Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32745

tarile NATO si-au exprimat solidaritatea cu Turcia.azi noapte.sa vedem Rusia si China.precis vor tine cu Siria.caci abia asteapta un pretext ca asta!

Tu garantat esti ruda cu ala de-l dadea la tv ca vine cutremuru ala puternic de coboara toata lumea cu apartamentu, in urma profetiei au fugit o groaza de retarzi din Bucuresti ca sa scape cu viata.
Sau esti membru al sectei alora din State de hotarasc in fiecare an de vreo 5 ori, pe dati diferite, ca vine sfarsitul lumii... vezi o apocalipsa din orice eveniment.
 

DeletedUser

nimic discutii despre steaua? pariori ceva?..sau sunteti toti pe national arena :))
 

DeletedUser39777

Avea cota 2 azi la pariuri... dar cum nu joc pe echipe romanesti... :)

Liverpool-Udinese 1
Atl. Madrid-Pizen 1

Meciurile astea 2 si imi iese biletul :p
 

DeletedUser

Ce vesti de pe front ne mai aduce azi Jupan Spartacus?!! Ce gladiatori si-au mai dat viata spre deliciul tribunelor?!!!
 

DeletedUser

Astazi ii voi infecta pe gladiatori cu gripa mea contagioasa....or sa dea in boala gladiatorilor si gata...vor disparea dupa harta..
 

DeletedUser40272

Astazi ii voi infecta pe gladiatori cu gripa mea contagioasa....or sa dea in boala gladiatorilor si gata...vor disparea dupa harta..

pana una alta cu gripa ta l-au lasat pe orichimaru fara un sat...

bateau gladiatorii in voi ca in fasole daca nu era SFR si TOM tot contra lor...:)
 

DeletedUser

Tu garantat esti ruda cu ala de-l dadea la tv ca vine cutremuru ala puternic de coboara toata lumea cu apartamentu, in urma profetiei au fugit o groaza de retarzi din Bucuresti ca sa scape cu viata.
Sau esti membru al sectei alora din State de hotarasc in fiecare an de vreo 5 ori, pe dati diferite, ca vine sfarsitul lumii... vezi o apocalipsa din orice eveniment.

eu din intamplare,am locuit printre islamisti.probabil tu nu citesti carti de istorie,si nu calatoresti in afara Europei.
 

DeletedUser

cand ti-o pune un musulman cutitu la gat si o sa spuna ca vrea sa iti bea sangele,ai sa vezi altfel...Jihad-ul.pana atunci,urmareste stirile la tv.

Kurzii sunt un popor fara tara.ei traiesc in arealul granitei dintre Turcia,Iran,irak,si au profitat de situatia actuala ca sa puna sare pe rana.ei au provocat atacul asupra Turciei,caci cu putin timp in urma exact in acea zona fusese arestat un lider de-al lor.dar ce sa vorbim,cand pariez ca nici nu stii unde vine asta pe harta.nu mai zic daca ai mers vreodata in viata vietilor tale in Orient.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Orientul este foarte atractiv, stilul de viata (nu religia), muzica, dansurile. Cel putin pentru mine.
Acum cu partea terorista.. am patit-o si eu de 2 ori, prima oara a fost placut, plin de adrenalina, cu morcovu'n fund. Dar a 2-a oara am spus ca nu mai vreau. Un prieten era sa moara daca nu vorbea nimeni limba.

Ar trebui sa vizitati ghetourile din Pakistan si templele din Egipt.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus