nu ma refer la suporteri ci doar la conditiile in care a luat fiinta steluta...jucatori luati cu japca din provincie, meciuri trucate 25 de ani, etc..:rolleyes:
auzeam ca cica asta e derby...:rolleyes:
derby este Petrolul-Rapid, un duel de mai are putin si implineste 100 de ani..:cool::)
 

DeletedUser

este derby doar din privinta suporterilor petrolisti,care o injura pe steaua ori de cate ori au ocazia,din partea mea singura rivalitate a stelei e cu dinamo..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus