razboiul de nordest

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=4275&page=2


suntem pe baricade.carne pentru mici.vii la un gratar?

"Luptele de samurai respectau un intreg ritual.Inainte de lupta se faceau rugaciuni si se adopta o tinuta a corpului menita sa intimideze,cu strigate si vacarm de zornaitori si gonguri,pentru a inspaimanta dusmanul.Striga numele sau si numele stramosilor sai si se lauda cu faptele sale eroice.Samuraii luptau corp la corp,cu doua sabii deodata.Daca erau capturati sau invinsi de inamici,trebuia sa comita suicidul ritual (hara-kiri),pentru a-si pastra demnitatea. Codul războinicului impunea onoare, respect față de cuvântul dat, spirit de sacrificiu și dispreț total față de moarte."

Agresor: VrMx
Origine: satul lui VrM (500|470) K45

Număr: 0 0 0 190 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 190 0 0 0 0 0 0

Apărător: Spartacvs
Ţel(direcţie): Capua (508|463) K45






...............................................................................................................

Apărător: BlackPanther
Ţel(direcţie): O sa simtiti mania fermelor:)))) (509|466) K45

Număr: 157 107 0 160 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 157 107 0 160 0 0 0 0 0 0

Prada: 0/33.300
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 12 la nivelul 6
Distrugere prin foc de catapultă: Magazie distrus de la nivelul 21 la nivelul 18
................................................................................................................




Apărător: BlackPanther
Ţel(direcţie): O sa simtiti mania fermelor:)))) (509|466) K45

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spionaj
Resurse spionate: nici una
Clădiri: Clădirea principală (Nivel 18)
Cazarmă (Nivel 14)
Grajd (Nivel 7)
Atelier (Nivel 1)
Fierărie (Nivel 10)
Piaţa centrală (Nivel 1)
Statuie (Nivel 1)
Târg (Nivel 2)
Tăietori de lemne (Nivel 26)
Mina de argilă (Nivel 26)
Mina de fier (Nivel 20)
Fermă (Nivel 12)
Magazie (Nivel 1)
Ascunzătoare (Nivel 10)

Prada: 0/xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Distrugere prin foc de catapultă: Magazie distrus de la nivelul 4 la nivelul 1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40969

hunt324ever nu inteleg de ce te agiti asa mult ii doar un joc, peste 1 luna incepe alta lume si poti sa o iei de la capat nu ii sfarsitul lumii :)
Iei prea in serios jocul asta m-a pufnit rasul cand am citit posturile tale despre arene gladiatori si macelari cred ca nu mai deosebesti realitatea de virtual,mai iesi si tu afara la o plimbare sa iti aerisesti creierii :D


Ai si tu dreptatea ta,dar atata timp cat bagi niste bani in jocul asta de ce sa nu il iei in serios?
 

DeletedUser

mai multi sunteti voi calare pe calculatoare noptile decat copii si maturii care sunt GLADIATORI.dar semnificatia pseudonimului va fi una pur SIMBOLISTICA,ce va sugera capacitatea de a lupta cu FIARELE.bine a spus unul dintre oponentii nostri ca sunt lei.sunt ca si leii pentru gladiatori,dar daca scapam....ah!
 

DeletedUser

Dar daca nu scapati?!!! :D TREBUIA SA STII CA DESTINUL GLADIATORILOR ESTE SA MOARA SPRE BUCURIA CELORLALTI. Abia astept sa vina momentul ala cand spectatorii din tribune or sa trebuiasca da cu degetul . Eu mi-am luat bilete la loja ca sa vezi mai de-aproape degetul . Am sa-ti arat clementa si o sa-l ridic in sus, pt tine . Dar ca mine nu stiu cati sunt ca astia or sa stea cu degetele blegite ,numai asa de-ai dreacu. Sa nu te lase sa traiesti . Bafta ta este ca am toate degetele fracturate in afara de mijlociu . Asa ca pot vota ...hahaha
 

DeletedUser

o sa luptam bre...si o sa halesti numai lei la protzap.doar sa ne dai pielea inapoi!


Prada: 3.234 3.234 3.234 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Distrugere prin foc de catapultă: Fermă distrus de la nivelul 20 la nivelul 16
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

probabil ca si viata tot la bascalie o luati.e buna si bascalia,dar cand faci din asta stil de viata...
noi peste 3 luni jumatate ne despartim,daca participarea unor playeri provoaca sentimente negative,pentru ce mai jucam acest joc?
 

DeletedUser

Spartacus ce parere ai despre razboiul dintre Turcia si Siria?! Crezi ca va incepe al 3lea razboi mondial?! Cel care aduce Apocalipsa?!! Eu tin cu turcii in razboiul asta .Cum comentezi?!
 

DeletedUser

sunt musulmani.tensiunea se poate rezolva intre tarile arabe.problema e ca acolo,la granita aia,traiesc Kurzii,si de-o parte si de alta,si kurzii oricum duc un razboi de guerila cu turcii,iar acum au prins momentul.plus ca regimul de la Damasc,nu mai este un secret ca este unu de opresiune(am participat la bucuresti la manifestatiile de solidaritate cu populatia masacrata in Siria).sincer,din cauza triburilor,nu stiam ca au aparut tensiuni.stiam ca sirienii fug...si trec granitele ilegal.am sa ma informez.turkce biliyorum.

p.s. o veste cu adevarat proasta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42695

Jocul asta e jucat de romani si tu aduci topicul onoare in discutie ? hazliu
 

DeletedUser42695

Exact asta spuneam si eu, ce drac` de legatura are dar probabil cauti si tu atentie
 

DeletedUser

atunci nu va mai mirati ca lumea o sa aibe un nou razboi de-adevaratelea.asa cum au fost mii si mii de conflicte,mai mici sau mai mari.drept dovada...acest joc.concluziile?le trageti voi!
 

DeletedUser

Aloooo...aici ne batem pe triburile...sa va duceti voi sa va bateti cu turcaletii si sirienii...eu ma bat in ARENA cu gladiatorii...mai precis ei se fac ca ma ataca...eu ma fac ca ma apar si tot asa pana ii distruge AKA :)))
 
Ultima editare de un moderator:

vKg94

member
Scor reacție
3
Nu stiu ce sa zic Well.ro?, Poate daca ma las eu de triburile ..... Ha Ha Ha :))

O sa va tinem la curent cu ce se intampla in Arena vs AKA :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus